Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Residual Point Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Lamarr
Świeży Headcrab
Zbanowany

Steam ID: Manonime

PostWysłany: Wto Mar 30, 2010 21:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co myślicie o tej modyfikacji? Nie grałem jeszcze bo czekam, aż mi przyślą HL Antologia z komputronik(tylko jeden egzemplarz).

TU
http://www.moddb.com/mods/hl-residual-point
ALBO TU
http://www.planetphillip.com/posts/residual-point-half-life/
Jest też z tego LP na youtube zresztą jak Sweet.

No to jak zaczynamy dyskusję? Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
bolek
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 12:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pograłem i przeszedłem już trochę ale strasznie mi się to znudziło już, zapowiadało się świetnie na początku a teraz to nie wiem:

1. Poziom trudności, tutaj to wygląda tak, że idzies i np. 20 headcrabów w jednym miejscu, za bardzo to razi w oczy i odechciewa się grać.
2. Gram na poziomie easy i biegam z 2hp, co chwila savuje grę bo zaraz padnę, i nie raz kilka razy muszą jedną akcje powtarzać by te hp utrzymać i nie stracić ich.
3. Grafike trochę przerobiona oryginalna, ładniejsze modele ale raczej to nie dla mnie, wolałem takie z oryginalnego Half Life.

Na razie w sumie tyle, jak najdzie mnie ochota na granie to może coś napiszę jeszcze.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat