Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Half-Life 2 DM Problem Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Loger
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 08:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam.Mam problem z grą HL2 DM Mam Windows 7 Ultimate x32 i wyskakuje mi otóż taki błąd:
http://img830.imageshack.us/f/beztytuumyb.png/

Prosił bym o pomoc ponieważ wcześniej jak grałem w HL 2 DM przed formatem na XP było wszystko ok ale teraz wyskakuje mi właśnie po wejściu do gry taki komunikat i mnie wywala z informacją hl2 przestał działać.[/url]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 08:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Poszukaj tego mss.dll w folderze Windows lub system. Jak go znajdziesz to przekopiuj do folderu z grą, a jak nie znajdziesz to ściągnij z netu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Loger
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Wrz 22, 2010 09:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dzięki wielkie może nie było tego pliku tylko mss32.dll i nie trzeba było go wkopiować tylko usunąć ale dziękuje za pomoc bo inaczej nie wpadł bym na to co mi9ał bym zrobić Thx . Do zamknięcia
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat