Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

POLSKI DEDYKOWANY SERWER HL2 DM [darmowa gra] Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
radio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 18:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Siema

ip: 212.106.167.10:27020

nazwa: 4 FUN KUZNIA <|> faster <|> no rpg <|> fast d/l

Serwer ma przyspieszoną rozgrywkę i jest dodatkowo wspomagany poprzez:
- mani admin plugin (komenda 'RTV' pozwala graczom na szybką zmianę mapy na kolejną więc nie ma problemu z szukaniem się po dużych mapach gdy jest Was tylko 2-3)
- quakesounds,
- saysounds /dodatkowe dźwięki + muzyczne przerywniki/
- spawnprotect,
i nowe wciąż dochodzą.

Map aktualnie jest przeszło 130, a nowe są dodawane co kilka dni.
Posiadamy własny serwer http więc przesył map do klienta odbywa się z jego maksymalną przepustowością.

Zasady serwera:

- zakaz obrażania kogokolwiek (kultura przede wszystkim),
- RPG jest wyłączone

Żeby zagrać na naszym serwerze w Half-Life 2 : Deathmatch należy:

1. Pobrać i zainstalować klienta STEAM stąd: http://storefront.steampowered.com/download/SteamInstall.msi
2. Jeśli posiadamy grafikę:
a) ATI Radeon to klikamy ten link: http://www.steampowered.com/ati_offer1a/#
b) NVIDIA GeForce to klikamy tu: http://www.steampowered.com/nvidia/#

i klikamy na 'GET IT NOW'
*UWAGA trzeba mieć włączoną w przeglądarce opcję wyskakujących okienek!

3. W otwartym małym okienku klikamy na zielony baner 'Yes, I already have Steam Installed!' i uruchamiamy aplikację STEAM (klikając w kolejnym okienku na 'OK')
4. Tworzymy nowe konto użytkownika na STEAM.
5. Wchodzimy do zakładki 'Moje gry' i pobieramy aplikację Half-Life 2 : Deathmatch.
6. Po ściągnięciu wszystkich danych (2,9 GB) uruchamiamy grę.
7. W wyszukiwarce łączymy się z serwerem o nazwie: 4 FUN KUZNIA <|> faster <|> no rpg <|> fast d/l
lub w konsoli gry wpisujemy: connect 212.106.166.6:27020
/włączenie konsoli - OPCJE/KLAWIATURA/ZAAWANSOWANE -> zaznaczamy 'ptaszkiem' Oczko 'KONSOLA'/

Zapraszamy serdecznie również na nasze forum gdzie jest odpowiedni dział serwera i można wymienić się uwagami, czy dać propozycję nowej mapy itd.

Image

Ostatnio zmieniony przez radio dnia Wto Maj 17, 2011 15:03, w całości zmieniany 11 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 18:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak darmowy? Znaczy nie płacisz abonamentu, czy po prostu piracki. Jeśli tak to zapoznaj się z tym pkt. regulaminu
[quote="luise'']oby wpadające tu tylko po to, by zareklamować jakiś serwer uprzejmie informuję, że zgodnie z Regulaminem forum (klik i klik) całkowicie zakazane jest reklamowanie serwerów non-steam. Jeśli mimo to założysz taki temat, i tak zostanie on usunięty, a jeśli będziesz uparty - usuniemy z forum też Ciebie. Myślę, że wszystko jest jasne.[/quote]

EDIT: Poprawione, sorry za głupią literówkę

Ostatnio zmieniony przez Gecko dnia Sob Maj 15, 2010 01:05, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 18:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wow..
Ale się pośpieszyłeś z tym postem...
Serwer stoi już prawie rok a Ty dopiero teraz piszesz?
Brakuje Ci klientów?

Nic dziwnego... przestałem tam grać ze względu na masowe łamanie pierwszego punktu regulaminu...
Tyle tam gimnazjalnych tekstów, że nie chce się tego słuchać.
radio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 12, 2010 19:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Już prostuję - gra poprzez STEAM kosztuje ok. 3-4 EURO, ale dla użytkowników kart graficznych ATI i NVIDIA można skorzystać ze specjalnego linku, który umożliwia darmowe używanie tej gry. Stąd napisałem na zachętę, że ta gra jest darmowa (bo to prawda).

Serwer ma włączony VAC i jest full legal (tak samo jak darmowa instalacja i korzystanie z gry).

Zyper napisał:
Wow..
Ale się pośpieszyłeś z tym postem...
Serwer stoi już prawie rok a Ty dopiero teraz piszesz?
Brakuje Ci klientów?

Nic dziwnego... przestałem tam grać ze względu na masowe łamanie pierwszego punktu regulaminu...
Tyle tam gimnazjalnych tekstów, że nie chce się tego słuchać.

Adminami jest 4 dorosłych i odpowiedzialnych gości, z tym że oni grają wieczorami i na pewno pilnują porządku. Jeśli ktoś kogoś wyzywa/obraża podczas nieobecności adminów to wystarczy zgłosić to na forum w odpowiednim dziale, sprawdza się logi i usuwa się szkodnika - to chyba standardowa procedura więc nie rozumiem tych pretensji.

Nasz serwer jest praktycznie jedynym POLSKIM serwerem, który działa non stop, jest dobrze skonfigurowany, ma sporo dodatków i mnóstwo map, a i większość graczy to spoko ludzie.

Frekwencja jest dosyć niska i zawsze taka była bo to wiekowa gra, mało kto wie że jest darmowa, a ja na te forum trafiłem niedawno - chyba lepiej zaprosić graczy późno niż wcale, no nie?

Reasumując - to nie ja się pospieszyłem z postem...

// na przyszłość edytuj swoje posty - bLd.
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 19:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

O, jeszcze ktoś w to gra. Uśmiechnięty
Może tam kiedy do was wpadnę. Ten najbardziej lamiący gracz to będę ja. Język Chyba, że wcześniej wystraszą mnie przeklinający gimnazjaliści.
radio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 00:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kończąc temat gimnazjalistów Gordonowi opadła szczęka - ze względu na niewysoką frekwencję wychodzimy z założenia że lepiej pograć nawet z młodziakami, niż nie mieć z kim grać. Jeśli jednak ktoś kogoś nagminnie obraża proszę o info z nickiem i najlepiej godziną zajścia i postaramy się rozwiązać problem.

Pozdro

Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Lip 01, 2010 23:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Podczas próby połączenia z serwerem wyskakuje mi okienko Steam validation rejected. Pomoże mi ktoś?
radio
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Lis 09, 2010 12:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zapraszamy serdecznie do gry! Serwer cały czas się rozwija, jest fajna atmosfera, mamy trochę dźwięków z DUKE NUKEM 3D Szczęsliwy Gordon i wreszcie mamy porządne statystyki!

http://hl2dm-consortium.tsgk.com/index.php?mode=servers&server_id=258&game=hl2mp/

Świeży Headcrab

Steam ID: snape1410

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 14:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam.

Sprawdzałem przed chwilką i widzę brak dostępności do tego serwera. Czy mógłbym prosić o zweryfikowanie tej informacji. Z góry dziękuję za pomoc.
Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 15:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kuźni już chyba dawno nie ma Język
Ale są chyba jeszcze jakieś serwery PL (choć może już coraz mniej, od kiedy TF2 jest darmowy)
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat