Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

W jakie gry aktualnie gracie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
EdwardCrab61
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Manonime

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 17:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na PSP jest choćby POP Revelations i Rival Sword które mają całkiem nowe poziomy i z tego powodu bym chciał zagrać. Jest jeszcze Assasin'S creed, do niedawna tylko na PSP GoW Łańcuchy Olimpu oraz Duch Sparty i parę innych fajnych gierek. Na DS'a nic nie widzę ciekawego.

Gonarch

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 17:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

EdwardCrab61 napisał:
Na PSP jest choćby POP Revelations i Rival Sword które mają całkiem nowe poziomy i z tego powodu bym chciał zagrać. Jest jeszcze Assasin'S creed, do niedawna tylko na PSP GoW Łańcuchy Olimpu oraz Duch Sparty i parę innych fajnych gierek. Na DS'a nic nie widzę ciekawego.
Na PSP sa znacznie lepsze gry od tych ktore wymieniles a wymieniles tylko glosne tytuly (AC na PSP to kawal cieplego stolca - lol) i ze na NDS nic cie nie interesuje to moze byc oznaka tego ze nie wiesz co na NDS wyszlo. Patrzac obiektywnie - NDS ma wiecej dobrych gier, natomiast patrzac subiektywnie, przez pryzmat gustu niebardzo jest po co wchodzic w dyskusje bo w tym wypadku racja jest jak dupa - kazdy ma swoja. Innymi slowy - nie udowodnicie ze na PSP jest wiecej dobrych gier bo tak nie jest a ze wolicie repertuar PSP to wiemy i nie musicie o tym przypominac - nie tego dotyczy dyskusja. Fakty faktami a gusta gustami Bardzo szczęśliwy

Osobiscie moja najulubiensza gra na handheldy obecnej generacji jest na PSP jednak nie sklania mnie to do faworyzowania tej konsoli - w moich oczach obie te kieszonki sa sobie rowne jednak jestem swiadom tego ze moja opinia nie jest obiektywnym faktem - co widac patrzac na sprzedaz i wybor gier na obu konsolach.

Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 21:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To wymień jakieś dobre gry na NDS skoro nie wiem.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 22:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Od ręki mogę ci wymienić GTA: Chinatown Wars, Chrono Trigger, Mario Kart, Advance Wars, Elite Beat Agents, Castlevania: Down of Sorrow, New Super Mario Bros., The World Ends With You, wszelakie Pokemony których było chyba z 6 części i Dragon Quest.

I to wszystko z pamięci. I nawet nie mam DS'a. Znalazłbym więcej, ale nie chce mi się szukać.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Nie Mar 04, 2012 22:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

EdwardCrab61 napisał:

TLoZ: Phantom Hourglass
TLoZ: Spirit Tracks
Advance Wars: Dual Strike
Advance Wars: Dark Conflict
Mario Kart
Kirby: Canvas Curse
Kirby: Mass Attack
Mario & Luigi: Partners in Time
Dragon Quest IX
Castlevania: Dawn of Sorrow
Castlevania: Portrait of Ruin
Metroid Prime: Hunters
Professor Layton
Phoenix Wright
Golden Sun
Valkyrie Profile

A to tylko czubek gory lodowej bo sam nie gralem we wszystkie swietne gry na NDS Oczko

Młody Headcrab
Zbanowany

Steam ID: TenTeges
Xfire: pierdoły
PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 00:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a zgubił pan Star wars'y z dobrym multi :>

Młody Headcrab

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 15:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@ClassicGOD I Joz
Nie widzę w tym jakichś dobrych gier, ale może to dlatego że mnie nie interesują te serie.

Fakt, że jesteś ignorantem w żaden sposób nie umniejsza wielkości tych gier. Skoro dla ciebie ideałem jakości jest God of War, Asassin's Creed albo inne porty z PS2, ok //Joz

Headcrab wyjadacz

Steam ID: spagin1
Xfire: spagin
PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 16:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To ja powiem inaczej: na PSP nie ma ciekawych gier. Assassin's Creed mnie nie interesuje ("duża" wersja w ogóle mi nie podeszła) a God of War był dosyć nijaki. Jedyna gra, która mnie interesowała (i dla której wyciągnąłem na trochę PSP), czyli Peace Walker, ostatnio wyszła na PS3 i Xboxa. DS, mimo, że słabszy technologicznie ma znacznie ciekawsze i bardziej oryginalne tytuły, chyba, że ktoś nie trawi japońskich gier i interesują go jedynie zachodnie produkty.

>no tutorial
>for the first 200 times, you fail horribly
>then you get a slight idea how it works
>in free time you watch others do it professionally

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 18:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi się najlepiej na PSP grało w MGSy i jakiegoś Splinter Cella.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Max
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Mar 05, 2012 18:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jedyne gry na PSP które mnie wciągnęły to Patapony 1 i 2 + LocoRoco. Reszta gierek może i była dobrą, tylko że urzekła mnie ta dwuwymiarowa grafika w Pataponach i LocoRoco. Do tego polecam Monsters Probably Stole My Princess.
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 18:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Aktualnie czekam na Mass Effect'a 3, lecz momentami zagram też w TF2. Jakoś nie ciągnie mnie aż tak bardzo do gier bo przeważnie siedzę non-stop w Blenderze gdy przychodzę ze szkoły. W sumie, oglądając filmiki ROJA i ROCK'a od dłuższego czasu mam także chrapkę na BF3 lub MW3. Co do Modern Warfare 3 nie mam obawy go kupować, pójdzie na bank, lecz wolałbym bardziej kupić BF3, ale na moim sprzęcie chyba nie pójdzie na przyzwoitych wymaganiach (Intel Core 2 Quad 2,4Ghz Q6600, 4GB Ram, GeForce 9800GT 512mb). Co o tym myślicie? Nastawiać się bardziej na MW3 czy może na BF3?
Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 19:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
Aktualnie czekam na Mass Effect'a 3, lecz momentami zagram też w TF2. Jakoś nie ciągnie mnie aż tak bardzo do gier bo przeważnie siedzę non-stop w Blenderze gdy przychodzę ze szkoły. W sumie, oglądając filmiki ROJA i ROCK'a od dłuższego czasu mam także chrapkę na BF3 lub MW3. Co do Modern Warfare 3 nie mam obawy go kupować, pójdzie na bank, lecz wolałbym bardziej kupić BF3, ale na moim sprzęcie chyba nie pójdzie na przyzwoitych wymaganiach (Intel Core 2 Quad 2,4Ghz Q6600, 4GB Ram, GeForce 9800GT 512mb). Co o tym myślicie? Nastawiać się bardziej na MW3 czy może na BF3?

http://www.systemrequirementslab.com/CYRI/download.aspx?name=Battlefield-3&id=11211

Polecam stronkę Oczko
pawloki
Dojrzały Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 19:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Polecam stronkę Oczko

A to mnie rozbawiłeś, nie polecam tej stronki bo nie dość, że nigdy nie powie ci dokładnie czy gra ci pójdzie, to też ci nie powie dokładnie na jakich detalach gra będzie działać, to do tego wymagania gier jakie ta stronka pokazuje są błędne.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Zyper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 19:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nigdy nie można być pewnym.
Ale mi tam się dobrze sprawdza. Jak pokazuje, że mam trochę za mało RAM to wiem, że mi pójdzie.
Nie ufam jej w 100% Język

Może znasz coś lepszego?
Podziel się...
Kriss
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
(Intel Core 2 Quad 2,4Ghz Q6600, 4GB Ram, GeForce 9800GT 512mb). Co o tym myślicie? Nastawiać się bardziej na MW3 czy może na BF3?

Z tym GPU może być problem, gdy ram i procek spokojnie starczą na low/med w niższych rozdzielczościach to z tym GPU dalej jak 1024x768 na najniższych nie zajdziesz.

Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 20:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zyper napisał:
Nigdy nie można być pewnym.
Ale mi tam się dobrze sprawdza. Jak pokazuje, że mam trochę za mało RAM to wiem, że mi pójdzie.
Nie ufam jej w 100% Język

Może znasz coś lepszego?
Podziel się...

Ja znam, wystarczy chodząca baza danych o sprzęcie potrafiąca mniej-więcej oszacować czy coś gdzieś pójdzie bez znania wymagań. Taka jak ja.

DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 21:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
EdwardCrab61 napisał:

TLoZ: Phantom Hourglass
TLoZ: Spirit Tracks
Advance Wars: Dual Strike
Advance Wars: Dark Conflict
Mario Kart
Kirby: Canvas Curse
Kirby: Mass Attack
Mario & Luigi: Partners in Time
Dragon Quest IX
Castlevania: Dawn of Sorrow
Castlevania: Portrait of Ruin
Metroid Prime: Hunters
Professor Layton
Phoenix Wright
Golden Sun
Valkyrie Profile

A to tylko czubek gory lodowej bo sam nie gralem we wszystkie swietne gry na NDS Oczko

Wszystko super... ale gdzie są POKEMONY?! Ja Game Boy-e od pierwszego, przez kolora aż do Adv. kupiłem głównie ze względu na tą serię. Są po prostu świetne. Dodałbym jeszcze, że NDS to cała baza gier z GB/GBC/GBA, generalnie tytułów na lata przechodzenia.

Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 21:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kriss napisał:
Maxoss napisał:
(Intel Core 2 Quad 2,4Ghz Q6600, 4GB Ram, GeForce 9800GT 512mb). Co o tym myślicie? Nastawiać się bardziej na MW3 czy może na BF3?

Z tym GPU może być problem, gdy ram i procek spokojnie starczą na low/med w niższych rozdzielczościach to z tym GPU dalej jak 1024x768 na najniższych nie zajdziesz.

oj tam, procek i ram jest okey, jedynie co musiałbym zrobić to kupić nową kartę Język a przymierzam się do GTX 560 z OC Język nie dość że są tanie to naprawdę dobre.
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 22:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

BioOrc napisał:
Wszystko super... ale gdzie są POKEMONY?! Ja Game Boy-e od pierwszego, przez kolora aż do Adv. kupiłem głównie ze względu na tą serię. Są po prostu świetne. Dodałbym jeszcze, że NDS to cała baza gier z GB/GBC/GBA, generalnie tytułów na lata przechodzenia.
Nie jestem super fanem serii i nie gralem w jej odslony na NDS Oczko

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 22:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fan, nie fan, ale Pokemony są po prostu dobrą grą i mając konsolkę Nintendo jak dla mnie wstydem jest ich nie mieć Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat