Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

W jakie gry aktualnie gracie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 20:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wlasnie mi przyszla noweczka w folii wiec czym predzej odpakowalem i gram :3

Image

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 12:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Właśnie przeszedłem Uncharted 3. Zajęło mi to 7:43h. Grałem na poziomie trudności "wymagający" (najwyższy dostępny przy pierwszym przejściu gry). Gra jest naprawdę fajna, sporo się dzieje, różnorodna, niezła, ciekawa fabuła, dużo "kinowych" momentów. Grało się przyjemnie, naprawdę polecam, tylko trochę za krótka D:<
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 15:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja prawdopodobnie znowu wezmę się ponownie za Mass Effecta. Ten klimat, fabuła, udźwiękowienie, charakter postaci, świat gry, wybory moralne, sprawia że przyciąga mnie na wiele godzin. Jedna z najlepszych gier fabularnych jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne, inne gry nie dorastają jej do pięt (pomijam HL2)

Spoiler:

Zakończenie ME3 to w 99,99% indoktrynacja Sheparda.
Zapraszam do mojego filmiku. W opisie jest wytłumaczona kwestia indoktrynacji. Dołączona jest także adnotacja do filmiku który bardziej przybliży nam ową teorie indoktrynacji Sheparda przez Harbingera
http://www.youtube.com/watch?v=M4ALAbgznrc

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gecko
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 15:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
A ja prawdopodobnie znowu wezmę się ponownie za Mass Effecta. Ten klimat, fabuła, udźwiękowienie, charakter postaci, świat gry, wybory moralne, sprawia że przyciąga mnie na wiele godzin. Jedna z najlepszych gier fabularnych jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne, inne gry nie dorastają jej do pięt (pomijam HL2)

Hahaha, nie.

Klimat? Itz al abot lazors und space uund shittt!!11oneone
Fabuła? Przeciętna, a te wszystkie teorie spiskowe dotyczące zakończenia są zabawne
Udźwiękowienie? Nie zwracałem na nie uwagi, nie mam opinii
Świat gry? Widywałem lepsze.
Wybory moralne? Jakoś niespecjalne.
Postacie? Plastikowe kukły, ach te emocje Sheparda!

Przeszedłem ME, ME2, w ME3 grałem max godzinę u kumpla. Te gry są przereklamowane, są najwyżej przeciętne. W ME3 bardziej by się przydało skipowanie walki niż rozmów :F
Nie rozumiem hypu na ME
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 15:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Umrzyj Gecko. ._.

Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 16:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
ja prawdopodobnie znowu wezmę się ponownie za Mass Effecta. Ten klimat, fabuła, udźwiękowienie, charakter postaci, świat gry, wybory moralne, sprawia że przyciąga mnie na wiele godzin. Jedna z najlepszych gier fabularnych jaka kiedykolwiek ujrzała światło dzienne, inne gry nie dorastają jej do pięt (pomijam HL2)

W mało dobrych gier grałeś, Mass Effect jest bardzo prymitywny pod wszystkimi względami, które wymieniłeś w porównaniu z takim chociażby Planescape Tormentem. ME jest grą co najwyżej "ok". Uśmiechnięty Nie cofając się tak bardzo w przeszłość, Dragon Age był już lepszy.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 16:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

<ironia on>oczywiście "My little pony" ma lepsza fabule zdecydowanie, tak samo jej udźwiękowienie daje po piętach ME<ironia off>

gecko, zapomniałem dodać że ME jest dla ludzi inteligentnych. Gdyby naprawde był tak przeciętny to oceny miałby o wiele niższe. Trzeba być idiotą do potęgi żeby zagrać godzinkę w gre i powiedzieć że jest badziewna. Kiepski byłby z ciebie krytyk, recenzant.

@up
powiedz jeszcze że Dragon Age II ...
btw. gram w prawie każdą super produkcje na pctach

znowu stykam się z chorym społeczeństwem którzy porównują gry które różnią się tak bardzo datą produkcji ... god, widzisz i nie grzmisz
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 16:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
gecko, zapomnia�em doda� �e ME jest dla ludzi inteligentnych.

Lol
Cytat:
Gdyby naprawde by� tak przeci�tny to oceny mia�by o wiele ni�sze.

Looool
Maxoss napisał:
powiedz jeszcze �e Dragon Age II ...

Nie, pierwszy.

Cytat:
btw. gram w prawie ka�d� super produkcje na pctach

I to jest bardzo smutne zdanie, z wielu powod�w.

Cytat:
znowu stykam się z chorym społeczeństwem którzy porównują gry które różnią się tak bardzo datą produkcji ... god, widzisz i nie grzmisz

Ok, to pomimo, Ĺźe jest śmieszne, jest ciekawe, poszerz moĹźe ten temat dlaczego należę do chorego społeczeństwa pisząc, Ĺźe Planescape, gra sprzed ponad dekady jest lepszym RPGiem od ME. Uśmiechnięty

Ostatnio zmieniony przez Buhen dnia Nie Mar 18, 2012 16:18, w całości zmieniany 1 raz
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 16:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
<ironia on>oczywiście "My little pony" ma lepsza fabule zdecydowanie, tak samo jej udźwiękowienie daje po piętach ME<ironia off>

gecko, zapomniałem dodać że ME jest dla ludzi inteligentnych. Gdyby naprawde był tak przeciętny to oceny miałby o wiele niższe. Trzeba być idiotą do potęgi żeby zagrać godzinkę w gre i powiedzieć że jest badziewna. Kiepski byłby z ciebie krytyk, recenzant.

@up
powiedz jeszcze że Dragon Age II ...
btw. gram w prawie każdą super produkcje na pctach

Jest wiele znacznie lepszych gier niz ME co nie czyni go gra zla jednak twoje jego slepe uwielbienie jest zdecydowanie nie na miejscu Oczko

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 16:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:

Mamy rok 2012. Ty dalej wierzysz że wszyscy recenzenci produkty oceniają swoim sercem i rozumem, a nie tym jak bardzo ich portfel się powiększył?

I proszę cię, nie mów że ME jest dla ludzi inteligentnych. Ludzie inteligentni są obrażeni fabułą i dialogami tej gry.
Buhen
Meet the Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 16:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak jeszcze co to tej dyskusji - obrazek Uśmiechnięty

I żeby nie był to kompletny offtop, teraz gram tylko w dotę 2, jeszcze żaden multiplayer mnie tak nie wciągnął.
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 17:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Myślisz że zrobienie bardzo rozbudowanego RPGa przyniesie same korzyści? Byłoby wtedy więcej krytyki niż jest teraz, bo nie każdy ma tyle czasu aby zanurzać się w RPGach ... w tak bardzo rozbudowanych jak były kiedyś. Przecież nawet Skyrim wielu fanom znudził się po ~70h gry, bo jest to gra bez końca. Teraz dystrybucje gier zasilają dzieci, nie tak jak kiedyś młodzież powyżej ~18roku życia. Czasy się zmieniają, dla przykładu EA stawia na kasę, a niektóre stawiają na satysfakcje fanów. Nie mówię że ME3 jest genialne, jest co najwyżej dobre a to z wielu powodów i co najważniejsze nie dorasta nawet do pięt poprzednich części. Staram się jednak oceniać całą trylogię a nie ich części. Nie jestem jednak takim inteligentem żeby zagrać w coś max 1h i ocenić ją pisząc "ta gra jest do dupy".

Nie mam też zamiaru porównywać starych gier to tych dzisiejszych. Jest to po prostu nie po drodzę. To tak jak porównać Fife 2001 do Fify 2012 dyskutując na temat, która z nich jest lepsza. Błagam was. Stoicie ciągle w jednym głuchym miejscu. Nawet o tym nie wiedząc.

@Joz
staram się wierzyć że są jednak uczciwi ludzie. Przecież nie każdy od razu musi taki być.

@Buhen
czasy się zmieniają i musisz to docenić że gry gatunku RPG nie będą wyglądać tak jak kiedyś. I dobrze. Bo przynajmniej producenci starają się rozwinąć ten gatunek, a nie stojąc non stop w izometrycznym trybie gry.

@ClassicGOD
może że tak może że nie
po prostu kocham takie klimaty, zawsze interesowałem się Star Warsami od dzieciństwa, to nawet Mass Effect przykół na dobre moją uwagę.
___
Żeby niebyło off-topu wracam do Battlefield 3 MP Bardzo szczęśliwy
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 17:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Odpaliłem. Zagrałem 15 minut. Znudziłem się. Odinstalowałem. Tyle o Mass Effect z mojej strony.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 17:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pokazałeś swój poziom, kiedy zamiast dać poważne argumenty powiedziałeś, że ME jest dla ludzi inteligentych. To słaba wycieczka osobista, z takimi to proszę na PW. Tak samo jak porównanie do MLP. To ja może powiem, że samochód X ma słabą moc, bo przegrywa z Boeingiem 727? Akurat ścieżka dźwiękowa z MLP jest bardzo dobra, a nikt nigdy nie powiedział, że MLP ma porywającą fabułę :F

Grałem 1h, bo więcej jakoś mi się nie chciało, gra mnie nie wciągnęła, a polegam na opinii mojego kolegi (ma bardzo podobny gust do mnie, jesli chodzi o gry), który przeszedł ME3.
Jak to nie mówisz, że ME jest genialne? Przed chwilą wychwalałeś je pod niebiosa.
ME jest śmieszne, bo jest promowane jako RPG, a z prawdziwego RPG to ma mało. ME to nie jest RPG. To gra akcji z elementami RPG.
W wielkich spółkach, znanych magazynach nie ma miejsca na uczciwość. Są pieniądze. Jakoś mało graczy chwali ME, chwalą je recenzenci.

Rozwijanie wg producentów polega na uproszczeniu, żeby dzieciaki sobie poradziły. Nie tędy droga. Skyrim znudził się po 70h gry, a wątpie, żebyś przechodził ME3 2 razy pod rząd i ciągle byś chciał grać. Poza tym, nikt nie mówi, że Skyrim jest wpsaniały, bo poniekąd on też padł ofiarą uproszczenia RPGów.
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 18:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie mam zamiaru wchodzic w tę dyskusję, moim zdaniem Mass Effect ma genialną fabułę, o ile gameplay jest strasznie konsolowy to fabuła jest najlepszą w grach EVER.

I tak jestem fanboyem, wasze argumenty, tezy, recenzje i oceny mnie nie obchodzą, MASS EFFECT forevahh i kropka, o!

A przykładowo taki Metal Gear Solid wogóle mnie nie rusza wręcz przynudza. Ale afery z tego nie robię. Uśmiechnięty

galaretka007
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: playowiec

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 18:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja tam w ogóle ME nie grałem Rozbawiony nie podoba mi się sf...

Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 18:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fajna afera, tylko BioOrca brakuje.

Image

Co do tematu: Skończyłeś dziś po raz trzeci Portala 2.
Za każdym razem ta gra podoba mi się bardziej.
Zaczałem też grać w The Ball. Ciekawe ale chyba szybko się znudzi.

majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 18:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja drugi raz kończę Serious Sama 3. Cieszy mnie fakt, że gra jest wymagająca i trzeba się namęczyć aby przejść pewne etapy. Szkoda tylko, że troszku mniej broni możemy użyć.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Szkoda RAMu
PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do ME to właśnie wpadłem na taki obrazek:
Image

Grałem tylko w pierwszą część ME. Grę uważam za dobrą, niczego mi tam nie zabrakło ale prawdziwym RP bym jej nie nazwał. Nie można natomiast jej odmówić klimatu i udźwiękowienia^^

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Nie Mar 18, 2012 23:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

majan_pl napisał:
Ja drugi raz kończę Serious Sama 3. Cieszy mnie fakt, że gra jest wymagająca i trzeba się namęczyć aby przejść pewne etapy. Szkoda tylko, że troszku mniej broni możemy użyć.

Ja sie przymierzam do atakowania highscore i tabeli wyników, mam zamiar przejsc w coop grę na maksymalnie najwyższych ustawieniach mnożnika punktów (czyt. maksymalny poziom trudnosci wszystkich ustawień )

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat