Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

W jakie gry aktualnie gracie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
paint
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 11:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Aktualnie Mass Effect 1, potem Mass Effect 2, potem Mass Effect 3 i jego słynne idiotycznie zakończenie. Oczko

Jedno trzeba im przyznać: jak dotąd to faktycznie najgorętsza premiera tego roku. Oczko

edit V down V

Exactly. Oczko

Ostatnio zmieniony przez paint dnia Pon Mar 19, 2012 11:51, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pon Mar 19, 2012 11:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

paint napisał:
Jedno trzeba im przyznać: jak dotąd to faktycznie najgorętsza premiera tego roku. Oczko
Najgoretsza jedynie w sensie szumu jaki sie wokolo niej robi bo do w zadnym wypadku nie jest to najlepsza gra tego roku.

Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 22:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Half-Life.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Czw Mar 22, 2012 23:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fallout 3 drugi raz. Tym razem stwierdziłem, że przyłączę sobie towarzysza i wędruję z psem. Uśmiechnięty Miły relaks. Uśmiechnięty A najbardziej podoba mi się zaprzyjaźnienie się ze zwierzakami. Uśmiechnięty
Bardzo mnie bawi jak misie wykańczają spontanicznie moich wrogów. Bardzo szczęśliwy

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 10:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Test Drive Unlimited 2 no i co jakis czas zmagam się z ostatnim achievmentem w LIMBO.

Tak poza tym bardzo kusi mnie zagrać po raz setny w Thief 1 lub 2. Ehh te gry to miały klimat i mimo że mamy rok 2012 to Thief 1 nadal pozostaje dla mnie najklimatyczniejszą i najbardziej emocjonującą grą ever...
Najbardziej nakręcające zawsze było to że byłeś w otwartymn starciu praktycznie bez szans.
Goniący cię szkielet hammeryty z młotem, dzwoniący łancuchami i wydający z siebie przeraźliwe dzwięki a ja spieprzam ile sił w nogasz szukając wzrokiem szansy na ucieczkę nie mogąc się nawet odwrócić za siebię by spojrzeć czy jest daleko za mną. COS PIĘKNEGO!!!

A wydają oni z siebie takie dźwięki: (oglądać od 5:30 - 6:15)
http://www.youtube.com/watch?v=HZHwfu5TGJ8

Co ciekawe mimo że przeszdłem je pierdyliard razy zawsze odkrywam coś nowego, jakiś dodatkowy schowek, dodatkowy łup itd. A do tego ma tysiące funmisji. Bardzo szczęśliwy
Mimo że gra jest okropnie stara to i tak polecam wszystkim tym ktorzy cenią sobie klimat.

Sorcerer napisał:
Fallout 3 drugi raz.

Szczerze to po tym co zobaczyłem w Fallout 4: New Vegas to już bym do Fallout 3 nie wrócił.
Po zagraniu w czwórkę, F3 zrobił sie bardzo mało atrakcyjną pozycją do grania.

gierrappa
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 13:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Aktualnie przechodzę z kolegą Borderlands. Grając samemu staje się powoli monotonne ale z kolegą zawsze jest ta szczypta rywalizacji i nie nudzi się tak szybko. W międzyczasie kończę też drugiego Ded Spejsa Szczęsliwy Gordon

Debosy napisał:

Szczerze to po tym co zobaczyłem w Fallout 4: New Vegas to już bym do Fallout 3 nie wrócił.
Po zagraniu w czwórkę, F3 zrobił sie bardzo mało atrakcyjną pozycją do grania.

Zgodzę się co do różnic między New Vegas a trójki, lecz Fallout 4 dopiero jest w produkcji. New Vegas jest po prostu osobną kampanią na tym samym silniku.

Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 15:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

New Vegas jak na razie jest za drogie. A F3 jako gra owszem jest takie sobie, ale ja go traktuję tak "turystycznie". Uśmiechnięty Nigdzie się nie śpieszę tylko wędruję sobie dla przyjemności zwiedzania. Takie krajobrazy działają na mnie relaksująco, a poprzednim razem ciekaw byłem wątku głównego i w efekcie wszystkiego nie obejrzałem.

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Rawertt
Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 16:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
New Vegas jak na razie jest za drogie.

Od niedawna jest dostępna edycja Ultimate - zawiera grę i wszystkie dodatki do niej w jednym pudełku (kosztuje około 120 zł). Polecam, szczególnie jeżeli lubisz trzecią część.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 18:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

120 to nie jest mało.

CorteX10PL
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: bezimienny07pl
Xfire: PSNID: CorteX10PL
PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 19:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Guitar Hero: Warriors Of Rock na PS3 - o dziwo bardzo fajny Quest Mode którego już ukończyłem ale można go przejść na taki jakby newgame+ więc jest co do roboty. Piosenki są świetne, już mogę powiedzieć że to druga najlepsza część gh zaraz po gh3. A tak dalej młóce COD: Black Ops zombie oraz LoL'a (Zastanawiam się nad kupnem DLC Rezzurection do Black Opsa jak będzie w jakiejś promocji)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 19:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
120 to nie jest mało.

Gra + wszystkie DLC? Porównując do cen innych gier to mało. Poza tym, ja swojego F:NV kupiłem za 65 PLN w listopadzie czy w grudniu 2010 (niecały miesiąc po premierze). Uśmiechnięty

Stary Headcrab

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 21:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
120 to nie jest mało.

Zgodziłbym się, jeżeli byłaby to gra na 8 godzin bez żadnego multiplayera, czy modów. Z kolei za grę z 2010 z nieograniczoną ilością modyfikacji i sześcioma DLC w zestawie jest to dość dobra cena. Sama podstawka zapewnia około 80 godzin gry.

Jeżeli masz czas, to w sumie możesz poczekać na wakacyjną wyprzedaż Steam (ja sam już czekam na Bioshocka, Arkham City i parę innych tytułów, których nie mogłem kupić w czasie świat).
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pią Mar 23, 2012 21:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Właśnie taki mam plan - poczekam aż zejdą z ceny. Uśmiechnięty Póki co do przejścia mam jeszcze Risena, który czeka na dokończenie więc nudzić się nie będę. Uśmiechnięty

Buhen
Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 00:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Właśnie taki mam plan - poczekam aż zejdą z ceny. Uśmiechnięty Póki co do przejścia mam jeszcze Risena, który czeka na dokończenie więc nudzić się nie będę. Uśmiechnięty

Grając w Risena, niestety, będziesz.
CorteX10PL
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: bezimienny07pl
Xfire: PSNID: CorteX10PL
PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 08:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:
Sorcerer napisał:

Ja go przechodziłem dwa razy i jakoś się nie nudziłem. Genialna gra.
DantePL
Młody Headcrab

Steam ID: }Dante{

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 12:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Far Cry 1 z ECU64, HDR, modem AGM i wieloma komendami i jest pięknie. Zadziwiające, że po 6 latach (od patcha 1.4) gra z tym wszystkim potrafi zmęczyć nawet mocnego kompa. Ale co jeszcze bardziej zadziwiające to fakt, że mimo że FC przeszedłem już chyba 6 razy to ciągle gra dostarcza mnóstwo frajdy. A biorąc pod uwagę poziom trudności 'Realistyczny' to dostarcza również niesamowitej satysfakcji. A o wielkości gry najlepiej świadczy fakt, że ciągle znajduję jakąś nową ścieżkę, nowy sposób przejścia. No i wreszcie po zmianie kompa mogę włączyć na maxa co tylko się da. Komendy zwiększają odległość rysowania. AGM wysokiej rozdzielczości tekstury.
Mistrzostwo. A tu Far Cry 3 się zbliża wielkimi do krokami z podobnymi terenami. Ah ah.

Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 13:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Obecnie ogrywam Hard Reset oraz Crysis 2. Dwie zaskakująco dobrze zoptymalizowane i wciągające gierki. I w dodatku za rozsądne pieniądze.

Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 14:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

majan_pl napisał:
Obecnie ogrywam Hard Reset oraz Crysis 2. Dwie zaskakująco dobrze zoptymalizowane i wciągające gierki. I w dodatku za rozsądne pieniądze.

Hard Reset jest jedną a moich ulubionych gier z zeszłego roku. Wygląda i gra się w nią świetnie, szkoda tylko, że jest taka krótka.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 14:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Buhen napisał:
Sorcerer napisał:

Przeszedłem ponad połowę i całkiem jest fajnie. Bardziej przypomina starego Gothica niż Gothic 3 (tak - wiem dlaczego), a ja lubię tamte klimaty. Uśmiechnięty Podoba mi się większy luz w rozwoju postaci. Jestem magiem z mieczem i tarczą. Uśmiechnięty

flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Sob Mar 24, 2012 15:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kupiłem sobie w końcu nową kartę - żadna rewelacja: GF 210 1GB, ale bynajmniej Skyrim i Death Island ładnie hula mi na średnio-niskich Uśmiechnięty
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat