Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

W jakie gry aktualnie gracie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Max
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2012 17:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pokemon Fire Red na telefonie. Pierwszy kontakt z tą seria jest zaskakująco fajny Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 20:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W koncu dotarla...

Po 6 tygodniach. Ale to nie wina sprzedawcy ze oryginalna przesylka zaginela. Sprzedawca po informacji ze przesylka nie dotarla natycmiast wyslal nastepna bez pytania wiec szczerze polecam.

Dojrzały Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 20:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fujj az sie dziwie, ze ludzie w cos takiego graja.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 20:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pawloki napisał:
A co w tym jest fujj? Bardzo szczęśliwy

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 21:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
pawloki napisał:
A co w tym jest fujj? Bardzo szczęśliwy

Wszyskie acziki są poukrywane. Smutny
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 21:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chopper napisał:

Wszyskie acziki są poukrywane. Smutny
LOL, faktycznie. Ale mnie osobiscie 'acziki' nie kreca Oczko Kreci mnie za to gra z ktorej kupnem wstrzymywalem sie bo nie mialem na granie czasu a wiedzialem ze jezeli bede ja mial to sie nie opre Język

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 22:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Classic dood, gdybym miał tylko czas i miał na czym grać to bym grał we wszystkie odsłony serii z buta D: Na szczęście mogę sobie pograć w jedynkę na emulatorze :s
Uwielbiam muzykę, bohaterów i humor w tej serii Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Kwi 12, 2012 23:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja ostatnio poluje na gry pokrewne serii Disgaea czyli inne gry stworzone (nie wydane bo sa tez wydawca, aczkolwiek sporo gier ktore wydaja jest w duchu podobne do Disgaea) przez Nippon Ichi Software. Wg mojej wiedzy brakuje mi 3 (La Pucelle, Rhapsody i Soul Nomad) a posiadam:

Disgaea: Hour of Darkness
Disgaea 2: Cursed Memories
Disgaea 3: Absence of Justice
Disgaea 4: A Promise Unforgotten
Disgaea Infinite
Makai Kingdom: Chronicles of the Sacred Tome
Phantom Brave
Prinny: Can I Really Be the Hero?
Prinny 2: Dawn of Operation Panties, Dood!
Z.H.P. Unlosing Ranger VS Darkdeath Evilman

Polecam wszystkie - wiekszosc z nich ma podobny humor (Phantom Brave jest bardziej powazne aczkolwiek jeszcze go nie ukonczylem wiec moze czeka mnie jeszcze niespodzianka). Ostatnio ukonczylem Makai Kingdom i na prawde polecam - dostac mozna nowke w folii za okolo 100pln z przesylka z Wloch (gra po ang, na PS2) i ponoc dziala dobrze na emu (ten sam silnik co Disgaea 1 aczkolwiek gameplay troszke inny Oczko )

Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 15:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Byś tak może napisał o czym jest ta gra, bo tak zachwalasz i zachwalasz, a ja ciągle nie wiem o czym to jest :P
Filmiki na youtubie srednio pomocne [;
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 15:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
Byś tak może napisał o czym jest ta gra, bo tak zachwalasz i zachwalasz, a ja ciągle nie wiem o czym to jest Język
Filmiki na youtubie srednio pomocne [;
Ktora gra bo wymienilem ich kilka Bardzo szczęśliwy

Kazda z gier serii Disgaea opowiada zupelnie odrebna historie (aczkolwiek czesto goscinnie pojawiaja sie postacie z innych czesci) jednak calosc dzieje sie w jednym uniwersum. W owym uniwersum istnieje wiele zamieszkalych (nie koniecznie przez ludzi) planet. Kazda z tych planet ma swoje "pieklo" zwane Netherworld (gdzie zazwyczaj toczy sie akcja gry) jednak nie jest to jakis alternatywny wymiar, czy miejsce na danej planecie a zupelnie osobna, fizycznie istniejaca 'planeta' zamieszkala przez demony i rzadzaca sie swoimi prawami. Kazdy Netherworld ma swojego wladce - Overlorda ktory to swoja pozycje zdobywa zazwyczaj brutalna sila. Jako ze owych Netherworldow jest wiele a ich wladcy daza do jak najwiekszej wladzy to czesto tez napadaja pobliskie Netherworldy celem przejecia kontroli. Poza Netherworldami istnieje tez alternatywny wymiar Celestia czyli zamieszkaly przez anioly odpowiednik nieba. Zarowno Netherworld jak i Celestia zatrudniaja pingwinopodobne stworzenia zwane Prinny ( FOTO ) ktore sa duszami grzesznikow skazanymi na praktycznie niewolnicza prace az odpracuja swoje grzechy no i co najwazaiejsze kazde zdanie koncza slowem 'dood' Oczko

Skoro masz juz w gowie zarys swiata w ktorym dzieje sie akcja gier to po krotce:

Disgaea 1: Opowiada o przygodach swiezo upieczonego Overlorda ktory budzi sie z 2 letniej drzemki zeby odkryc ze jego ojciec (dotychczasowy overlord) zmarl udlawiwszy sie drozdzowka i teraz kazdy demon w neverworldzie walczy o tron ktory nalezy sie naszemu bohaterowi Oczko

Disgaea 2: Opowiada o przygodach chlopaka w ktorego wiosce wszyscy zamieniaja sie w demony za sprawa zlego Overlorda, pech sprawia ze los laczy go z corka przyczyny jego problemow.

Disgaea 3: Glowna postac - syn overlorda wyrusza z misja zabicia swojego ojca za to ze ten uszkodzil jego konsole do gier. Jako ze tylko prawdziwy Bohater jest w stanie zabic overlorda nasz protagonista postanawia ukrasc tytul Bohatera czyniac jego poprzedniego wlasciciela swoim sluga.

Disgaea 4: Tutaj niestety dopiero zaczalem grac wiec nie bede sie wysilal Bardzo szczęśliwy

Ogolnie gry to SRPG czyli strategie turowe z elementami RPG. Jest to jedna z najbardziej rozbudowanych strategi turowych jaka kiedykolwiek wyszla a humor, muzyka i voiceacting w tych grach jest najwyzszych lotow. Graficznie moze nie powalaja ale nie o grafike tutaj chodzi :3

Stary Headcrab

Steam ID: Tollaner

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2012 18:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Oooooh, to stąd są te pingwiny...

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 10:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jestem przy końcówce Solatorobo - Red The Hunter

Mimo średnio-wysokich ocen gra się miodnie, questy są przyjemne, a fabuła wciąga mocno.

Spoiler:

Bardzo ciekawie opowiedziano w późniejszej grze o upadku ludzkości, pojawieniu się lewitujących wysp i furry Uśmiechnięty

CorteX10PL
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: bezimienny07pl
Xfire: PSNID: CorteX10PL
PostWysłany: Sob Kwi 28, 2012 10:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Już po 20h z Final Fantasy XIII-2. Gra jest na pewno dużo lepsza od FFXIII i ja się dobrze bawię ale tylko dobrze. Jestem blisko zakończenia ale postanowiłem skupić się na farmie teraz i innych pierdołach.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 00:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ukończyłem właśnie Crysis 2. Gra nie zawiodła moich oczekiwań, jest tak jak przewidywałem, czyli na 7/10. Fajnie się strzela, ma się z tego frajdę, ale IMO niedopracowana fabuła i bugi (np. dzisiaj widziałem kolesia, który chodził w powietrzu o_O)
sprawiają, że nie daję jej dostaje właśnie 7, a nie 9/10.
No, ale ma fajne multi, także jeszcze na pewno kilkanaście godzin z nią spędzę Uśmiechnięty

A poza tym, przestałem grać w Blacklight Retribution, bo po ostatnich update'ach gra zmieniła się z Free2Play na Pay2Win :/
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 01:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

bo w Crysisie 2 stawiali na przełom graficzny który w sumie im nie wyszedł, dlatego fabuła jest taka nijaka

A co do Blacklight Retribution, od dawna wiadomo że F2P to shit. Grałem w to ledwo dzień, więcej nie mogłem. Lepiej włożyć trochę kasy i kupić BF3 i mieć większą satysfakcje z tego typu gier.

@ja narazie nie gram w nic, raz na święty czas sobie mecza pyknę w BF3, tak to ciągle Blender, muzyka, Blender, muzyka. Aż mam chęć modnąć jakąś giere.
XIII
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 04:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Legend of Grimrock - Grał ktoś w to? IMO ciekawy, wymagający chwilami myślenia, strasznie ładny rpg.
LoL - Gra kto jeszcze? Chętnie pomogę w wbiciu lvl jeśli ktoś nie ma jeszcze max, albo z przyjemnością walnę normala.

Majówka więc jest troszkę czasu. Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu GaduTlen komunikatorMSN Messenger
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 09:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

XIII napisał:
Legend of Grimrock - Grał ktoś w to? IMO ciekawy, wymagający chwilami myślenia, strasznie ładny rpg.
LoL - Gra kto jeszcze? Chętnie pomogę w wbiciu lvl jeśli ktoś nie ma jeszcze max, albo z przyjemnością walnę normala.

Majówka więc jest troszkę czasu. Bardzo szczęśliwy

Loga musze sobie obczaić nigdy nie grałem w tego tupu gierki nie przepadam za RPG ale to dziadostwo skrobie po portfelu od dłuższego czasu.

A Crysisa 2 wciąż se powoli obczajam i strasznie mi się podoba (w przeciwieństwie do 1). Niestety zgony, tak jak nigdzie indziej, powodują nagłą chęć ragequita (w singlu). Muliti takie trochę codowate ale z kombinezonami jest całkiem fajne (mapy są bardziej rozbudowanie w pionie). Czekam na trojkę i mam nadzieje, że będzie miała coopa.

Poza tym Dota 2 gierka coraz bardziej mnie wciąga (wczoraj miałem 2 pod rząd najlepsze mecze w tym jeden trwający ponad godzinę) no i oczywiście Tribes: Ascend (niestety engi oraz ciężkie klasy coraz bardziej psują mi zabawę ale na szczęście zależy to tylko od mapy)

Ostatnio zmieniony przez majan_pl dnia Wto Maj 01, 2012 20:27, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 19:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ukonczylem wlasnie Disgaea 4 na PS3 (po 29h gry na liczniku i wielu restartach na ostatnim bossie - a wystarczylo wytezyc mozgownice i padl w 2 turach Bardzo szczęśliwy). <3 W co by tu sobie teraz zagrac... Oczko

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 20:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
Ukonczylem wlasnie Disgaea 4 na PS3 (po 29h gry na liczniku i wielu restartach na ostatnim bossie - a wystarczylo wytezyc mozgownice i padl w 2 turach Bardzo szczęśliwy). <3 W co by tu sobie teraz zagrac... Oczko

Jak masz DS'a to skombinuj sobie Solatorobo: Red The Hunter.

Przelazłem to ostatnio i gra miodna pod każdym względem.
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Wto Maj 01, 2012 22:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:

Jak masz DS'a to skombinuj sobie Solatorobo: Red The Hunter.

Przelazłem to ostatnio i gra miodna pod każdym względem.
DS'a juz nie mam ale mam 3DS'a Oczko Wlasnie komponuje sobie zamowienie z Amazon.co.uk to moze sobie dorzuce i Solatorobo tylko najpierw troche o nim poczytam Oczko

PS. Gry na DS sa w UK znacznie tansze niz w PL (dzieki naszemu kochanemu dystrybutorowi gier na Polske ktory moze sie isc pocalowac w dupe) i czesto mozna dostac 2 gry w cenie 1 w PL i przesylke gratis Język

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat