Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wylej swoją frustracje! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 15:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nieporęt/Legionowo. Dodam jeszcze, że prywatna przychodnia w okolicy zapewnia warunki jak w PRL czyli tłok, wieczne spóźnienia, lekarzy gadających wiecznie przez telefon w trakcie wizyty i aparat USG z monitorkiem wielkości jak w smartfonie.

Natomiast państwowa przychodnia rejonowa jest skomputeryzowana, nie ma w niej kolejek, wszystko jest punktualnie, do lekarzy są terminy jedno-dwudniowe i można się zapisać wcześniej, pracują dobrzy fachowcy zajmujący się w trakcie wizyt wyłącznie pacjentem, a pracownia USG wygląda jak z serialu Star Trek i ma dwa monitory wielkości na oko 19 cali.
Do tego w ramach ciekawostki pan doktór obsługujący USG ma siwe włosy długości gdzieś do wyższych części pleców (spięte w kucyk), chodzi w glanach i skórzanej kurtce, a do pracy podjeżdża motocyklem. Uśmiechnięty

A co do wkurzania się, to uważam (serio), że żyjemy w tak świetnym miejscu na Ziemi, że takie drobnostki to w ogóle nie jest cokolwiek wartego złości.

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 17:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mieszkam pod Opolem, a tam w szpitalu wojewódzkim też praktycznie wszystko jest nowoczesne, skomputeryzowane.
Ale co z tego, skoro pielęgniarki rejestrujące nie są dobrze wyszkolone, a dzięki komputerom, które stoją włączone 24/dobę, i są strasznie zamulone, wszystko trwa dłużej niż starym, pisemnym sposobem, a kolejki ustawiają się na długość całego oddziału? Cóż, jedyna interwencja informatyka była tam przy instalowaniu systemu i odpowiednich programów...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 17:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Najbardziej w życiu ze wszystkich lekarzy, to mi podpadł pan doktor z prywatnej przychodni. Jakieś 2 lata temu stwierdził, że prawdopodobnie mam nowotwór żołądka po czym wręczył mi skierowanie na gastroskopię do spółdzielni do swojego znajomego upierając się, że "dla swojego dobra powinienem tam pójść natychmiast, bo lada moment może być za późno na leczenie".
Na szczęście nie dałem się zwariować poszedłem do państwowej przychodni i dowiedziałem się, że objawy mam od stresu...
A wydawało by się, że prywatne lepsze co?

Niemniej nadal uważam, że żyjemy w świetnym miejscu, które warto doceniać nie wkurzając się na byle "duperel"...

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 18:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja chciałbym tylko pozdrowić moich wspaniałych nauczycieli, którzy nie potrafią zrozumieć, że uczeń może zachorować oraz podziękować im za to, że zamiast stosować się do regulaminu szkoły ustanawiają swoje zasady. Wczoraj dowiedziałem się, że w ciągu 2 dni mam napisać 6 testów Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Sro Maj 30, 2012 22:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Widzę, że przez ostatnich ponad 25 lat nic się u nas nie zmieniło. Bardzo szczęśliwy

Trek
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Maj 31, 2012 22:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A propos nauczycieli, to przypomniało mi się coś takiego:

Z kolegą zgłosiliśmy się do robienia prezentacji na biologię. OK, prezentacja zrobiona. Jednak akurat felernie zachowałem na mój coroczny zespół cieknącego nosa i duszącego kaszlu. Wysłałem prezentację koledze, by ją dokończył (jakieś kilka slajdów na kilkanaście, które robiłem) i oddał.

I co? Nauczyciel "sapał się", że jestem leserem leniem i czyś tam jeszcze, więc nie wstawi mi żadnej oceny, za yo mojemu koledze postawi 6. Ostatecznie, nauczyciel postawił mi 5, bo kolega go "przebłagał", choć nie przeszkodziła mu niesprawiedliwa ocena.

Gdybym dostał to 6, to nie musiałbym się dziś poprawiać na to cholerne cztery na koniec.

Mogę jeszcze napisać historię o księdzu na religii i zeszycie, ale muszę zebrać siły Bardzo szczęśliwy
Tytanowy Janusz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 01:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trek napisał:

Mogę jeszcze napisać historię o księdzu na religii i zeszycie, ale muszę zebrać siły Bardzo szczęśliwy

Czekamy z niecierpliwością!
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 15:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Siedzę sobie kulturalnie na dworcu w E-gu a tu nagle jakiś bezdomny pyta o ognia. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że śmierdziało od niego g*wnem na 10 metrów do tego stopnia, że mało pawia nie puściłem. Ja rozumiem, że bezdomny, ale istnieją miejsca, w których takie osoby mogą się przebrać i umyć! Zresztą, pofatygować do sklepu to już się mógł - flaszka denaturatu wystawała mu z kieszeni. Wszyscy z dworca i z jego otoczenia uciekali, ja jednak siedziałem z matką i obiecałem popilnować pani, która poleciała kupić sobie coś do picia torbę podróżną. Przyjezdna. Dobre pierwsze wrażenie...

Stary Headcrab

Steam ID: bombelo

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 17:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Naprawdę, z tymi waszymi rage'ami to wygląda tak, jakbyście dopiero wczoraj się urodzili i dziwili jaki ten świat jest popieprzony. Nie Polska, świat. Bo na tak zwanym Zachodzie też się dzieją niezłe cyrki.

Nawet powiem za Sorcererem, że żyjemy wszyscy w naprawdę przytulnym miejscu na Ziemii i ciężko byłoby się urodzić w lepszym miejscu.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 17:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bombel napisał:

Nawet powiem za Sorcererem, że żyjemy wszyscy w naprawdę przytulnym miejscu na Ziemii i ciężko byłoby się urodzić w lepszym miejscu.

Wciąż nie wiemy jak wygląda życie na innych planetach.

Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 17:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Analogicznie. Inna technologia, inna powierzchowność, problemy te same co zawsze.

Ecto
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 17:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kriss napisał:

Wciąż nie wiemy jak wygląda życie na innych planetach.

Jak na razie generalnie nie wygląda zbyt wesoło, przynajmniej z perspektywy naszych ssaczych umysłow Oczko
Trek
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 18:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiechu napisał:
Trek napisał:

Czekamy z niecierpliwością!

Historia to krótka, ale treściwa.

Otóż mój kolega W. musiał oddać na religii zeszyt do sprawdzenia. Ksiądz odłożył na bok i przepytał parę osób ze znajomości wiary. Nie zauważył, że jakiś niesforny kolega narysował w zeszycie W. ogromnego kutasa wręcz, i to na stronie tytułowej.

Gdy ksiądz zaczął sprawdzać zeszyty, w końcu doszedł do zeszytu W. Zaczerwienił się jak, nota bene, diabeł, po czym cisnął zeszytem przez całą klasę.

Kolega pytając się, o co mu chodzi, usłyszał w odpowiedzi: "co to ma być, W., że sobie kutasy w zeszycie rysujecie?!"

Nastąpiła krótka i nieistotna wymiana zdań.

Po lekcji drugi kolega, pocieszając W., powiedział: "mogłeś powiedzieć, że księdzu portret wykonałeś" Bardzo szczęśliwy
Gecko
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 18:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ach, te dojrzałe żarty - rysowanie kutasów...
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 18:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Rysowanie kutasów na religii w gimnazjum, będzie o czym opowiadać wnukom...
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 19:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sól tej ziemi, przyszłość narodu...
Trek
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 19:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak to jest, skoro na ludziach wymusza się uczęszczanie na lekcje religii. Nawet jeśli nie chcę chodzić, to trzeba mieć zgodę rodziców, by się wypisać. A rodzice nie zgadzają się.

Ewenement na skalę światową - WYPISYWANIE SIĘ Z RELIGII. Bo przecież każdy w Polsce jest katolikiem, to od razu zapiszmy każdego narodzonego dzieciaka, no nie?
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 19:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W liceum jest tylko trochę lepiej... bawi mnie zachowanie niektórych, co chcą na siłę być śmieszni/chamscy/olewczy wobec księdza. Sam jestem od dawna ateistą, ale potrafię okazać przynajmniej szacunek do drugiego człowieka, a to co się dzieje jest straszne, wśród już jakby nie patrzeć dorosłych ludzi. o_O

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 19:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi się dopiero w ostatniej klasie gimnazjum udało wygrać z rodzicami i przestać chodzić na religię... Bo w Polsce już tak jest - co babcia/sąsiad/znajomy królika pomyśli, jak tak możesz itd.
Ale to nie jest temat "problemy gimbazy" Język
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pią Cze 01, 2012 19:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ej, ja lubiłam chodzić na religię. Jedyna lekcja, na której można było sobie spokojnie porysować czy poczytać książkę bez narażania się na gniew nauczycieli, a przy okazji spisać zadanie z matematyki itp - fajnie było. Uśmiechnięty
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat