Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

HL2 DM Jakieś fajne serwery (najlepiej polskie, jeśli są) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pio64
Świeży Headcrab

Steam ID: Pio064

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 15:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cześć. Ostatnio naszła mnie ochota pogrania w HL2 Deathmatch. Niestety ta gra umiera (w Polsce) i nie znalazłem żadnych poslkich serwerów. Czy ktoś zna jakieś fajne serwy (najlepiej polskie) na których można pograć? Jeśli ktoś jest chętny do gry to piszcie w tym temacie, albo zaproście mnie na steam (profil w sygnaturce).

PS znalazłem coś na gametracker.com, ale niestety wszystkie są opustoszałe, więc liczę, że tutaj znajdę kogoś do gry

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 15:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na serio chcesz grać z polakami, którzy klną gdy ich zabijesz?

Przecież grając z nie-polakami, gra się tak samo, a przynajmniej nikt cię nie wyzywa...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 15:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zyper napisał:

Przecież grając z nie-polakami, gra się tak samo, a przynajmniej nikt cię nie wyzywa...

Większość polski serwerów do jakiejkolwiek gry to DNO

taka niestety jest prawda....
Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 18:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No niby macie rację ale chciałem z ciekawości pograć z Polakami. Najgorzej jak się trafi na jakichś 10 latków, którzy klną przez mikrofon. Grywam czasami na forumowym serwerze w TF2 i muszę przyznać, że jeszcze ani razu taka sytuacja mi się nie zdarzyła, że ktoś wyzywa lepszych graczy i nazywa ich cheaterami, gdy wygrywają, czy coś w tym stylu. Dlatego miałem nadzieję na jakiś fajny polski serwer tak jak ten headcrabowy do TF2. Kiedyś grałem kilka razy na serwerze kuźnia 4 fun w hl2 dm i nie było źle, ale chyba muszę sobie odpuścić grę z rodakami, bo mało ich gra w tą grę.

Fast headcrab

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 18:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:
Zyper napisał:

Większość polski serwerów do jakiejkolwiek gry to DNO

taka niestety jest prawda....

To chyba grałeś na serwerach prowadzonych tylko przez Twoich rówieśników. Ja prowadziłem serwery do kilku gier, grałem w wiele gier online i jakoś tylko niekiedy trafiałem na takie "dna". Na większości był wymóg ukończenia 16 czy 18 lat, a jeśli nawet ktoś dorosły przesadził to konczył zabawę w tym gronie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 19:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:

To chyba grałeś na serwerach prowadzonych tylko przez Twoich rówieśników. Ja prowadziłem serwery do kilku gier, grałem w wiele gier online i jakoś tylko niekiedy trafiałem na takie "dna". Na większości był wymóg ukończenia 16 czy 18 lat, a jeśli nawet ktoś dorosły przesadził to konczył zabawę w tym gronie.

Myślę, że Flandrowa trochę przesadził(a?). Ale częściowo ma też rację, dużo polskich serwerów to dno, no chyba, że są tam ograniczenia wiekowe i dobrzy, doświadczeni admini. Ja nigdy nie grałem na żadnym serwerze z ograniczeniami wiekowymi dla graczy, więc możesz mieć rację. Większość tych graczy, którzy przeszkadzają innym w zabawie, np. cheatując, spamując itp. to zazwyczaj (ale nie zawsze) osoby poniżej 14 lat. Oczywiście są też serwery na przyzwoitym poziomie, na których nie ma ograniczeń wiekowych, ale to już zależy nie tylko od ludzi, którzy tam grają, bo grać może każdy ale przede wszystkim od adminów.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Sie 31, 2012 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@Dav
Miałem kiedyś przyjemność grania (oraz przez chwile adminowania) przez rok-półtorej na serwerze SA:MP który naprawdę trzymał poziom i gdzie sami admini za jakiekolwiek większe/mniejsze przewinienia ostro obrywali, a co dopiero zwykli gracze, którzy rozpoczynali flame'y lub cheatowali - leciały warny i blokady seriami nie raz...

Fakt - w sumie trochę przesadziłem - są dobre polskie serwery, ale jest ich jak na lekarstwo.
Większość z nich to siedliska gimbazy umysłowej i dzieciarni -14.
Ale niestety prawda jest jaka jest - większośc (mówię "wiekszość" nie "wszystkie") serwerów w PL to roje pełne bydła.

Może i się coś poprawiło, bo przez ostatnie lata gram wyłącznie na zagranicznych serwach więc po prostu moje przemyslenia są już nieaktualne Oczko .
Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 01:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wydaje mi się, że dużo zależy też od gry w jaką się gra. Są gry, w których ciężko nie spotkać samych klnących gimnazjalistów. I nie chodzi mi o gry dla dzieci. Są też gry, w które grają sami starsi gracze, ale głownie są to starsze gry. Przynajmniej tak mi się wydaję, bo już nie raz się zdziwiłem dlaczego w tej grze jest tak dużo denerwujących dzieciaków a w innej nie?

Fast headcrab

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 02:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flandrowa... SAMP? Mod do gry, w którym 99% graczy to gimnazjaliści. Nie porównuj serwerów gier do jakiegoś serwera SAMP tylko do takich jak CSS, Battlefield i inne, a nie gry, którą zdecydowana większość po prostu spiraciła (i stąd podejrzewam średnia wieku ~13).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
flandrowa
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 07:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
Flandrowa... SAMP? Mod do gry, w którym 99% graczy to gimnazjaliści. Nie porównuj serwerów gier do jakiegoś serwera SAMP tylko do takich jak CSS, Battlefield i inne, a nie gry, którą zdecydowana większość po prostu spiraciła (i stąd podejrzewam średnia wieku ~13).

Akurat tutaj musze się zgodzić, że 99% graczy SA:MP to gimbusy z piratami.

Ale jest zawsze ten 1% normalnych. I własnie z takimi miałem przyjemność grania i pracowania na jednym z serwerów Oczko
Retosik
Stary Headcrab

Steam ID: Retosik

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 09:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:

A Battlefield (szczególnie trójka) to nie gimbaza? ;P

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Pred96

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 22:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Retosik napisał:
Dav napisał:

A Battlefield (szczególnie trójka) to nie gimbaza? ;P

Ale tam (chyba) nie ma komunikacji głosowej.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2012 22:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pred96 napisał:

Ale tam (chyba) nie ma komunikacji głosowej.

Na konsolach jest ale na PC wystarcza sam tekst by czuć jak kogoś dupa rozbolała bo rzucił się reconem pod T90 lol.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat