Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

W.o.T. - World of Tanks Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 17:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zbliża się system odwzorowań "prawdziwej" fizyki pojazdów. W dodatku teraz będzie można wjechać prawie w każdy zakątek mapy. Będzie ciekawie Bardzo szczęśliwy
http://www.youtube.com/watch?v=wtjuV0f2OR8

Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 17:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fizyka zupełnie zmienia tę grę jeśli chodzi o taktyki. Wszystko się sypnie i trzeba wymyślać od nowa. Język Grałem w wersję testową 8.0 i całkiem fajnie jest. W końcu to jakoś wygląda normalnie.

To przy okazji się pochwalę, że ze swoją drużyną prawie zakwalifikowałem się do finałów WCG w Warszawie... Zajęliśmy 2 miejsce, a wchodzi tylko pierwsze. W finale klasyfikacji przegraliśmy 3:2, wielkim niefartem. Teraz trwa ostatnia runda kwalifikacyjna. Zwycięzca z Warszawy jedzie do Chin na WCG. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ozi
Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 19:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To ja się pochwalę, że po kolejnej przerwie znowu w to pogrywam i zdobyłem swój pierwszy tier vii. Przy okazji to był czołg jaki chciałem gdy to to po raz pierwszy zainstalowałem.
Więc zgaduje, że teraz znowu kilka miesięcy przerwy. Choć może zagram jak 8 wyjedzie.

@Dav, ciamajda.

Stary Headcrab

Steam ID: Knight5002

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 20:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cóż. Powiem tak: W końcu 0.8.0 pokazuje, że WoT wyszedł z fazy "Beta", dzięki fizyce spotowanie zostało poprawione co mnie cieszy w końcu, a co do nowych TD, cóż expa na SU-100 już nabijam, żeby móc odblokować nowego TD-ka jak się pojawi na normalnym 0.8.0 ;p.

Fast headcrab

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 21:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Knight napisał:
Cóż. Powiem tak: W końcu 0.8.0 pokazuje, że WoT wyszedł z fazy "Beta", dzięki fizyce spotowanie zostało poprawione co mnie cieszy w końcu, a co do nowych TD, cóż expa na SU-100 już nabijam, żeby móc odblokować nowego TD-ka jak się pojawi na normalnym 0.8.0 ;p.

No nie wiem czy spotowanie jest takie super teraz. Na teście jak T-50 jechałem i lekko nad wydmę się wybiłem to spadały mi gąsienice. A zazwyczaj się bierze T-50-2, który jest dużo szybszy. Poza tym wybuchnąłem kiedy... Wjechałem w drzewo. Więc teraz trzeba dużo bardziej uważać.
Knight
Stary Headcrab

Steam ID: Knight5002

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 21:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:

No nie wiem czy spotowanie jest takie super teraz. Na teście jak T-50 jechałem i lekko nad wydmę się wybiłem to spadały mi gąsienice. A zazwyczaj się bierze T-50-2, który jest dużo szybszy. Poza tym wybuchnąłem kiedy... Wjechałem w drzewo. Więc teraz trzeba dużo bardziej uważać.
Cóż teraz mamy, że czołg potrafi zniknąć dosłownie 5 metrów przed tobą(sam miałem takie sytuacje), a w 8.0 czołg Ci nie znika na otwartym terenie, więc jest lepiej niż było.

Fast headcrab

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2012 22:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Knight napisał:
Dav napisał:

Cóż teraz mamy, że czołg potrafi zniknąć dosłownie 5 metrów przed tobą(sam miałem takie sytuacje), a w 8.0 czołg Ci nie znika na otwartym terenie, więc jest lepiej niż było.

No nie wiem. Widziałem niedawno filmik z 8.0 jak nowy TD rosyjski znikał na otwartym polu na Malinovce przez czołgiem, który stał kilka metrów od niego. Nie mogę teraz filmiku znaleźć, jak coś to wkleję. Może poprawili ostatnio na teście, ale system spotowania ssie pałkę.
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 10:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav - To jest bug, którego devsom nie udało się naprawić pierwszym teście. Teraz już takie problemy nie powinny być widoczne.

Tak btw. mi wczoraj zablokowali konto, bo kupiłem raz 2500 golda na allegro. Teraz muszę odkupić tą ilość na stronie WG.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2012 15:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dlatego ja golda wygrywam... Ponad 30 tysięcy już. Język
zwieracz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 13:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wersja 8.0 ujrzała dzisiaj światło dzienne Bardzo szczęśliwy
http://worldoftanks.eu/news/3992-version-80-release/

Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 17:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szkoda, że czołgi się zacinają o ściany budynków. Utknąłem już tak 3 razy.
Trek
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2012 20:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po dłuuugiej przerwie mam ochotę znów w to grać (wciągnęły mnie czołgi w BF3 ^^), tak więc szukam jakiegoś kompana do wspólnej gry. Dlatego chciałbym wiedzieć: jak sprawa z "budrysami" wygląda dla szarego, "srebrnego" gracza?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
zwieracz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Paź 26, 2012 18:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Warto sobie w listopadzie odświeżyć WoTa, bo szykuje się kilka bonusów.
Gra wygrała właśnie nagrodę Golden Joysticka za najlepsze MMO i w związku z tym twórcy szykują niezłe zniżki na praktycznie wszystko (czołgi, podzespoły, miejsca w garażu itd) oraz, co najważniejsze, 3 dni konta premium za darmo.
http://worldoftanks.com/news/1719-golden-joystick-victory-ours/

Oprócz tego, na dniach zostanie też dodana nowa nacja - czołgi brytyjskie, więc warto zapełnić sobie garaż, bo będzie za darmo 1 dodatkowy slot Uśmiechnięty

edit.
A jakby tego było mało, to od jutra też jest kilkudniowy event: zniżki i zwiększone przychody na wybrane tanki.
http://worldoftanks.eu/news/4365-counter-attack-special-pl/

Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Sob Paź 27, 2012 08:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie podoba mi się polityka WG nic a nic. Nie dziwię się, że wygrali. Od chyba miesiąca co 2 dni news "Głosuj na Golden Joystick, jesteśmy [cenzura]ści!", a graczy jak traktowali źle tak traktują dalej o czym się przekonałem już nie raz. Jak to dobrze, że przez ostatni miesiąc nie mam czasu na grę. Uśmiechnięty
zwieracz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Paź 30, 2012 21:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jutro wchodzą brytole Uśmiechnięty
http://worldoftanks.eu/news/4414-update-81-release-pl/

zwieracz
Headcrab wyjadacz