Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Moje filmy zrobione w Garry's modzie Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Nediamnori
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 16:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak wam siepodobają moje filmy? https://www.youtube.com/feed/UCeFyHsIXgALdLhzo5GufPGw/u proszę o rady od doświadczonych filmo twórców ponieważ jestem dopiero początkującym.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 16:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spodziewałem się czego bardziej ambitnego, a nie samych screenshotów Smutny Znajdą się ciekawe, ale nie na tyle, aby przykuły uwagę w znaczący sposób.
Nie znam się aż tak dobrze na robieniu filmów w Garrys Mod. Żeby coś dobrego powstału, potrzebujemy zgranej ekipy, ale prostszym sposobem wydaje mi się Source Filmmaker.
P.S - Brakuje mi nowych filmów DasBoShitta ;(
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Nediamnori
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 17:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorce Filmmaker jest bardzo trudny w obsłudze a nie ma do niego jak za wiele poradników. Jakbyś obejżał więcej moich filmów to byś zobaczył że nie robie tylko na screenach a poza tym nie wszystko sie da zrobić na żywo zwłaszcza bez niczyjej pomocy.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat