Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

nowy headcrab.pl Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 18:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobra, wyrzucę co mi leży na sercu.

Po pierwsze, jak już wspomniałem, mniejsza pobłażliwość wobec trolli. Nowych i starych zarówno. Zamiast się pieprzyć z ostrzeżeniami o ostrzeżeniach przed ostrzeżeniem, to leci żółty gołąbek. Od razu. Tak jak było za czasów prababa.

Dział dla Doty i CS:GO to dobry pomysł, sam jakoś nie interesuję się tymi dwoma tytułami, ale na pewno ktoś się znajdzie, poza tym może to przyciągnąć trochę nowych użytkowników.

Boli mnie też trochę poniekąd brak udzielania się w tematach poza-HLowych. Kiedyś jakoś zawsze były tematy o JAKICHŚ grach, teraz jakoś nieszczególnie. Miło by było znowu podyskutować o starych i nowych tytułach :v

No i ostatnia sprawa, bliska mi, bo poniekąd przez to zaczęto mnie na forum jakoś cieplej odbierać :v
Opowiadania. Ostatnio BreenWallace wrócił z jego arcydziełem. I w sumie tylko on w ostatnich czasach coś popisuje w tym temacie. A kiedyś całkiem sporo było niezłych pisarzy w naszym gronie Neutral W sumie sam mógłbym coś skrobnąć, jeśli ktokolwiek miałby ochotę to czytać.

Więc w sumie wyszła mi odezwa tak do moderacji, jak i do użytkowników. Przyjmijcie to jak chcecie.

Ale ja nadal chcę moje drugie ostrzeżenie z powrotem, no :C
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Ecto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 18:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ah, ja jeszcze dopiszę do moich wywodów: jeśli potrzebowalibyście jakiś tekstów na stronę główną to chętnie je napiszę. Cholera, nie znam się na informatycznych kulisach forum, grafikiem też nie jestem, ale chociaż w taki sposób mógłbym poniekąd nas wspomóc.
No bo pamiętać trzeba, że jakoś stronę główną ożywić też musimy, no nie. To w końcu wizytówka serwisu.
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 18:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zwieracz napisał:
Promocje na Steam to imo prościej śledzić ze steamowego twittera Język.

Za dużo nie wniosę, ale na stronie głównej można by było gdzieś tam po bokach walnąć okienka z twitterem Valve, Steam itd.
Oprócz tego zgadzam się ze wszystkimi wcześniejszymi propozycjami. Przede wszystkim bardziej czytelna strona główna, a konkretniej ten pasek z napisem FAQ, Forum itd.
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 19:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znikające % po czasie Gordon jest trendi

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 19:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja mam taką prośbę do osób, które mają pełny dostęp do panelu wordpressa strony głównej. Żeby podpiąć Facebookową stronę headcraba pod publikowane newsy.
Nie wiecie o co mi chodzi? Uśmiechnięty
Żeby podczas publikowania newsa, został on też z automatu dodany na stronę Facebooka. Można też tak zrobić z twitterem (Headcrab ma w ogóle twittera?)

No chyba, że zainstalowana wersja WP nie ma takiej opcji?

majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 19:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fajny byłby rozwinięty dział z promocjami na gry (spora część graczy właśnie przez kozackie promocje dowiedziała się o steamie). I możliwe jakąś małą tabelkę na głównej z aktualnymi promocjami na steamie oraz innych serwisach które dają możliwość podpięcia gry do konta steam z przelicznikiem na złotówki.

FAQ steama. Co to jest z czym to się je? Jak kupować? Co zrobić gdy ukradli mi konto? Co to jest Workshop? Kiedy warto coś kupić? Zalety oraz wady steama. Czy konto steam jest płatne? (Zauważyłem że jak pierwszy raz ktoś się dowiaduje o steamie to dziwi się że założenie konta na steam jest darmowe i że nie ma abonamentu. Pewnie przyzwyczajenie z torrenty.org... ). Takie informacje powinny znajdować się na headcrabie. I powinny być tak wyeksponowane by user wchodząc pierwszy raz na stronę mógł je zobaczyć od razu.

Logowanie przez konto steam byłoby czymś na prawdę ekstra. Możliwość powiązania już istniejącego konta z kontem steam też.

Porządny dział o Garry's modzie z poradnikami oraz najciekawszymi modami na pewno pomógłby bo nic nie widzę w polskim internecie na jego temat. Dota i Csgo mają już jakieś polskie serwisy ale jakieś działy mogłoby powstać.

Pozwólcie na miłość boską reklamować serwery do gier. Stwórzcie osobny dział do reklam gdzie będzie można składać tematy reklamowe. Bez serwerów nie ma gry.

Najbardziej na headcrabie nie podoba mi pocisk na nowych userów/piratów/reklamowców. Przykład: http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?t=4415 Albo najlepsze: zakładanie że ktoś ma pirata skoro ma problemy z grą. Spoko możecie ich nie lubić ale sposób w jaki ich nie lubicie niezbyt dobrze o was świadczy. Dajcie w regulaminie że trza podać link do konta gdy prosimy o pomoc z grą.

Kolor ma zostać ciemny.

Newsy na głównej jako tematy tak jak jest to na tf2.com.pl

Imo największym konkurentem dla headcraba jest Facepunch na którego się po części przerzuciłem. Napisałbym coś na headcrabie czasem ale w gruncie rzeczy kopiowanie z FP mija się z celem bo każdy może se tam wejść i poczytać to i owo. Headcrab musi zaoferować coś innego bo więcej to raczej nie jest w stanie.

Headcrab 4 dead

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 20:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zbanować kucyki

Jeżeli przez to wrócisz do aktywnego postowania to mogę Ci to obiecać - Joz

Podpisuję się pod Jozem wszystkimi czterema kopytkami... to znaczy rękami i nogami. //Woozie

Ciemniejszy odcień niebieskiego ~~ Mixon

Fifty Shades of Ponies -- Joz

Ostatnio zmieniony przez Mixon dnia Sro Lut 27, 2013 00:00, w całości zmieniany 1 raz
mikoREAL
Świeży Headcrab

Steam ID: carmageddon47
Xfire: mikoreal123
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 20:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mixon napisał:
zbanować kucyki

OOO TAK!
galaretka007
Dojrzały Headcrab

Steam ID: playowiec

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 20:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

mikoREAL napisał:
Mixon napisał:
zbanować kucyki

OOO TAK!

Ja też jestem za!

Headcrab wyjadacz

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 21:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
mikoREAL napisał:
Mixon napisał:
zbanować kucyki

OOO TAK!

Ja też jestem za!

Meh, nawet ja jestem za jeśli Mixon miałby wrócić. Dla Ciebie wszystko, bracie D:
Pieróg
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 21:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dla Mixona mogę się poświęcić.

Zombine elite

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 21:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zbanować Ecta. Tyle wystarczy. I jeszcze dać moderatora normalnym osobom, a nie lamusom co bawią się kolorkami w postach.

Aż tak cię gorycz zalewa, że kolorki ci przeszkadzają? -- Joz
Jarno
Świeży Headcrab

Steam ID: 76561197985504455

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 21:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

majan_pl napisał:
Imo największym konkurentem dla headcraba jest Facepunch na którego się po części przerzuciłem. Napisałbym coś na headcrabie czasem ale w gruncie rzeczy kopiowanie z FP mija się z celem bo każdy może se tam wejść i poczytać to i owo. Headcrab musi zaoferować coś innego bo więcej to raczej nie jest w stanie.

Ja nie mówię o skopiowanie całego serwisu. Jedynie silnika forum i samej konstrukcji działów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić własne ulepszenia.

Poza tym Facepunch jest anglojęzycznym serwisem, a niestety nie każdy zna ten język na odpowiednim poziomie, żeby prowadzić zręcznie dyskusję.

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 22:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak widzę, cały pomysł zaczyna się rozkręcać. Ja sam podobnie do Ecta nie znam się za bardzo na stronie technicznej takich portali, ani też na grafice, ale ostatnio zaczynam się interesować właśnie Dotą.

Jeśli potrzebny byłby jakiś newsman to ja bez problemu mogę pisać o Docie i: updejtach, turniejach, czasami skrobnąć jakiś poradnik, wrzucić jakieś tips and tricks...
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 22:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

majan_pl napisał:
Logowanie przez konto steam byłoby czymś na prawdę ekstra. Możliwość powiązania już istniejącego konta z kontem steam też.

To by było coś świetnego, ale wątpię żeby się udało :/
Dorzuciłbym też jakieś recenzje modów na stronie głównej albo chociaż odniesienia do Grindera74, w momencie kiedy coś się tam pojawi.
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 22:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

meJKu napisał:
Zbanować Ecta. Tyle wystarczy. I jeszcze dać moderatora normalnym osobom, a nie lamusom co bawią się kolorkami w postach.

Aż tak cię gorycz zalewa, że kolorki ci przeszkadzają? -- Joz

Stara gwardia wraca? Język

Dojrzały Headcrab

Steam ID: Zenobiusz(PL)

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 23:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po pierwsze: Dać nowym 2 dni ochrony Bardzo szczęśliwy Co prawda widzę co czasami wypisują, odkopują stare tematy itp. No ale dajmy im chociaż szansę stać się headcraPem,
choć na 1 dzień Bardzo szczęśliwy

Po drugie: Miejsce gdzie chcący zareklamować jakiś serwer... zrobią to nie zaśmiecając forum.

Po trzecie: Mam pomysł odnośnie newsów... Może by jakieś miejsce gdzie każdy chętny będzie mógł wrzucić newsa,
którego ktoś sprawdzi i jak będzie ,,OK" to wstawi na stronę główną Oczko

Po czwarte (Najważniejsze): Nowe logo wykonane przez Luśke Bardzo szczęśliwy
Żeby całe było takie jak ten Headcrab z piwkiem Język

Edit: Nasunęło mi się jeszcze jedno pytanie... dlaczego ,,Prawda o Headcrabie" został zbanowany Question
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 00:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jarno napisał:
Ja nie mówię o skopiowanie całego serwisu. Jedynie silnika forum i samej konstrukcji działów. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wprowadzić własne ulepszenia.

Poza tym Facepunch jest anglojęzycznym serwisem, a niestety nie każdy zna ten język na odpowiednim poziomie, żeby prowadzić zręcznie dyskusję.

Lol? Nie odnosiłem się do twojej wypowiedzi. Chodzi mi o treści z Facepuncha, których nie przepisuje na headcraba bo nie widzę takiej potrzeby. Na przykład: informacje co do przyszłych updatów do TF2, zapowiedzi nowych herosów do Doty, jakieś inne popierdółki i ciekawostki. Znajomość angielskiego w takim stopniu by być w stanie przeczytać posty na anglojęzycznym forum jest praktycznie niezbędna do surfowania w necie. Ale to już historia na inną bajkę (czyt. offtop).

A wedytowywanie się w posty userów przez moderacje też moim zdaniem jest suabe. W moim odczuciu daję to negatywny wydźwięk typu "mogę więcej niż ty lol!". Mod ma czyścić forum ale nie musi o tym nikt wiedzieć. Imo lepiej wysłać pw i nie robić dodatkowego burdlu na forum. Najlepszy mod to taki którego nie widać.

Świeży Headcrab

Steam ID: 76561197985504455

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 01:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jaki w ogóle silnik forum byłby waszym zdaniem dobry? vBulltein jest co najmniej drogi.

To fajnie by wyglądało na baner nowego HC.pl Język
Spoiler:

Image

Ostatnio zmieniony przez Jarno dnia Wto Lut 26, 2013 01:15, w całości zmieniany 5 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 01:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mejku <3
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat