Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Dyskusje luźne Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 20:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wojny nie ma to trzeba jakoś dać upust nadmiarowi testosteronu. Ot kolejna ustawka dla bydła.

Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 21:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxoss napisał:
Wtrące się z innym tematem, z tym co stało się (jak to bywa co roku) na Marszu w Warszawie. Jak to postrzegacie, kto ponosi wg was tą fundamentalną wine, że "kibole" (bo raczej nie można nazwać ich inaczej) zachowują się tak a nie inaczej?

Spotkałem się z różnymi opiniami, jedni bronią kibiców i obwiniają policjantów, tłumacząc się tym że są przez nich prowokowani, lub mają jakieś inne bardziej znaczące cele, które miałyby przyczynić się do zmian w Polsce. Inni (w tym ja) bronią policjantów a obwiniają "kiboli", którzy nie zachowują się jak ludzie, ale jak bydło które niby potrafi postrzegać zło jakie tkwi w naszym państwie, ale działa w najbardziej idiotyczny sposób, w dodatku nie doceniając mienia które ciągle niszczą, a kasa na naprawę budynków, ławek, koszy, szyb itp znowu będzie szło ze skarbu państwa, bo raczej nie ukarzą ich finansową za ich głupote.
Urząd Miasta Stołecznego Warszawa. To nie jest tak, że teraz okazuje się być niespodzianka że maszerujący [cenzura]ą pół miasta, że nikt się tego nie spodziewał. To się dzieje kolejny rok z kolei.
Choć z drugiej strony, to się kłóci z moimi liberalnymi poglądami, bo każdy ma prawo urządzić sobie manifestację, marsz jakikolwiek mu się podoba, ale w momencie gdy organizator nie umie nad tym zapanować, a policja tylko pogarsza sprawę, to trzeba sobie odpuścić.

Zastanawia mnie jeszcze jaka jest pierwotna, fundamentalna idea stojąca za tym marszem. Bo zakładam że organizator nie planował od samego początku marszu bydła celem rozrób w stolicy. Manifestacja patriotyzmu? Wyrażenie swojej polskości? Poprzez... przejście z flagami i krzyczenie czegoś przez całe miasto? Nie chcę brzmieć jak jakiś "lewak", ale czy to nie jest lekko żałosne? Są lepsze sposoby "wyrażania polskości", "bycia dumnym ze swojego narodu", a nie coś co co roku dzieli naród i na myśl przywodzi lata komunizmu i pochody pierwszomajowe.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 21:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Choć z drugiej strony, to się kłóci z moimi liberalnymi poglądami, bo każdy ma prawo urządzić sobie manifestację, marsz jakikolwiek mu się podoba, ale w momencie gdy organizator nie umie nad tym zapanować, a policja tylko pogarsza sprawę, to trzeba sobie odpuścić.

Z tym że manifestują na terenie miasta które nie należy tylko do nich. Zgodziłbym się z tym co mówisz jeśli miejsca w których organizują pochody były ich własnością.

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 21:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Prawda jest taka, że po przekroczeniu pewnej ilosci ludzi takie marsze patrotyczne muszą zamienić się w zakrapiane politycznie pochody bydła.
Warszawa jest ogromnym miastem i co roku coś się dzieje z tymi marszami. W Gdyni natomiast, bądź w Gdańsku, co roku obserwuję ciszę i spokój. Po prostu zawsze będzie pewien odsetek idiotów który zdecyduje się na wykorzystanie tak dużego zgromadzenia.
Smutne jest moim zdaniem przede wszystkim to, że umysł narodowców jest spaczony od samej podstawy. Co osiągają swoim zachowaniem dalekosiężnie?

- Psują aglomerację miejską utrzymywaną z własnych podatków
- Niszczą własne dobre imię (sic)
- Pokazują światu że nie potrafią dyskutować ani argumentować: homoseksualizm jest zły, bo... yyy... rypią się w dupę, chodź spalić tęczę!

Denerwuje mnie też to, że wszyscy starają się forsować to, że to NIE są kibice. Wiem, obsracie mnie za ten komentarz; może i słusznie, ale taka jest moja opinia: narodowcy to w większości kibice. Wystarczy powchodzić na fanpejdże na facebooku ugrupować narodowych: większość komentarzy zawiera zabarwienie sportowe, i vice versa: na stronach popularniejszych klubów widać komentarze zabarwione narodowościowo. Denerwuje mnie stadionowe bydło, które walczy o swoje prawa bo "pan premier tępi!", a następnie wychodzące na ulice, niszczące miasto i proklamujące "DUPA JEST DO SRANIA!".

Co za nędzny kraj :C
Mnisia :*
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 21:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Te wszystkie marsze 11 listopada już dawno powinny być zakazane.
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 21:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W TV (tvn kuamie) pokazywali jak grupka "kulturalnych" młodych ludzi dewastowała zieleń publiczną w postaci młodego drzewa. Wg mnie była to próba odwetu na brzozach.

Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 22:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moim zdaniem wszystko to wywołała tęcza, która podstępnie zaatakowała młodą Polkę. Na szczęście młodzieńcy porządnie ostrzyżeni interweniowali i wybawili rodaczkę hetero. Po tym haniebnym ataku na przedstawicielkę kobiet kwiat naszego narodu musiał dać zdecydowany odpór różnej maści wichrzycielom i przemaszerował przez miasto wznosząc wesołe okrzyki.

A jak ktoś sugeruje, że było inaczej to jak nic jest masonem żydowskiego pochodzenia o lewackich poglądach i jadącym na rowerze. Język

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
galaretka007
Dojrzały Headcrab

Steam ID: playowiec

PostWysłany: Pon Lis 11, 2013 23:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
galaretka007 napisał:
...
Chyba o tej godzinie trace zdolnosc czytania ze zrozumieniem bo nie wydaje mi sie zeby ktos na tym forum byl tak glupi zeby napisac to co mi sie zdaje ze jest w tym poscie napisane.

co masz na myśli?

Po prostu, media, politycy oprócz bawienia się w tematy zastępcze i robienie sztucznej sensacji nic nie robią. A to co jest nam najbardziej potrzebne obywatelom to niestety, ale omija się szerokim łukiem. Tak w skrócie o co mi chodziło w poprzednim poście.

Gonarch

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 00:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:

co masz na myśli?
Mam na mysli "Czemu nie piszą o tym, że wprowadzają po cichu zakaz dyskryminacji homoseksualizmu? Chcą wprowadzić homodyktaturę" piszesz jakby mieli sie oglaszac z tym ze nie sa homofobami i podjeli raz sluszna decyzje. Twoj post zdaje sie przekazywac ze ta decyzja ci sie nie podoba a stwierdzenie "homodyktaturę" wskazuje na spore problemy ale autora postu a nie wspomnianej ustawy.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 02:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

galaretka007 napisał:
ClassicGOD napisał:
galaretka007 napisał:
...
Chyba o tej godzinie trace zdolnosc czytania ze zrozumieniem bo nie wydaje mi sie zeby ktos na tym forum byl tak glupi zeby napisac to co mi sie zdaje ze jest w tym poscie napisane.

co masz na myśli?

Po prostu, media, politycy oprócz bawienia się w tematy zastępcze i robienie sztucznej sensacji nic nie robią. A to co jest nam najbardziej potrzebne obywatelom to niestety, ale omija się szerokim łukiem. Tak w skrócie o co mi chodziło w poprzednim poście.
Możliwość dyskryminowania ze względu na orientację jest najbardziej potrzebna obywatelom, the fuck?
majan_pl napisał:
Joz napisał:

Z tym że manifestują na terenie miasta które nie należy tylko do nich. Zgodziłbym się z tym co mówisz jeśli miejsca w których organizują pochody były ich własnością.
Musiałbym pogooglować, ale mam wrażenie że istniało coś takiego jak wolność do organizowania zgromadzeń publicznych, po akceptacji przez Urząd Miasta. Chodzi mi o to, że raczej nie mogą odmówić "nie, bo nie.", ale nie jestem tego pewien.
Ron
Młody Headcrab

Steam ID: roniasty

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 17:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie no dlaczego mielibyśmy zakazywać marszy i demonstrowania swoich poglądów? Po to mamy demokracje, by każdy mógł zabrać głos, nieważne jak dla innych wydawałby się durny czy niepotrzebny. Jedyne co trzeba zrobić to podjąć więcej starań, by osoby, które wyrażają swoje poglądy w sposób, który zawłaszcza wolności i swobody oraz zagraża bezpieczeństwu innych zostały ukarane i posprzątały to co zrobiły, i to z nawiązką.

Co do "homodyktatury" to śmieszy mnie to słowo. W jaki sposób takie osoby zagrażają wolności czy swobodom kogokolwiek? Mi osobiście nie podobają się osoby łyse (nie licząc starszych, którzy nie mają wyjścia), gdybym myślał jak homofoby i był u władzy zakazałbym bycia łysym bo mi się to nie podoba. Fajnie co? Ale prawo ma być DLA WSZYSTKICH. Jeśli coś nie wchodzi na wolność innego człowieka to nie powinno się tego zakazywać. A osoby łyse są łyse, nic to nie zmienia w moim życiu, tak samo jak nic nie zmieniają osoby homoseksualne, więc co mi do tego? Radzę komuś pomyśleć o dobru ogólnym, a nie jak się komu wydaje, bo jeszcze znajdzie się czas, gdy to ktoś zakaże wam bycia tym, kim jesteście. Jeśli wtedy wniesiecie sprzeciw to będziecie hipokrytami i "honor" będzie tylko na papierku~
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 18:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

"Homodyktatura" czyli prawo takie samo dla wszystkich niezależnie od preferencji łóżkowych. Rzeczywiście "zgroza"... Język Nie wiem czemu zostali pominięci Żydzi, masoni i rowerzyści?

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Kriss
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 18:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Nie wiem czemu zostali pominięci Żydzi, masoni i rowerzyści?

Bo rowerzyści to najgorsza grupa społeczna :> Posuwają dwóch pedałów naraz, i to z jakim naciskiem, presją!

Mnisia :*
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 18:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Nie no dlaczego mielibyśmy zakazywać marszy i demonstrowania swoich poglądów?

Bo to nie jest demonstrowanie swoich poglądów tylko coroczne [cenzura] Warszawy.
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 19:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Coś właśnie odnoszącego się do ostatniego marszu. Bardzo szczęśliwy
Idealnie pasuje jedno do drugiego. Uśmiechnięty

http://gifsound.com/?gif=http%3A%2F%2Finf.re%2Fpartyhard2&sound=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DWjaGpNT-Qbw&start=0

django
Stary Headcrab

Xfire: django1wz
PostWysłany: Wto Lis 12, 2013 19:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:
Coś właśnie odnoszącego się do ostatniego marszu. Bardzo szczęśliwy
Idealnie pasuje jedno do drugiego. Uśmiechnięty

http://gifsound.com/?gif=http%3A%2F%2Finf.re%2Fpartyhard2&sound=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DWjaGpNT-Qbw&start=0

Dzięki za poprawę humoru. Bardzo szczęśliwy

Zabawna stronka tak w ogóle. Uśmiechnięty

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 01:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ano prawie jak na wejściówce Familiady.

Pred96
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Pred96

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 19:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie wiedziałem, że mój dosyć stary telefon (Samsung Wave Y) posiada wpisywanie Swype. Jak by ktoś nie wiedział co to jest.

Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 19:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mój starszy corbiak 2 na javie też ma to to, niestety tylko angielski słownik, więc nawet nie mogę się pobawić (a europejski soft nie miał nawet qwertów do pisania).

Gonarch

PostWysłany: Sro Lis 13, 2013 19:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pred96 napisał:
Nie wiedziałem, że mój dosyć stary telefon (Samsung Wave Y) posiada wpisywanie Swype. Jak by ktoś nie wiedział co to jest.
Swype ssie, ta technologia miala racje bytu w epoce stylusow kiedy zadebioutowala jako klawiatura dla win mobile. W dzisiejszych czasach przy inteligentych klawiaturach jest nie tylko wolniejsza ale i trudniejsza w uzyciu.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat