Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Laptop znowu samoczynnie wybudza się z uśpienia Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 08:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znowu, bo już raz miałem ten problem, półtora roku temu. Naprawiłem pierwszym wynikiem z Google'a jakim był syf z kartą sieciową. Od tego czasu nic nie zmieniałem, nie formatowałem, z niczym nie kombinowałem, "zrobiło się" samo z siebie.

Tradycyjne metody z Google'a nic nie dają. Powercfg -lastwake nie pokazuje nic konkretnego, z menadżera urządzeń podłączałem wszystkie urządzenia (wliczając karty sieciowe, myszki etc.) z możliwości wybudzenia komputera. O czym jeszcze mogłem zapomnieć?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 08:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A to coś zastępujące myszkę? Nie pamiętam teraz jak się nazywa... Zmięszany Może jakiś klawisz w klawiaturze ma skłonność do samodzielnego wysyłania sygnału, że właśnie został naciśnięty?

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 12:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A nie chodzi przypadkiem o wyjście w stan uśpienia w celu przejścia w hibernację?

Mam taki problem czasami jak się to robi, a mam np włączony film na YT, blokuje to wtedy hibernację.
Joz
Kopfkrabbe

PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 20:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
A to coś zastępujące myszkę? Nie pamiętam teraz jak się nazywa... Zmięszany Może jakiś klawisz w klawiaturze ma skłonność do samodzielnego wysyłania sygnału, że właśnie został naciśnięty?

Pozbawiłem wszystkie urządzenia peryferyjnie możliwości wybudzenia ze stanu uśpienia, łącznie z myszką, trackpadem, trackpointem, klawiaturą per se i klapą laptopa.
Sion napisał:
A nie chodzi przypadkiem o wyjście w stan uśpienia w celu przejścia w hibernację?

Mam taki problem czasami jak się to robi, a mam np włączony film na YT, blokuje to wtedy hibernację.

Nie, komputer po prostu wraca do ekranu blokowania zamiast się usypiać. Poza tym, wszystkie te automatyczne wyłączajki odznaczyłem na samym początku użytkowania komputera.
DantePL
Młody Headcrab

Steam ID: }Dante{

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 00:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wiem, że piszesz "znowu" i że google nie pomogło, więc to pewnie nie to ale i tak się spytam. Nie zmieniło się czasem ustawienie Windows Update? Mam na myśli opcję "Automatycznie pobieraj i instaluj aktualizacje np. w poniedziałki o 2.00 w nocy".

Kopfkrabbe

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 14:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DantePL napisał:
Wiem, że piszesz "znowu" i że google nie pomogło, więc to pewnie nie to ale i tak się spytam. Nie zmieniło się czasem ustawienie Windows Update? Mam na myśli opcję "Automatycznie pobieraj i instaluj aktualizacje np. w poniedziałki o 2.00 w nocy".
Nope, opcje bez zmian, automatycznie wyszukuje (w południe), ale instalacja jest manualna.

Dzięki wszystkim za pomoc i dobre chęci. Problem się nie rozwiązał sam, ale wstępnie hibernuję co zdaje się działać. Zdarza mi się uśpić i jest wtedy rosyjska ruletka, czasami się włącza, a czasami nie.

I tak planowałem format za jakiś czas, powinno ewentualne błędy naprawić.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat