Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

TP-LINK TL-WN722N problem z połączeniem Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Pred96
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Pred96

PostWysłany: Pon Maj 25, 2015 20:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witajcie. Mam problem z moją sieciówką na USB. A mianowicie. Mam sobie sieć Wi-Fi z prędkością 48 Mb/S. Na Windows 7 nie ma żadnego problemu z połączeniem. Wklepuje hasło i jest połączenie. Ale za to na XP są jaja. Sieć jest wykrywana itp. Ale nie chce się łączyć. Nie ma nawet pobierania adresu sieciowego. Nic. Zero reakcji przy próbie połączenia. Dodam, że na mojej 6-ścio letniej TL-WN422G kłopotów nie ma (aktualnie muszę z niej korzystać ale zamiast 48 Mb/S mam 18 co mnie średnio zadowala) Co poradzić? Na innym kompie z 7 i XP jest dokładnie tak samo. Router to Cisco EPC3928S z sieci Vectra. A bardzo chce by mi to śmigało na XP ze względu na ojca i słaby komputer. Ah dodam jeszcze, że problem występuje tylko z tą siecią. Np. z moim tel jak odpalę hotspota to łączy bezproblemowo.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat