Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Problem z instalacją cs source Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
camper23
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 14:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem tego cs'a z tego linku
[ciach]
Po na ciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Kriss
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pią Paź 30, 2015 15:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

http://store.steampowered.com/app/240/

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Knight
Stary Headcrab

Steam ID: Knight5002

PostWysłany: Sob Paź 31, 2015 00:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

camper23 napisał:
Witam, mam problem z cs source non steam.Pobrałem tego cs'a z tego linku
[ciach]
Po na ciśnięciu w instalkę wyskakuje błąd ze nie jest prawdiłową aplikacja win.32. Koledze on działa, ale on ma Windows 8, natomast ja xp. Domyślam się, że system musi być 64 bitowy, czyli na tym systemie tego nie zainstaluję?

Radzę zapoznać się z regulaminem forum: http://www.headcrab.pl/viewtopic.php?t=3317

Cytat:
Na forum serwisu headcrab.pl całkowicie zakazane jest propagowanie piractwa w jakiejkolwiek formie, tzn podawanie linków do nielegalnego oprogramowania czy innych materiałów oraz szeroko pojęta dyskusja dotycząca pirackich wersji gier, w tym także wszelkich problemów związanych z ich działaniem. Tłumacząc na bardziej zrozumiały język - jeśli przedstawisz na forum problem dotyczący pirackiej gry, nie otrzymasz najmniejszej pomocy, a jedynie nieprzyjemne komentarze innych użytkowników i kopa w tyłek od Aparatu Moderacji.
Założenie tematu/napisanie posta odnośnie czegokolwiek związanego z nielegalnym oprogramowaniem poskutkuje otrzymaniem ostrzeżenia, a w przypadku rozpoczęcia flame war i niereformowalności - banem.

Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat