Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Valve Interactive Software. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 09:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tylko dlatego że zabiłeś wszystkich wartościowych użytkowników, nie oznacza wcale że sam jesteś wartościowym użytkownikiem.

Mixon, morałem tej historii jest to że nacisnąłem żółty przycisk gołębiowania kiedy powinienem nacisnąć czerwony banowania. Wybrałem półśrodek zamiast pójścia na całość. Nigy już tego błędu nie popełnię.

Ostatnio zmieniony przez Joz dnia Pią Lip 15, 2016 09:55, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 09:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mixon napisał:
Całe swoje życie spędziłem czekając. Wypatrując epizodów, które mogą wyjść, miały wyjść*, mogą nie wyjść. Siedem lat spędziłem w ten sposób. Zdawałem sobie sprawę, że nie śpię, o trzeciej rano. Ale wiecie co? Od czasu mojej diagnozy, zasypiam bez problemu. I trafiło do mnie, że to Gabe Newell jest najgorszą rzeczą. To prawdziwy wróg. Więc wstań, wyjdź do prawdziwego świata**. I kopnij tego drania, ile tylko masz sił, prosto w zęby.

*HL2: Aftermath
** >implikując

Ech, te Twoje dziecinne problemy, Ty przynajmniej zagrałeś w 2 części + 2 epizody.
Ja się nigdy nie doczekam na mój Radom: Source...

:"(
Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Lip 15, 2016 13:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chcesz wiedzieć jak dostałem te ostrzeżenia? Mój administrator, był smakoszem piwa i niespełnionym e-celebrytą. Pewnej nocy, odbija mu trochę bardziej niż zwykle. Newsmani biegną do ukrytego działu, żeby się chronić. Nie podoba mu się to. Ani. Jednej. Odrobinki. Więc, gdy patrzę, przykłada im żółtego gołębia do strony głównej, śmiejąc się, gdy to robi. Odwraca się do mnie i mówi, "Siema, tutaj .qam", podchodząc do mnie z gołębiem. "SIEMA, TUTAJ .QAM", przykłada mi go do profilu... "Przyozdóbmy ten profil ostrzeżeniem." i...
Joz
Kopfkrabbe

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 10:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z całym szacunkiem Mixon, ale może to jest człowiek którego ty w pełni nie rozumiesz. Jakiś czas temu byłem na forum Trackmanii. Moderowałem z przyjaciółmi dla lokalnego administratora. Chciał wkupić się w łaski przywódców klanów i użytkowników oferując im drogocenne skiny na auta. Ale serwery zostały zraidowane w nocy przez trolla. Staraliśmy się przywrócić skiny należnym właścicielom, ale przez pół roku nie znaleźliśmy nikogo kto by jakimś jeździł. Pewnego dnia zobaczyliśmy dziecko jeżdżące po mini #01 autem w kolorze mandarynki.

Więc po co je kradł? Bo może uważał to za dobrą zabawę, może chciał napisać na forum "lol i trol u". Bo niektórzy nie kierują się czymś rozsądnym jak regulamin, rozum i godność człowieka. Niektórzy chcą patrzeć jak fora płoną.
Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 11:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ten troll, na forum Trackamanii, złapaliście go?
Joz
Kopfkrabbe

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 14:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak. Wyje.baliśmy całą bazę użytkowników.
Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 18:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Och, więc myślisz, że nabijanie postów to twój sprzymierzeniec, podczas gdy ty jedynie zaadaptowałeś się do niskiego poziomu konwersacji. Ja się w nim urodziłem, ukształtował mnie. Nie widziałem konstruktywnej wiadomości, aż stałem się dorosły, a wtedy była dla mnie zwyczajnie TL;DR! Memsy zdradzają cię, bo należą do mnie. Pokażę ci, gdzie stworzyłem swój dom, gdzie będę przygotowywał się, aby przynieść sprawiedliwość. Potem, zbanuję cię. Twoje uprawnienia moderatora, z radością przygarnę. Będę ich potrzebować.

Edit: Ach tak, zastanawiałem się co pierwsze cię złamie. Twoje poczucie zmarnowanego czasu, czy bezsensowność dalszego toczenia dyskusji.
Advisor
Stary Headcrab

Steam ID: Jarek71
Xfire: CombineAdvisor
PostWysłany: Nie Lip 17, 2016 20:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

czekanie na epizody hl2 nie jest dziecinnym problemem.
to przez takich jak wy nigdy nie wyszły, przez ludzi mówiących że to tylko gry i że wysyłanie do valve gróźb śmierci nic nie da.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćMSN Messenger
Joz
Kopfkrabbe

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 16:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mixon napisał:
Och, więc myślisz, że nabijanie postów to twój sprzymierzeniec, podczas gdy ty jedynie zaadaptowałeś się do niskiego poziomu konwersacji. Ja się w nim urodziłem, ukształtował mnie. Nie widziałem konstruktywnej wiadomości, aż stałem się dorosły, a wtedy była dla mnie zwyczajnie TL;DR! Memsy zdradzają cię, bo należą do mnie. Pokażę ci, gdzie stworzyłem swój dom, gdzie będę przygotowywał się, aby przynieść sprawiedliwość. Potem, zbanuję cię. Twoje uprawnienia moderatora, z radością przygarnę. Będę ich potrzebować.

Edit: Ach tak, zastanawiałem się co pierwsze cię złamie. Twoje poczucie zmarnowanego czasu, czy bezsensowność dalszego toczenia dyskusji.

Pamiętasz jak opuściłeś forum po raz pierwszy? Przed tym wszystkim, zanim zacząłeś się bawić w gównopostowanie. Nie było cię przez trzy lata. Trzy lata czekałem z nadzieją że nigdy nie wrócisz. I każdego roku wyjeżdżałem na urlop. Pojechałem do Florencji, jest tam taka kawiarenka na brzegu Arno. Każdego pięknego wieczoru siadałem tam przy stoliku i zamawiałem Fernet Brancę. Miałem taką fantazję, że spojrzałbym kilka rzędów dalej i zobaczyłbym cię, z żoną może i z dziećmi. Nie powiedziałbyś mi nic, ani ja tobie. Oboje wiedzielibyśmy że ci się udało. Że jesteś szczęśliwy. Nie chciałem żebyś kiedykolwiek wrócił na Headcraba. Wiedziałem że nic na ciebie tu nie czeka, oprócz bólu i cierpienia. A chciałem dla ciebie czegoś więcej. Ciągle chcę.

Nie zbanuję cię. Zbanowałem zbyt wielu członków rodziny hl2.pl
CzajnikGrozy
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/CzajnikGrozy

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 18:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

[cenzura] xD
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Kriss
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Pon Lip 18, 2016 20:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co tu się dzieje łojezu.

Sion
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Wto Lip 19, 2016 00:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

I ta satysfakcja, że po jednym głupim komentarzu stworzyło się prawdziwy flame–war.

(podwójne punkty za wymarłe forum)
Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 01:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Pamiętasz jak opuściłeś forum po raz pierwszy? Przed tym wszystkim, zanim zacząłeś się bawić w gównopostowanie. Nie było cię przez trzy lata. Trzy lata czekałem z nadzieją że nigdy nie wrócisz. I każdego roku wyjeżdżałem na urlop. Pojechałem do Florencji, jest tam taka kawiarenka na brzegu Arno. Każdego pięknego wieczoru siadałem tam przy stoliku i zamawiałem Fernet Brancę. Miałem taką fantazję, że spojrzałbym kilka rzędów dalej i zobaczyłbym cię, z żoną może i z dziećmi. Nie powiedziałbyś mi nic, ani ja tobie. Oboje wiedzielibyśmy że ci się udało. Że jesteś szczęśliwy. Nie chciałem żebyś kiedykolwiek wrócił na Headcraba. Wiedziałem że nic na ciebie tu nie czeka, oprócz bólu i cierpienia. A chciałem dla ciebie czegoś więcej. Ciągle chcę.

Nie zbanuję cię. Zbanowałem zbyt wielu członków rodziny hl2.pl

Prychłem.
Image
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 17:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sion napisał:
I ta satysfakcja, że po jednym głupim komentarzu stworzyło się prawdziwy flame–war.

(podwójne punkty za wymarłe forum)

Nakręcenie gównoburzy na praktycznie wymarłym forum jest w zasadzie jakimś osiągnięciem.

Ale widze tutaj jednak braki w doświadczeniu.
Prezentuje więc tutorial...

Gracz XYZ napisał:
Half-Life 2 mi się nie odpala. Pomocy.

Ty ch*ju.

Tak wiem , suchar...

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 18:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:
Ale widze tutaj jednak braki w doświadczeniu.

Debosy, zapamiętaj sobie coś. Hiczkraby, które teraz próbujesz pouczać, są wszystkimi tymi, na których polegasz. Jesteśmy ludźmi, którzy robią ci pranie, gotują twoje jedzenie i podają ci do stołu. Ścielimy ci łóżko. Bronimy cię, gdy śpisz. Prowadzimy ambulanse. Przekazujemy twoje telefony. Jesteśmy kucharzami i kierowcami taksówek i wiemy o tobie wszystko. Przetwarzamy twoje składki do ZUSu i historię izzyKonta z mBanku. Kontrolujemy każdą część twojego życia.

Jesteśmy środkowymi dziećmi internetu, nauczonymi przez netykietę, że w internecie powinna panować koleżeńska atmosfera, ale nie panuje. I my właśnie się tego dowiadujemy. Więc nie [cenzura] z nami.
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 22:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak w ogóle to książki pisać powinieneś.
Pamiętam te twoje opowiadania o twoich snach i robieniu kupy w kosmosie w stanie nieważkości, nawet kiedyś tego szukałem ale niestety nie dane mi było znaleźć. :/
Ale na pewno było, i miało dość dramatyczne zakończenie.

Nawet było kilka recenzji w stylu "O k*rwa! O_O"

A tak z innej beczki...

To forum jest tak bardzo opuszczone że nawet boty przestały tu pisać o lekach na potencje.

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 22:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spoiler:

Ja tylko tłumaczę moje ulubione pasty i cytaty z filmów

Spoiler:

Jak robiłem komiksy w Garry's Modzie to żarty też często podbierałem od innych (demland itp., flashe na Newgrounds)

Spoiler:

Awatar ukradziony z Facepunch

Spoiler:

Mój nick wziął się od Dixie Kong, ewoluował potem w Mixie, aż w końcu poprzestało na Mixonie.

Spoiler:

Nigdy nie chciałem nikogo skrzywdzić

Spoiler:

It takes a strong man to deny the truth in front of him

Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 22:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No proszę, dla chcącego nic trudnego.
A i nawet Ecto okrzyknął cię legendą.

http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?t=3155&postdays=0&postorder=asc&start=420

Mixon napisał:
dzięki zyper, to jest gorący obrazek na headcrabie, doszedłem tak mocno, w czasie poruszania się w kosmosie w stronę opuszczonej stacji kosmicznej. powoli, podciągam moje kolana do mojej klatki piersiowej i zamykam oczy w czasie gdy moje pośladki zaczynają wyrzucać setki setek pięknych, idealnie kulistych kup, brązowych jak dzień jest długi. śmieję się jak mała dziewczynka, gdy widzę jak moje bobki dryfują za mną bezcelowo; są jak motyle figlujące z dzieckiem na polach elizejskich.

przybliżam się do portu dokującego stacji, z luźnym penisem w ręce, i przygotowuje się do delikatnego wlotu w jej zapraszającą mnie ciepłotę. wydłużam swoją bezpenisową rękę elokwentnie, ażeby radować się majestatem i głębią kosmosu, i dziękuję Bogu za ten cudowny dar i błogosławieństwo. Ale nagle, moja wydłużona ręka koliduje z zewnętrzną ramą portu, i trajektoria lotu mojego swobodnego ciała jest koszmarnie zmieniona.

mam jedynie tyle czasu aby odwrócić głowę zanim docierają do mnie kupy. Jeden tysiąc kup, każda większa od poprzedniej. próbuję w pośpiechu oczyścić moje oczy z kuposztormu, ale udaje mi się jedynie utrzeć moje własne fekalia w wyśmienitą pierdopastę, która powoli wsiąka w moje w moje oczy i nozdrza. pochłaniam trzysta i dwadzieściacztery Kosmiczne Kupy; moje płuca są kompletnie zablokowane moim własnym produktem defekacji. dryfuję smutny, zniszczony na duchu, pokonany przez kał. nigdy już nie będę sobą. jestem na zawzse gównianym fagasem.

Mixon
Headcrab 4 dead

PostWysłany: Sro Lip 20, 2016 22:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przeraża mnie fakt, że na HL2.pl miałem ile... 12 lat?
Jakość moich postów na hiczkrabie na początku to też zeżuncja.
Co prawda te teraz też nie są nic lepsze, no ale to co innego, jak się już przepędzi większość dzieci z piaskownicy, c'nie?

Po tych czasach ostały się tysiące debilnych postów, setki durnych komentarzy na moim Steam Community i wielu dobrych kolegów :^)
Ecto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 01:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:
No proszę, dla chcącego nic trudnego.
A i nawet Ecto okrzyknął cię legendą.

I zdanie podtrzymuję.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do: