Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Propozycje dotyczące strony Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
grinder74
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Gru 03, 2008 23:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

dzieki za kolejne sugestie Uśmiechnięty czuje ze konieczna bedzie
w tej sprawie stosowna ankieta na stronie - zajme sie tym wkrotce...

poki co czekam na kolejne pomysly, z pewnoscia przydadza
sie w momencie calkowitej przebudowy serwisu

Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Gru 05, 2008 19:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Według mnie forma wyróżniania produkcji na tej stronce świetnie się sprawdza i nie widzę potrzeby większych zmian. Znak jakości "Prawdziwy hit" określa produkcje, które zawierają w sobie jakieś wyjątkowe elementy, które są precyzowane w recenzji i wówczas, każdy dokonuje selekcji pod kątem subiektywnych preferencji. Jednym słowem, skoro jest oka to po co to zmieniać.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Thirder
Świeży Headcrab
Zbanowany

Steam ID: ytnA letawybO

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 22:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie mam ogólnie prawie żadnych zastrzeżeń do strony Grindera jedyne rzeczy które Mnie trochę denerwują to :

- brak edycji komentarzy
- trochę wyblakła i nie halflajfowata szata graficzna strony
- brak dużej popularności strony ale że by była popularną stroną trzeba trochę nad nią popracować
- brak otwartego dodawania recenzji i screenów z map i modów
- nieprowadzony dział o Half-Life 1
- Autor może nie tylko pisać tylko o modach i mapach do HL2 ale też o modach i mapach do swoich ulubionych gier ( stwarzając osobną stronę )

Ostatnio zmieniony przez Thirder dnia Wto Gru 09, 2008 00:17, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
123Eddy123
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Zenobiusz(PL)

PostWysłany: Pon Gru 08, 2008 22:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Thirder napisał:
Nie mam ogólnie prawie żadnych zastrzerzeń...
Człowieku ty nie wiesz co piszesz ... piszesz prawie a napieprzyłeś tyle punktów

Thirder napisał:
- Autor może nie tylko pisać tylko o modach i mapach do HL2 ale też o modach i mapach do swoich ulubionych gier ( stwarzając osobną stronę

A to myślisz że grinder74 nie ma nic innego do roboty tylko prowadzenie 100 stron o modach. Jak ci tak zależy to załóż swoją stronkę. Jakbyś czytał temat od początku to zauważył byś że grinder74 pisał...
grinder74 napisał:
z czasem u mnie krucho ostatnio

Co do stronki:
-Nie liczy się wygląd ale treść Gordon jest trendi

ps. pisze się "zastrzeżeń" a nie "zastrzerzeń"
Thirder
Świeży Headcrab
Zbanowany

Steam ID: ytnA letawybO

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 00:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do błędów ortograficznych niech każdy sam wytknie sobie chodź by ( jeden drobny błąd ) - czy jakiś to iście ortograficzny portal ?.Człowieku odpowiadam zrozumiale że pisze to co bym chciał zmienić przecież każdy może pisać co chce.Zawsze staram się pisać bez błędnie bo wiem że na naszych stronach są tacy złośliwcy jak nigdzie indziej .
A co do tego że chciałbym widzieć dopracowaną stronę Grindera to takie moje przemyślenie nic więcej .
Jak ktoś nie ma czasu na prowadzenie własnej strony to nic dobrego nie widzę dalej.

// kurna, trzy posty jeden za drugim? Chcesz jakiś rekord pobić? ;> Jest opcja edytuj - bLd.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
grinder74
Świeży Headcrab

PostWysłany: Wto Gru 09, 2008 10:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

dziekuje za uwagi, a wiec kolejno:

Thirder napisał:
brak edycji komentarzy

ta funkcja na pewno sie pojawi w momencie kiedy znajdzie sie ktos kto moglby ze mna
wspolpracowac w zakresie zagadnien technicznych, bo to raczej nie moja dziaka, ponadto
jest plan na calkowita przebudowe serwisu, o czym juz kiedys wspominalem, ale to za jakis czas

Cytat:
trochę wyblakła i nie halflajfowata szata graficzna strony

ja lubie ten zestaw kolorow, ale moze w przyszlosci bedzie inny, kto wie... Uśmiechnięty

Cytat:
brak dużej popularności strony ale że by była popularną stroną trzeba trochę nad nią popracować

tego nie rozumiem, skad wniosek ze nie jest popularna ? ja mysle ze jest w miare ok,
co widze po statystykach odwiedzin, problemem jest inna rzecz: to ze malo osob gra
w dodatki i chce o nich dyskutowac, ale mysle ze to kwestia innej mentalnosci i podejscia
do grania jako takiego w Polsce - zreszta wystarczy porownac z tym jak wyglada to np. na Planet Philip

Cytat:
brak otwartego dodawania recenzji i screenów z map i modów

nie widze sensu takiej funkcjonalnosci w obliczu tego co napisalem w poprzednim akapicie
skoro jest nawet czesto problem z komentarzami to po co dodawanie recenzji i screenshotow ?
zreszta ja zawsze chetnie zamieszczam materialy od czytelnikow, jest kilka osob, ktorych recenzje
sie pojawily w serwisie i na chwile obecna inne rozwiazania wydaja mi sie mocno "na wyrost"

Cytat:
nieprowadzony dział o Half-Life 1

obawiam sie ze tutaj zadnych rewolucyjnych zmian nie bedzie, chyba ze ktos bedzie sie chcial zajac tym dzialem
odnosze wrazenie ze zainteresowanie graczy dodatkami do HL1 jest jeszcze mniejsze niz do HL2

Cytat:
Autor może nie tylko pisać tylko o modach i mapach do HL2 ale też o modach i mapach do swoich ulubionych gier ( stwarzając osobną stronę )

co jakis czas zdarzalo mi sie pisac o innych ciekawych grach, a w momencie skatalogowania wszystkich
dodatkow do HL2 (to juz bardzo niedlugo, moze jeszcze w tym roku) takie recenzje beda sie pewnie pojawiac
czesciej, ponadto mam plan aby w momencie odpalenia serwisu na nowym silniku stworzyc caly dzial
poswiecony wlasnie grom indie i flash

Cytat:
Jak ktoś nie ma czasu na prowadzenie własnej strony to nic dobrego nie widzę dalej.

troche wiecej optymizmu Oczko skoro strona dziala od 1,5 roku i miewa sie nienajgorzej to mysle ze jakos to bedzie Oczko

Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 01:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

;_;
Pieróg
Stary Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: rozpierog

PostWysłany: Sro Lip 27, 2016 19:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wchodzę do tego tematu. Wchodzę i widzę imię którego od dawna nie widziałem. Imię które sprawia że mój głos drży a ręce się pocą. Imię które dawniej sprawiało mi wiele radości a dziś jest jedynie nie zagojoną raną.

Jak śmiesz dawać mi złudną nadzieje po tylu latach? Tyle lat na tobie polegałem, tyle lat przyjemności i radości. A ty co? Tak po prostu odszedłeś? Bez słowa?

Do tej pory widzę jakbyś stał w tym samym miejscu co tego zimnego 15 stycznia 2014 roku. Stoisz i się śmiejesz pokazując mi jak czerpać przyjemność z życia. Ale to już przeminęło. To już nie wróci. To był koniec.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat