Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Poszukuje worldcraft 2.x Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
I.T.I
Świeży Headcrab

Steam ID: I_T_I

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 17:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam taki problem pomyślałem sobie ze zorbie se parę map do Half-life no i zacząłem sobie przypominanie jak to było ale zapomniałem o najważniejszej rzeczy o worldcraft wiec szukam w internecie i znalazłem worldcraft 3.3 który z chiny nie chce działać mi z Half-life 1 wiec postanowiłem poszukać starszych wersji niestety nie znalazłem wiec może ktoś z tego forum wie gdzie można ściągnąć wersje 2.x*

*2.x nie pamiętam jakie były wersie ale chyba 2.1 i 2.2
z góry dziękuje
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
As_Czerwo
Dojrzały Headcrab

Steam ID: premcio
Xfire: premcio
PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 12:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a Worldcraft 3.3 nie moglby byc? On tez do hl1 http://files.filefront.com/Worldcraft+33/;797536;/fileinfo.html

Świeży Headcrab

Steam ID: I_T_I

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 14:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

czy ja sie wyrażam nie jasno najnowsze wersje worldcraft-a i hammer-a nie współpracują z starym Half-life 1 i ja sie grzecznie pytam czy ktoś wie gidze można ściągnąć wersje 2.1 albo 2.2 bo przypomniało mi sie ze właśnie na tych wersjach mi działało
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Tytanowy Janusz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 14:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wersja 3.5 którą podałem współpracuje z HL1.

Ostatnio zmieniony przez Tytanowy Janusz dnia Nie Maj 04, 2008 15:05, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 04, 2008 21:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

I.T.I napisał:
czy ja sie wyrażam nie jasno najnowsze wersje worldcraft-a i hammer-a nie współpracują z starym Half-life 1

Współpracują, chociaż nie do końca tak jak powinny. Spróbuj przeczytać ten artykuł poświęcony poprawnej konfiguracji nowszych VHE.

http://www.snarkpit.net/editing.php?page=tutorials&game=HL&id=55.

Cytat:
i ja sie grzecznie pytam czy ktoś wie gidze można ściągnąć wersje 2.1 albo 2.2 bo przypomniało mi sie ze właśnie na tych wersjach mi działało

Sam próbowałem jakiś czas temu takową znaleźć. Niestety, w internecie pusto.

Nawet jeżeli instalka znajduje się na jakimś serwerze, to nie jest on indeksowany w wyszukiwarkach i trzebaby było zostać jasnowidzem, aby się do niej dokopać Smutny.

Musisz pokatować się trochę konfigurując 3.3, bądź - jak ktoś wspomniał, jeszcze przed czystkami (acz parsknął tak antypatycznie, że jego post również do kosza poleciał) - spróbuj zarejestrować cd-keya od swojego Half-Life'a w darmowej platformie Valve, Steam (http://www.steampowered.com), a następnie ściągnąć Hammera za jej pośrednictwem; w razie problemów z opanowaniem tej "maszynerii", służę pomocą.

Jak zauważyliście, wywaliłem z tego tematu 95% postów. Ze względu na ich znikomą wartość merytoryczną i kosmiczne wymysły jakie waliła pewna osoba, której personalia dla jej dobra dalej pominę; wypadałoby tutaj wyjasnić kilka rzeczy:

Ad1) HL1 działał i działa bez Steama.
Wersja Steamowa to nowalijka, która z retailowym HL1 wspólny ma tylko silnik i kontent.

I nie ma nic nielegalnego w graniu w nią bez Steama, podobnego banialuka sam bym nie wymyślił, choćbym się LSD czy innym świństwem nafaszerował Oczko.

Ad2) Dystrybuowany w polsce HL1 NIE zawierał Worldcrafta (a przynajmniej nie Generacja Oczko).

Większych megalo-pochłonąłem-dupą-świat-i-myślę-że-mam-tam-mózg pierdół nie słyszałem od czasów Sokratesa. Drogi "S" - idź, prowadź swoją antypiracką rewolucję tam, gdzie naprawdę SĄ piraci i hakerzy, a nie tam, gdzie sobie ich wymyśliłeś.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat