Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Nowy skin forum Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 03, 2007 23:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moim zdaniem powinno być "minimalistycznie". Wiecie... typu witrynki Web 2.0 itp. Oczko
Tzn. chodzi mi o to, aby było schludnie, funkcjonalnie i aby kolory nie biły po oczach Uśmiechnięty

EDIT:

Może przydadzą się niektóre linki:

- Web 2.0 Design Style Guide

- Zbuntowane kolory wEB 2.0 - warto przejrzeć linki tam podane Uśmiechnięty

- How Web 2.0 Logos are drawn (Photoshop)

Myślę, że można się czegoś nowego dowiedzieć i nauczyć Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Free'man
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 19:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No nie wiem kolory jakies denne, przydaloby sie IPB ( Gordon widzi Alyx ) no i napisy w logo dopracowac i obrazki moze wiekszy opacity dac tych w tle, bo ten z tym headcrabem na glowie taki se Rozzłoszczony Gordon
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja tam bym sobie to wszystko wyobrażał w kolorach Czarnym Zielonym i gdzieniegdzie pomarańcz ale tak jakoś stnowane żeby nie było [cenzura].
Na u góry w logu umieścił bym headcraba siedzącego na radioaktywnej beczce, która stała by w smarach(radioaktywnych). Ale oczywiście zrobicie jak chcecie Język yto taki tylko mój mały domysł.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
ja tam bym sobie to wszystko wyobrażał w kolorach Czarnym Zielonym i gdzieniegdzie pomarańcz ale tak jakoś stnowane żeby nie było [cenzura].
Do tego tu i tam piekna, jasniejaca tecza. Kolory sa juz dobrane i nic tego nie zmieni, bo raczej nowych nie bedzie mi sie chcialo robic.
VooDoo napisał:
Na u góry w logu umieścił bym headcraba siedzącego na radioaktywnej beczce, która stała by w smarach(radioaktywnych). Ale oczywiście zrobicie jak chcecie Język yto taki tylko mój mały domysł.
Plus kilka nagich panienek z duzymi cyckami. Co ma headcrab do radioaktywnosci, to raz. A dwa jak masz zamiar upchanc go do beczki? Zreszta ten pomysl to porazka. Daj sobie spokoj z ta "kreatywnoscia" lol. ;D
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi osobiście chce się wymiotować po zobaczeniu kolorków np. tła postów etc. Ten gay niebieski, w połączeniu z holandzkim zielonym to mieszanka, której mój żołądek nie potrafi znieść. Nie moglibyśmy zrobić czegoś skromnego i czytelnego, vide forum Steama?

PS. Oddajcie subSilver!
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
Nie moglibyśmy zrobić czegoś skromnego i czytelnego, vide forum Steama?
Moze byc bez "forum" na poczatku? Oczko Tak troszke juz mi zaczely buttonki wychodzic, tylko, ze zEB mi sie gdzies zapodzial i mam maly problem z poskladaniem tego. Stay tuned, dziewczyny. Bardzo szczęśliwy
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
Plastelinowemu Steamowi, rodem ze snów Boba Budowniczego, mówimy NIE! Gordon jest trendi
Jeczysz, zostanie seksownie przerobiony i bedzie elegancko wygladal. Poza tym nie ja wymyslilem to, zeby skopiowac layout Steam'a i troszke go upiekszyc. Miej retensje do tych burokow naczelnych. Ja tu jestem tlyko od wykonywania polecen. Jest cool
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moim zdaniem też dobrze byłoby zmienić kolor tła postów na jakiś bardziej pasujący do tła całej strony. Idzie się przyzwyczaić ale nie znaczy to, że nie da się zrobić czegoś co będzie bardziej pasowało i o wiele lepiej przez to wyglądało Oczko
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie dałoby się zrobić dwóch stylów, tak jak jest na nawiedzonym paranormalne.pl? Jeden ciemny, drugi jasny? Jeden dla qamów, drugi dla reszty świata?
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
Nie dałoby się zrobić dwóch stylów, tak jak jest na nawiedzonym paranormalne.pl? Jeden ciemny, drugi jasny? Jeden dla qamów, drugi dla reszty świata?
Mozemy pierw skonczyc jeden?
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
prb napisał:
Mozemy pierw skonczyc jeden?

To dajta przynajmniej możliwość cieszenia oczu subSilverem...
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
To dajta przynajmniej możliwość cieszenia oczu subSilverem...
Mecz .qam'a nie mnie. Oczko Ja tu tylko od TWORZENIA grafiki jestem...
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fajniej wyglądałoby już jakis "piaskowe" tło postów niż to "niebieskawe". Pasowałoby dużo lepiej niż to obecne Uśmiechnięty To oczywiście tylko moje zdanie, ale myślę, że warte chociaż przetestowania Uśmiechnięty Zresztą jest mnóstwo kolorów, które bardziej będą pasowały do tła strony niż ten teraz Oczko
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb, przestan panikowac Uśmiechnięty
Ja sam jeszcze nie wiem jak to będzie wyglądać, wydaje mi się że wstępnie (jako że matury kopią mnie w dupe aż miło posluchać) powstanie forum na szkielecie subSilver, tyle że przemalowane na steamowe kolory + wymienione buttony.
Zmiany strony technicznej (czyli właściwa przebudowa stylu) nastąpi zdecydowanie później. Wersja beta stylu powinna trafić do .qam'a w ciągu tygodnia (ale nie mogę nic zagwarantować).

Prosze o wyrozumialosc, matury naprawde pochlaniają sporo czasu ^^

EDIT:

I zamknijcie się w końcu. Temat będzie mi potem potrzebny i chcialbym przejrzec kontruktywne opinie, a nie tylko wasze zniesmaczenie aktualnym stylem.

Ostatnio zmieniony przez zEB dnia Nie Maj 06, 2007 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
Plus kilka nagich panienek z duzymi cyckami. Co ma headcrab do radioaktywnosci, to raz. A dwa jak masz zamiar upchanc go do beczki? Zreszta ten pomysl to porazka. Daj sobie spokoj z ta "kreatywnoscia" lol. ;D[/quote]
A co mają do tego cycate babska?
Nie chciałem go upychać do rzadnej beczki jak ogórki, tylko postawić go na beczki, a zresztą gówno tam.. schowam sobie moją kreatywność pod pache i zaniosę do fryzjera żeby mi ją ogolili w takim razie.
To były tylko domysły nic nie narzucałem Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 13:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czekam aż pojawią się jakieś nowe informacje dot. stylu na forum, bo widze że equ chyba zlasował się z przemęczenia mózg i teraz - biedak - leży na ziemi i gryzie nogi od stołu.
Cobee
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 15:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Prabab się lepiej nie wychylaj bo serwis C&C też leży i kwiczy... nie poganiałbyś equ i ruszyłbyś coś Język .

Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 18:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

hmmm fajnie komponują się barwy pomarańczowo czarne, tak jak w poprzednim forum, tylko moze by walnąć jakiegoś freemana walnąć w logo czy coś Szczęsliwy Gordon

HATEcrab

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 19:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cobee napisał:
nie poganiałbyś equ i ruszyłbyś coś Język
Czekam, az sie zEB'owi matury skoncza i poda mi liste grafik czy cos w tym stylu.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Maj 14, 2007 19:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Lesiu napisał:
hmmm fajnie komponują się barwy pomarańczowo czarne, tak jak w poprzednim forum, tylko moze by walnąć jakiegoś freemana walnąć w logo czy coś Szczęsliwy Gordon

Oklepane, stereotyp, oklepane, stereotyp, oklepane, stereotyp.
Cos takiego ma 80% stron o Half-life, no chyba że ten serwis niczym nie chce sie wyróżniać i chce być... oklepany Bardzo szczęśliwy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat