Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Nowinki, newsy, ciekawostki ze swiata gier. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 14:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Eeee tam lost planet, ciekawe jak wyjdzie nowe wcielenia Sama Fisher'a Conviction, a tak mówie bo w poszukiwaniu mojej sygnatury w starym boardzie trafiłem na temat Tom Clancy's. Zwłaszcza że double agent nie bardzo mi podpasował, cała otoczka została zmieniona, a do tego te niby wolna wola i kilka dróg też im coś nie wyszło...
Mimo to na conviction czekam, i jak tylko pojawią się pierwsze recenzje (pozytywne) to kupie.

Świeży Headcrab

Steam ID: cveni

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 14:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mamy też już na Steamku demko TR Anniversary. Muszę przyznać, że gierka zaskoczyła mnie pozytywnie i to graficzką, chodzeniem na moim sprzęcie i gameplayem - czasem gra zaskakuje Uśmiechnięty Polecam wypróbować.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 14:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
Eeee tam lost planet, ciekawe jak wyjdzie nowe wcielenia Sama Fisher'a Conviction, a tak mówie bo w poszukiwaniu mojej sygnatury w starym boardzie trafiłem na temat Tom Clancy's. Zwłaszcza że double agent nie bardzo mi podpasował, cała otoczka została zmieniona, a do tego te niby wolna wola i kilka dróg też im coś nie wyszło...
Mimo to na conviction czekam, i jak tylko pojawią się pierwsze recenzje (pozytywne) to kupie.

Nigdy nie lubiłem Splinter Cell'a. Znacznie lepszy jest Soldier Of Foune II ^_^ Ma poziomy na których trzeba być cicho i znacznie lepszy klimat... Szkoda, że o trzeciej części na razie nic nie wiadomo Smutny

Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 16:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmm ale soldier of fortune to FPP, który bardziej nastawiony jest na bom trach ratatatatata. Niż na skradanie, oczywiście nie wszystkim musi to odpowiadać, ale ja się w SC zakochałem, wg mnie klimat jest genialny, fajne triki i zagrania typu "nóż na gardle". Fajne przygadanki podczas przesłuchań itp. pamiętam nawet w teori chaosu był taki moment, gdzie Sam palnął szowinistyczną uwagą do tej kobitki Język, genialny dubbing.

SoF II miał mase bugów, np. broń nie wiadomo dlaczegop ale nagle mi zastygła jakby była przeładowywana, choć nie była, a w magazynku w pip amunicji, najczęściej działo się tak z shotgunem. Do tego jakoś nie mogłem się wczuć w główną postać. Ale gra też jest świetna.

Mroczny Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 17:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:

SoF II miał mase bugów, np. broń nie wiadomo dlaczegop ale nagle mi zastygła jakby była przeładowywana, choć nie była, a w magazynku w pip amunicji, najczęściej działo się tak z shotgunem. Do tego jakoś nie mogłem się wczuć w główną postać. Ale gra też jest świetna.

Miałeś pirata albo wersję 1.0... Język Sam przyznam szczerze na początku grałem na piracie i wszystkie bugi występowały. Kupiłem niedawno oryginał za 29.90 i wszystko działa perfekcyjnie ^_^ A i dodam, że bardzo się wpasowałem w klimat gry ^_^. A porównałem z SC tylko dlatego, że klimat jest jako tako podobny i tez są elementy skradania się w nim.

Lesiu
Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 17:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

2 częsć była biedna najlepsza była pierwsza

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 18:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mrocz napisał:
VooDoo napisał:

Miałeś pirata albo wersję 1.0... Język Sam przyznam szczerze na początku grałem na piracie i wszystkie bugi występowały. Kupiłem niedawno oryginał za 29.90 i wszystko działa perfekcyjnie ^_^ A i dodam, że bardzo się wpasowałem w klimat gry ^_^. A porównałem z SC tylko dlatego, że klimat jest jako tako podobny i tez są elementy skradania się w nim.

Achaaaaaa, skoro tak mówisz, nie będę oszukiwał. Miałem pirata, miałem bo się płyty zlaszowały. Ale skoro na oryginalnej nie ma bugów, to chyba kupie, (ale najpierw kupie STALKER'a, musze o tym sobioe rpzypominać żeby nie wydac kasy na jakieś gówna)

Mroczny Headcrab

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 19:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:

Achaaaaaa, skoro tak mówisz, nie będę oszukiwał. Miałem pirata, miałem bo się płyty zlaszowały. Ale skoro na oryginalnej nie ma bugów, to chyba kupie, (ale najpierw kupie STALKER'a, musze o tym sobioe rpzypominać żeby nie wydac kasy na jakieś gówna)

Nom... już jestem na ostatnim poziomie w kampanii i ani jeden bug tego typu mi nie wyskoczył... No i trochę w multi pograłem ^_^

Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 22:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pamiętam jak moi rodzice kiedyś chowali SOF I przede mną, bo na początku pisało, że gra jest od 18 lat Bardzo szczęśliwy I tak znalazłem Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 01:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

hehe john Mullins ;p Pamiętam SOF I&II Uśmiechnięty pamiętam te śmieszne wąsy. Uśmiechnięty Ja tam się chyba skusze na RTCW też niedrogi jest(25) a zawsze to chciałem mieć i skopać tyłek h... h... h.. ? nie wiem jak mu tam było, ale coś na h chyba Język

Fast headcrab

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 14:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hitlerowcom Uśmiechnięty Truposzom to tak przy okazji Język
Sachiello
Świeży Headcrab

Steam ID: Frytezzer

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 14:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wypuszczono już tasera fallouta 3 Zapraszam do ogladania
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 14:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wczoraj widziałem Język
Nie pokazuje za wiele, ale podoba mi się od strony dźwiękowej Oczko tzn. zarówno ta muzyczka jak i głos lektora, który wypowiada w końcówce aż... 3 słowa Bardzo szczęśliwy

Może pod koniec 2008 wyjdzie kilka fajnych gierek... Starcraft 2, Fallout 3... HL2: E2 Język

Image
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 14:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Teaser bardzo klimatyczny. Ja tam cały czas wierzę w tą grę, nawet w konwencji Morrowinda.

Tsundere Headcrab

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 14:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fallout 3 został zapowiedziany na PS3 i X360 Bardzo szczęśliwy Do zobaczenia jesienią 08 Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 14:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No no. Trzeba przyznać że klimacik niezły. Szczególnie jak kamera opuszcza autobus i ukazuje zrujnowane miasto. Wesoła muzyczka schodzi na dalszy plan, a jej miejsce zastępują potępieńcze dźwięki (niby i to muzyka Bardzo szczęśliwy ).
Dobre, naprawdę dobre, lepsze od boczku Bardzo szczęśliwy (pozdrawiam autora tego sformułowania)
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 16:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Klimat w ogóle nie odstaje. I zniecierpliwością czrekam na następną grę, nie byłbym sobą gdybym się w tym miejscu nie przyczepił. Załóżnmy że autobus miał kraksę jak bomba wybuchła, czy co, to czemu miś butelki i walizka leżą jak by były przyklejone? Wiem czepiam się Język jednak takie drobnostki miś mógł np leżeć bokiem na ziemi, głowy by nikt nikomu za to nie urwał.

Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 09:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

The Darkness czyli kolejny FPP od twórców Riddicka - Starbrezze nadchodzi ^^

http://www.gameonly.pl/trailer.php?id=20228
http://www.gameonly.pl/trailer.php?id=20230
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 09:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hehe super ^^ Mamy okazję skopać Niemcom dupy szczęko-czółkami podczas I WW Bardzo szczęśliwy
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 10:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Trochę mnie martwi grafika tej gry, jak na dzisiejsze standarty powinna być 2x lepsza. Ale klimat jest przedni, jeśli tylko gra nie bedzie króciutka i nudna to napewno zagram!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat