Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Reforma Warn/Ban Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
equ
HATEcrab

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ostatnio na forum zle sie dzieje. Niestety niektorym mozna mowic, ze maja czegos nie robic, a ci dalej swoje. Nie liczac juz wszedobylskiego piractwa i trollingu. Proponuje wprowadzic pewne udogodnienia dla moderacji w postaci systemu ostrzezen, ktore po pewnej kumulacji grozilyby banem pernamentnym/czasowym (w zaleznosci od przewinienia) i pewnymi wzmiankami do regulaminu forum. Imho terazniejszy regulamin jest tylko po to, aby byl, wiekszosc uzytkownikow i tak sie do niego nie stosuje.

Wszystkich, ktorzy sa za, prosze o niezwloczne podpisanie sie pod ta "petycja", moze .qam albo osoba, ktorej dalby uprawnienia (gdyby sam nie mial czasu na wprowadzenie, w razie akceptacji pomyslu przez spolecznosc forum) wprowadzi pewne udogodnienia, zeby nie tylko nam, ale takze i moderacji, ktora ma dodatkowa prace przez niski poziom intelektualny pewnych uzytkownikow zylo sie lepiej.

Ostatnio zmieniony przez equ dnia Nie Paź 04, 2009 16:11, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

+1 x]

Znaczy, podpisać się chciałem. Te posty tylko generują bez sensowny ruch w temacie.
Marszal
Stary Headcrab

Steam ID: Marszal_J

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Popieram tylko może 2 warny a potem ban Uśmiechnięty.

HATEcrab

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Marszal napisał:
Popieram tylko może 2 warny a potem ban Uśmiechnięty.
To, jak i regulamin ustali sie, kiedy petycja zostanie pozytywnie rozpatrzona.

Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Stanowczo popieram xD lol wut spam? Bardzo szczęśliwy
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Może tak jak jest na Przemo - trzy osty to ban na parę dni, 6 - absolutny. ;]
Ale się posypią czerwone kreseczki za te wszystkie "ściognołem gmod ale mi niedziała" ... :]
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Oczywiście popieram.

Dziwne dlaczego zawsze jest problem z banem dla użytkownika.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
whiteninja931
Świeży Headcrab

Steam ID: whiteninja931

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja też się zgadzam!
Podpis: @xxxxx$xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx>
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Popieram.

Widać .qam używa ban'a tylko w ostateczności - jak użytkownik jest na prawdę bólem w tyłku.

Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hehehe w swoim życiu administratora (a to już parę lat będzie) użyłem bana zdaje się raz czy dwa. Parafrazując powiedzenie kierowców: "Admin tym jest lepszy im mniej używa środków ostatecznego przymusu". Z natury nie unoszę się w takich sytuacjach gniewem czy też osobistymi racjami i uważam osobiście, że takie eleganckie zachowanie przydałoby się polskiegu "angry-neostrada-kid" Internetowi.

Co Wam za przeproszeniem odbiło, że robicie z Headcraba państwo (forum?) policyjne. Zajmijcie się przez chwilę swoimi krabowymi kuperkami bo narazie działa to na zasadzie: "Nowy ukrzyżujmy go a późeniej wróćmy do naszego beztroskiego offtopa w co drugim temacie, Yeah bejbe <klaps>". Chcecie, żeby zrobić Wam z d*py jesień średniowiecza? Zaraz forestowi dam uprawnienia moderatorkie na całe forum i skończy się kółko wzajemnej adoracji Język.

Tak więc - czekam na rozwój wypadków. Wasze "popieram" wsadźcie sobie w tyłek. Jeśli reforma to ja życzę sobie kilka odczytów na poziomie.

Ostatnio zmieniony przez kłam dnia Czw Lut 21, 2008 22:01, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Calom
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: calom666
Xfire: calom666
PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 21:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Popieram , warny i bany zawsze się przydają nawet gdy samemu się czasami jednego dostanie Język.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A i ja poprę Język A w tyłek możesz sobie wsadzić te wszystkie trolki co się porozchodziły w necie hehe ;] O ile mnie pamięć nie myli domagały się niektóre osoby takiego systemu już od maja. Jeśli nie będzie tutaj ostrzeżeń to ludzie będą robili wszystko co kur*a (za przeproszeniem ofc) chcą, bo nie poniosą konsekwencji. To tylko kwestia czasu zanim się to forum zrobi wielkim zbiorem bezsensownych postów...
Mixon
Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam napisał:
Chcecie, żeby zrobić Wam z d*py jesień średniowiecza? Zaraz forestowi dam uprawnienia moderatorkie na całe forum i skończy się kółko wzajemnej adoracji Język.

0_0
Przestańcie popierać! Błagam!

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam napisał:
Wasze "popieram" wsadźcie sobie w tyłek. Jeśli reforma to ja życzę sobie kilka odczytów na poziomie.

Calom napisał:
Popieram

Hahaha, no więc może zróbmy tak, najpierw należy ustalić limit ostrzeżeń, żeby nie było jałowo załóżmy te sześć. Po tym limicie automatyczny ban, i poodbnie jak na innych forach widziałem jęśli kolega/kolezanka wyrazi skruchę po jakimś czasie wraca na forum, wtedy wystarczy 1 warn i autoperm. Do tego proponuję wstawić też zgłaszanie nieregulaminowych postów przez headcrabów.

Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ale to będzie najlepszy sposób aby pokazać Wam jak działa Wasz system. Osobiście jestem pewien, że gdybym dał Forestowi narzędzie w postaci 3 wanów do bana to po godzinie, może dwóch, pół forum by miała odpoczynek od postowania. Powoli zaczyna mnie złościć zachowanie zarówno Trolli jak i ich przeciwników - dlatego wypadałoby system warnów wpierw wytestować.

Jeśli chodzi o popieranie - napisałem serio, jeśli poparcia składnie i logicznie nie poprzecie ("bo się trolki rozlazły"?) to nie wezmę tego pod uwagę Uśmiechnięty

EDIT:
VooDoo - przywracasz wiarę w headcraby Język
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ałć to mamy podanie z łaski swojej napisać? Język
equ
HATEcrab

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam, to powiedz mi w takim razie, po kiego traciles czas na pisanie regulaminu, skoro za jego lamanie nie ma zadnych kar?

Po pierwsze nie robimy panstwa policyjnego, ale za dobitne i wielokrotne lamanie regulaminu nalezy sie jakas "nagroda", nie? Po drugie jako spolecznosc jestesmy otwarci na nowych uzytkownikow, pod warunkiem, ze potrafia zachowac przyzwoity poziom. Jezeli ktos nabil sobie miliard postow piszac przykladowe "Popieram" i jego jedynya misja na tym forum jest nabijanie postow, to raczej sie z taka osoba nie bedzie prowadzilo zadnych polemik, nie? Po trzecie odejmiesz moderacji pracy. Prabab nie raz sie skarzyl, ze czasami godzinami siedzi na forum i usuwa bzdurne posty, ktore to cudowne trolle nabijaja przez caly dzien.

Ostatnio zmieniony przez equ dnia Czw Lut 21, 2008 22:35, w całości zmieniany 1 raz
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie będe ukrywał, zgadzam się w 90% z equ... to co się dzieje z niektórymi nowymi na headcrabie osobiście mnie irytuje... Jednak warny to nie jest też zbyt dobry pomysł... Dlaczego? Taki użytkownik musi mieć szanse nauczyć się... Powiem wprost sam kiedyś lamiłem na forum mając jakieś 12-13 lat... I co? Nikt mnie tam nie wywalił, obecnie wiem dokłądnie jak powinien się każdy zachować na forum internetowym. Owszem powinien być jakiś system karalny, ale też żeby nie doszło do sytuacji ( której notabene obawia się .qam )* "krzyżowania każdego nowego użytkownika"

* w trakcie pisania tego posta gadałem z nim przez GG...

kłam
Gonarch

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bez łaski może być, ewentualnie z łaską Bożą Język. Chciałbym abyście na bok udstawili rządzę zabijania i po ludzku przestawili za i przeciw. Tak ciężko jest napisać kilka obiektywnych zdań złożonych? Uśmiechnięty Sprawa wygląda następująco - warny mogą doprowadzić w bardzo szybkim tempie do całkowitej zmiany atmosfery na forum. W moim odczuciu bardzo prawdopodobnym są masowe krzyżowania nowych userów bez dania jakiejkolwiek szansy. Ja osobiście nie chcę aby Headcrab był community które na dzień dobry daje komuś kopa w tyłek Uśmiechnięty Dlatego nie jestem zwolennikiem tego pomysłu. Jeśli już - wolałbym "web 2.0 stajl" system służący do klasyfikacji treści (dajesz plusa dla fajnego i minusa dla gUpiego posta). Włączając w to rankingi tygodniowe na trolla i Złoto szczęko-czułkowego Headcraba. Bez środków reprymendy, bez banów - w miłej, jajcarkiej atmosferze - takiej jaka panowała tu zawsze. Proszę was o ustosunkowanie się do moich postów w tym temacie a nie powtarzanie "popieram". Waszka nie oszukujmy się - jakbyś Ty miał czuwać (najlepiej wraz z forestem) na straży regulaminu - to ja wraz z 90% populacji headcrabów zostalibyśmy zutylizowani Język Ciut więcej luzu i wyrozumiałości!

Ostatnio zmieniony przez kłam dnia Czw Lut 21, 2008 22:42, w całości zmieniany 2 razy
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Czw Lut 21, 2008 22:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A to, że dzieci są na tym forum to też za bardzo legalne nie jest Bardzo szczęśliwy Od ilu lat jest dozwolony HL? Od 16?
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat