Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wylej swoją frustracje! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 20:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Do tego pokasował różne ulepszenia łącznie z Jar-Jar'em ginącym na Aldebaranie.

LOL! Nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje... Ale mam gdzieś na kasetach video w miarę normalną wersję (chyba tą która była w kinach w 1997) nagrywaną sto lat temu z telewizji (tylko ten lektor...), może kiedyś uda mi się ją zgrać na komputer. Co do śmierci Jar-Jara to nawet chętnie bym to obejrzała, muszę poszukać w necie. Rozbawiony Gordon
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

Steam ID: - Sorcerer -

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 21:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mam SW parę różnych. Mam totalnie zniszczoną kopię z kopii mającą chyba ze 20 jak nie więcej lat na VHS, mam telewizyjną wersję VHS oryginał, mam też oryginalną wersję panoramiczną z napisami na VHS i mam taki zestaw 4 dvd właśnie z Jar-Jarem i senatorem Organa na Alderaan, do tego owo dvd ma skopany kolor i wszystko jest totalnie niebieskie. To, że wydali coś takiego i nie wymienili na gwarancji to po prostu granda.

Zresztą zobaczcie sami... Image

Wędruję ku tęczy przez czas i przestrzeń. Uśmiechnięty

Ostatnio zmieniony przez Sorcerer dnia Sob Sie 25, 2012 21:39, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Kriss
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 21:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
skopany kolor i wszystko jest totalnie niebieskie.
Pomyśl teraz o biednych graczach BFa :[

Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 22:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kriss napisał:
Sorcerer napisał:
skopany kolor i wszystko jest totalnie niebieskie.
Pomyśl teraz o biednych graczach BFa :[

Dokładnie ImageImage

Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 22:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Macie jakiś ilustrujący to obrazek? Question

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 23:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

chyba chodzi o to
Spoiler:

Image

Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sob Sie 25, 2012 23:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sorcerer napisał:
Polecam Ci Adywana. Jego wersja Star Wars jest niemal idealna, a aktualnie pracuje nad Imperium Kontratakuje m.in. dokręcając scenki z rebeliantami i tworząc nowe ujęcia z pojazdami. Wywalił z SW wszystkie błędy, wszystkie ujęcia gdzie widać np rękę kogoś kto popycha robota, albo ludzkie oczy w jego wnętrzu. Do tego pokasował różne ulepszenia łącznie z Jar-Jar'em ginącym na Aldebaranie.

Przypomina mi się jak oglądałem dwa sequele do Matrixa złączone w jeden film, ale z wykasowanymi wszystkimi scenami dziejącymi się na Zionie, lub nawiązujące do nich nie wnosząc nic innego. To był całkiem przyzwoity następca Matrixa.
Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 00:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mnie w wersji Adywana bardzo się spodobały dodatkowe sceny walki myśliwców TIE z X-Wingami. Nareszcie jest ich 30, a nie że pokazują kilka i to wsio. Film zajmuje 2 dvd jest z napisami, kompletnym menu i moim zdaniem wygląda dokładnie tak jak powinna wyglądać wersja wypuszczona przez Lucasfilm. No i kolory są normalne. Lista usuniętych błędów ma koło 50 pozycji.

marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 15:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gdzie można zdobyć tą wersję SW?
Kriss
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 19:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Usmażyłem świeżo sformatowanego pendraka i moją wierną myszkę, jak? Podłączyłem USB na froncie do portu Firewire na mobo, KTO TO KUTWA TAM POSTAWIŁ I DLACZEGO SIĘ STYKI ZGADZAŁY?
I jakim cudem w starym konfigu obudowy to działało?
I chyba ślepy jestem bo mimo tego że 10 razy patrzyłem co gdzie wpinam i tak wepchnąłem USB w Firewire.
Przynajmniej mam powód by kupić nową mysz, farewell A4Tech X750...

flandrowa
Headcrab wyjadacz

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 20:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Firewire?

Ogólnie to to od czego jest i jakim cudem wepchnąłeś tam coś co jest pod USB?

Spoiler:

Image

Toć to inaczej wygląda od USB D:

ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 20:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:
Firewire?

Ogólnie to to od czego jest i jakim cudem wepchnąłeś tam coś co jest pod USB?

Chodzi mu o zlacza na plycie glownej do podlaczenia panelu przedniego obudowy - zlacza te sa w formie pinow sterczacych z mobo a nie ostatecznych gniazd - podlaczyl gniazda USB obudowy do zlacza przeznaczonego dla FireWire.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 20:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pinów sterczących w tym samym układzie co USB 2.0 co najgorsze :[

Sorcerer
Najstarszy z Headcrabów

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2012 16:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

marcinoz97 napisał:
Gdzie można zdobyć tą wersję SW?

http://www.fanedit.org/forums/content.php?15-Star-Wars-Fanedits - tutaj. Nazywa się to: A New Hope: Special Edition – Revisited by Adywan

Wkurzam się, bo znienacka zaczęły przychodzić reklamy na mojego najstarszego maila, którego mam chyba z 15 lat. Nie chcę go zmieniać, a tu "niespodzianka". W każdej z reklam jest informacja, że wzięli mój adres z jakiejś "ogólnodostępnej bazy adresów mailowych" werrrr....

Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 12:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bleh... Kupiłam dwa tygodnie temu na allegro grę, Hard Reset. No i wszystko wyglądało ok, ale minął jeden tydzień, minął drugi, a gry ani widu ani słychu, mimo że zapłaciłam za polecony (i to oczywiście drożej niż w cenniku PP). Weszłam na profil sprzedającego, a tam pojawiło się pełno negatywnych i neutralnych komentarzy typu "czekam miesiąc na przesyłkę, ani przesyłki ani zwrotu pieniędzy, nie odpowiada na maile ani telefony, dopiero po interwencji allegro oddał kasę"... Także chyba wdepnęłam w gówienko. Oczywiście zamierzam ostro opierdzielić tego kolesia, ale ciekawe czy w ogóle odpowie/odbierze telefon... Żeby chociaż kasę odzyskać.
Jestem na allegro ponad 7 lat i o dziwo jeszcze nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła. No ale zawsze musi być ten pierwszy raz...
flandrowa
Headcrab wyjadacz

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 15:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Luise napisał:
Bleh... Kupiłam dwa tygodnie temu na allegro grę, Hard Reset. No i wszystko wyglądało ok, ale minął jeden tydzień, minął drugi, a gry ani widu ani słychu, mimo że zapłaciłam za polecony (i to oczywiście drożej niż w cenniku PP). Weszłam na profil sprzedającego, a tam pojawiło się pełno negatywnych i neutralnych komentarzy typu "czekam miesiąc na przesyłkę, ani przesyłki ani zwrotu pieniędzy, nie odpowiada na maile ani telefony, dopiero po interwencji allegro oddał kasę"... Także chyba wdepnęłam w gówienko. Oczywiście zamierzam ostro opierdzielić tego kolesia, ale ciekawe czy w ogóle odpowie/odbierze telefon... Żeby chociaż kasę odzyskać.
Jestem na allegro ponad 7 lat i o dziwo jeszcze nigdy taka sytuacja mi się nie zdarzyła. No ale zawsze musi być ten pierwszy raz...

Miałem podobną sytuację na alledrogo - ale zamiast gry czekałem na koszulkę. I dopiero dzisiaj dostałem przesyłkę - gościu ani nie odbierał na telefony, ani nie odpisywał na e-mail, a do tego - ma 100% pozytywów.
(btw zamawiałem 27 sierpnia i dopiero w ten piątek pod wieczór nadał przesyłkę, mimo iż kasę otrzymał w ten sam dzień, co zamawiałem.)

I to też jest moja pierwsza taka sytuacja na allegro D:
Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 17:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ja jakoś nie lubie kupować na allegro, zawsze mam jakieś obawy
co prawda moje konto posiada około 300 gwiazdek (na współę z rodziną) ale jak coś chcę kupić to konsultuje sie z bracholem xD
ostatnio kupiłem telefon (jakieś 5 miesięcy temu), do dzisiaj nic na tym serwisie nie kupiłem i nie mam zamiaru
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 17:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Allegro ma ten ogromny plus, że można tam kupić masę niedostępnych w innych miejscach przedmiotów, np różne starsze specjalistyczne książki albo pocztówki, których znalezienie w antykwariatach graniczy z cudem, a jeśli już to kosztują majątek. A tak po prostu ktoś chce się pozbyć rupieci z domu to wystawia i to nieraz za śmieszne pieniądze. :]
A grę przyznam się kupiłam z lenistwa, bo równie dobrze mogłam jechać po nią do Saturna, ale mi się nie chciało. No cóż.
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 17:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Luise napisał:
Allegro ma ten ogromny plus, że można tam kupić masę niedostępnych w innych miejscach przedmiotów, np różne starsze specjalistyczne książki albo pocztówki, których znalezienie w antykwariatach graniczy z cudem, a jeśli już to kosztują majątek. A tak po prostu ktoś chce się pozbyć rupieci z domu to wystawia i to nieraz za śmieszne pieniądze. :]
A grę przyznam się kupiłam z lenistwa, bo równie dobrze mogłam jechać po nią do Saturna, ale mi się nie chciało. No cóż.

Mój kolega ostatnio kupił za grosze na allegro Kamienie na Szaniec wydane w 1946 roku Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 18:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

O, pan odpisał zadziwiająco szybko. Zwróci mi kasę. No, zobaczymy... Przewraca oczami
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat