Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Headcraby o Headcrabach Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 16:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Temat który tworze na każdym forum na ktorym czuje się jak w domu.
Pole ga on na tym że każdy może napisać o forumowiczach ktorych w miarę zna pare słów.
Bedziemy wiedzieć jak postrzegamy się w zajemnie i jak postrzegają nas inni.

Nie opisze teraz wszystkich bo to by wyszła epopeja , wiec bede pisał po kilka osób.

Mrocz - Dobry kumpel i towarzysz steamowych rozmów , nie grywa w gry steamowe w ostatnim czasie mimo iż jest ich wielkim fanem. Gryzie bluzgających na Crisisa , jest jego wielkim fanatykiem. Język
Jeden z moich forumowych kumpli , i pogadać można i pożartować.
Bardzo mi odpowiada jego charakter , może dlatego że jest troche podobny do mnie?

Mejk - drugi z moich ziomali , potrafimy godzinami się wzajemnie drażnić , oczywiście w pozytywnym sensie. Mój kompan w CSS Zombie Escape i niegdyś kolega z klanu [UT].Dogadujemy się swietnie , czasem sie wyzywamy , ale oboje mamy do siebie dystans wiec sprawia to wiecej radości niż gniewu.

Suriv - rownież dobry kolega z forum , czesto grywaliśmy razem w Sven'a , był również moim kompanem w [UT] , jest osobą z którą grywam chyba najcześciej w produkcje steamowe , szczegolenie w TF2.
Suriv to dobry kumpel wiec i jemu poświecam tu miejsce.
Wielki fan TF2.

Elaks - nasza znajomość bliższa zaczęła sie chyba od napisów do Civil Protection które kiedyś zrobił i mnie nimi obdarował , od tej pory często rozmawiamy , ba! praktycznie bez przerwy. Łączy nas miłość do Machinimy , żadko razem grywamy ale mam nadzieje ze bedzie lepiej. Język
Również dobry kumpel.

zEB , equ , ClassicGod - wydają mi się do siebie podobni , i często ich myliłem , wydają mi się jakby jednością i nie potrafie rozpatrywać ich osobno. Dlaczego?? Sam niewiem , może dlatego że mają podobny styl. Język

.qam - Adminos doskonałos , głowa pałna pomysłów , człowiek o niebanalnym humorze.Ciągle zabiegany wiec i trudno go czasem złapać.
Zapamietałem go głownie przez jego rozbrajający śmiech. Język
Pracowity i odpowiedzialny - i o to chodzi. Jest super.

Mateusz Argh Zombie - Na początek powiem że ostatnio bardziej na plus niż na minus , chociaż niekiedy bywało dramatycznie.
Początki były ciężkie , a jago niektóre posty zwalały z krzesła na podłogę.
Na szczęscie coś zaczeło się zmieniac na lepsze , i jakby posty nawet sensowniejsze. W każdym razie to się chwali.

Prabab - przez około rok źle pisałem jego nick (pisałem Prebab) , Prebab to osoba bardzo twórcza , czesto zaglądam na jego blog i czytuje jego przemyślenia wszelakie. Język
Niegdyś często mnie opieprzał i łoił moralnie , głównie za orty!!.
Teraz jakby mniej.Mimo to lubię go i jakoś sie tym nie zrażam (yyy... a może "zrarzam" ??? Język Najwyżej znów mi się dostanie. xD ).

Puki co tyle: Teraz wy.

Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 16:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A Debosy się na mnie obraził i o mnie nie wspomniał Język

Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 16:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Notabene był już taki temat na starym forum, założył go chyba Colt Bardzo szczęśliwy

No ale dobra, to teraz ja.

.qam - w zasadzie w 90% tematów się z nim kompletnie nie zgadzam, ale i tak go lubię. Dobry w łóżku.
Jedna z bardziej odpowiedzialnych i rozgarniętych osób na forum.

Mrocz - mógłby się częściej golić i być bardziej dyspozycyjny Bardzo szczęśliwy
Namiętny gracz, specjalista od skręcania wała Bardzo szczęśliwy

equ - nienawidzę go, tyle powiem :<
Fan piercingu, niedzielny gracz gitarowy (buehe), autor większości moich sygnatur/avatarów (w sensie, tych obrazkowych)

RIP - nowy admin, wyższy ode mnie :< , ciągle nie oddałem mu komiksów, wygląda młodziej niż ma w rzeczywistości, zawsze kupował Warke

Reszta kiedy indziej bo mi się nie chcę myśleć kto jeszcze jest na tym forum Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 16:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam - Zawsze ma swoje "ale" "lecz" "g*wno prawda" dotyczące moich postów Bardzo szczęśliwy Ale i tak go szanuje, łeb na karku ma ;p

equ - Mroczny koleś, jak takiego spotkasz w ciemnym zaułku to masz przesrane.

Debosy - Głupia pipka, która o mnie non stop zapomina. Obrażalski ale i tak czasami sobie do mnie napisze ^^

Mejk - Ja pamiętam 'starego' mejka :p Dobry kumpel, fajne pośladki i lubi fetysz. A poza tym to głupi czarny cyklop.

Prabab - Dla mnie człowiek zagadka Język Wyraz twarzy na zdjęciach zawsze tajemniczy, spojrzenie spod brwi i lekki uśmieszek. Lubi kolorowe parasolki.

Mixon - Headcrab, ciężko go opisać, całe dnie spędza albo w wentylacji albo wskakuje komuś na ryj i bum.

Kaczor - Niech żyje Matka Rosja

zEB - Śmiał się ze mnie, że mam za drogi sprzęt do grania więc ma u mnie minusa ;<

Smiechu - To po prostu Smiechu Bardzo szczęśliwy Jedna z nielicznych osób jaką kiedykolwiek gdziekolwiek zablokowałem ^^

DawSolo - Świetny człowiek, szkoda że teraz taki małomówny. Ciągle się chwali swoim pulpitem i japońskim (?) alfabetem, którego nie znamy Język

Flicker - Jakiś czarnuch, który gra w kosza.

Gonarch

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 18:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:

zEB , equ , ClassicGod - wydają mi się do siebie podobni , i często ich myliłem , wydają mi się jakby jednością i nie potrafie rozpatrywać ich osobno. Dlaczego?? Sam niewiem , może dlatego że mają podobny styl. Język
To proste. Po prostu zEB to ja, equ to zEB a ClassicGOD to equ.

??

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 18:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:

??

Stand Alone Complex?? Oczko

zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 18:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
Debosy napisał:

??

Była o mnie mowa to przytaknę żeby nie było żem debil i nie wiem co się koło mnie dzieje, ale w sumie to nie zrozumiałem Bardzo szczęśliwy
equ
HATEcrab

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 19:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zaraz tam przesrane, ja jestem zczilowany i (prawie) zawsze usmiechniety. A to, ze czasami komus powiem, co o nim mysle jest spowodowane tylko tym, ze dany osobnik nie reaguje na wczesniejsze ostrzezenia, nie tylko z mojej strony. Oczko

Mrocz- Straszny napaleniec, jak cos mu sie spodoba, to nagle staje sie swiete. Jezeli ktos mu zarzuci, ze jego swiatesc jest "be", to i tak wyrazi swoje zdanie na ten temat, nawet, gdyby mial uzyc setny raz tego samego argumentu. Oczko

zEB- ch*j i zazdrosnik, ale i tak go kocham. Wiele razy pomogl mi w trudnych kwestiach zyciowych i za to mam do niego ogromny szacunek. Czasami wydaje sie, ze ma wszystko w dupie i to jest wlasnie fajne podejscie.

bil-u- czlowiek ktory ma swoje zdanie i za nic go nie zmieni, zawsze wyraza tylko swoja wlasna opinie i nikomu sie nie podporzadkowuje, przynajmniej tak to odbieram.

ClassicGOD- techniczny rzeznik, rozwiazal tyle moich problemow technicznych z komputerem, ze czasami przeraza mnie jego wszechwiedza. Pozatym Hail to the Iced Earth! Uśmiechnięty

RIP- mimo, ze na tym forum rzadko sie udziela, pamietam go jeszcze z hl2.pl. Czlowiek z glowa na karku, no i ma Cort'a. Oczko Podchodzi do wszystkiego ze spokojem, nawet, gdyby mial tlumaczyc cos setny raz.

.qam- podziwiac go za to, ze ma czas i checi robic to, co mu sie w zyciu podoba. Kto wie, moze kiedys zobaczymy go w jakims kultowym magazynie, piszacego genialne recki? Oczko

Prb- wydaje mu sie, ze to on ma zawsze racje. Nawet, gdy jej nie ma, to stara sie przekonac innych, ze jednak tak nie jest. Fan chlamu i oblechy.

Flicker- koszykarz, no i dobrze! Niech robi to, co lubi, a jesli mu to wychodzi, to juz w ogole koks. Fan czarnuchowatych klimatow, jak kto lubi. Oczko

Luise- Wciagnela mnie w dA, pokoj jej za to. Tworcza i ma piekny umysl. Tworzy genialne komiksy *koniec wazeliny*.

Nie wiem jakos tak tyle, poki co starczy.

Ostatnio zmieniony przez equ dnia Sro Lip 16, 2008 21:21, w całości zmieniany 1 raz
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 19:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gwoli wyjasnienia koszykówka to tylko moje hobby Uśmiechnięty Zawodowo trenuje pływanie od przeszło 12-13 lat. Oczko

By nie było off-topa i ja napisze co nieco:

zEB - w zasadzie z nim najwięcej gadam, poza forumowo. Właściwie mój swego rodzaju mentor jeśli chodzi o sprawy informatyczne Uśmiechnięty Potrafi mnie wciągnąc w dyskusje na nastepne 4 tygodnie. Często mamy odmienne zdania Oczko Tolerancyjny, schludny i ułozony grzczny chłopiec. Tylko o mnie zapomniał w swoim poście ale w cale mi nie jest przykro. Wcale a wcale. Buuuuuu ;(

.qam - łebski pan administrator z którym można chwacko pogadać na męskie tematy Uśmiechnięty Ma świetne recenzje gier na swoim blogu i często kieruje się jego opinią przy wyborze gier. Wziąłbym go od tyłu ale ma dziewczyne... Smutny

ClassicGOD - średnowieczny mroczny rycerz ktory jest fanem MGSa! + ma macBooka i nie zwraca uwagi na moje posty na temat MGS'a Język Język

.equ - najlepsze poczucie humoru na forum. Niegdyś pisał świetne opowiadania ale zaszył się w sobie i juz nie pisze Smutny Gra na gitarce, jeździ na desce i pali jointy. Szczery i doskonały w niszczeniu innych. Do tego ma fajne buty Uśmiechnięty

Prb - Jest młodszy ode mnie ale mentalnie zachowuje się jakby był 48 lat starszy. Większość jego tekstów są głębokie jak rów mariański z krytymi przesłaniami na dnie. + gra w filmach i nagrywa pieśni biesiadne o ogórkach.

Mrocz - Richard. Centralnie Richard. Uśmiechnięty Mozna z nim normalnie pogadać na każdy temat przy czym nie stara się wmówić Ci na siłe że ma racje jak jej nie ma za co plus dla niego Oczko

Mixon - Pan cztery nogi i gryzi głowa. Ma szalone pomysły i trzyma exequo pozycje najlepszego humoru na forum razem z Waszką. Kocha obrazki-odpowiedzi i Lamarr. Do drugiej miłości nie chce się publicznie przyznać ponieważ kiedyś byli razem ale ona zdradziła go z Barnaclem, Kleinerem, Advisorem nr. 5 i Barneyem. Naraz.

Smiechu - Filozof Uśmiechnięty Uwielbiam jego rozległe wypowiedzi które po przetłumaczeniu znaczą mniej więcej "weź wypieradalaj".

Na razie tyle reszta potem (no offense po prostu te osoby powyżej przyszły mi akurat do głowy) Oczko ale i tak was wszystkich kocham! Uśmiechnięty :*

Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nikt mnie nie lubi? Smutny

Idę się pociąć żyletką z Bravo...

Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czuję się odepchnięty Zmięszany Gordon

No ale zaczynam teraz ja.

Elaks - cud i miód. Uratował mnie w wielu ważnych sytuacjach, [cenzura] się opanowaniem, spokojem, koleżeństwem. Powiedziałbym, że trzyma się jakoś z boku.

equ - w stosunku do irytujących zawodników szczery aż do bólu, w sumie podobny do zEBa. Do Classica mi raczej nie pasuje.

zEB - raczej podobnie jak equ. Przychodzi mi na myśl jeszcze to, że potrafi dobrze uargumentować swoje zdanie i potrafi się go trzymać.

.qam - dużo pomysłów, pracowitość i wena twórcza to główne z jego zalet. Bez niego nie było by nas tutaj, nadaje świetny humor przy wspólnym kręceniu machinim.

ClassicGOD - złota rączka, encyklopedia komputerowa i osoba, która wybrała inny kierunek niż większość osób, jeśli chodzi o systemy operacyjne i ogólnie sprzęt (Przychodzi mi tu na myśl uwielbienie firmy Apple).

RIP - ciężko mi dużo o nim powiedzieć, nie przychodzi mi nic na myśl. Jednak kojarzę cię Bardzo szczęśliwy

Blind - nie widziałem Cię ostatnio dużo na forum, pewnie dlatego niepoprawnie napisałem Twój nick Język Miło się grało na ostatnim CSowym spotkaniu. Widzę Cię w bardzo jasnych kolorach.

Prb - ten osobnik ma swój wyrafinowany humor. Szkoda, że większości pomysłów nie kończy, bo ma chłopak duże możliwości.

MatiZ - kojarzy mi się ze spamem. Główny jego roznosiciel.
Mrocz - fan gier z super grafiką, nie gra zbytnio na Steamie. Jest spokojny, gustuje raczej w wąskim gronie gier.

VooDoo - nie mogę określić w tej chwili czy ten osobnik się wyróżnia czymś szczególnym. Po prostu jest to użytkownik na poziomie, gdyby każdy trzymał jego poziom nie było by spamu, głupich postów i braku kultury.

Frankes - osoba, która ubóstwia Gmoda, widuję go czasem na forum.

Luise - (jedyna) przedstawicielka płci pięknej na HC, już można powiedzieć "ikona" forum. Stalkery i Gmod to Jej pasja Język

Advisor - zaopatruje nas w informacje nt. bety HL2, poza tym czasem skrobnie jakieś mapki/skiny do rodziny HL.

Mixon - Headcrab o specyficznym poczuciu humoru. Lubi się wygłupiać, po premierze L4D przejdzie w stadium Zombie.

Jihad - jak mógłbym o Nim zapomnieć. Stereotyp nabijacza na pal piratów już chyba powoli odchodzi do lamusa. Przez to nie jestem w stanie nic konkretnego o Nim napisać.

Ostatnio zmieniony przez AwM dnia Sro Lip 16, 2008 20:11, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

JiHAD^ - choc nie lubi Willa Smitha to jednak lubi ten sam rodzaj muzyki więc jest swój ziom Oczko Wie co dobre Oczko

AwM - ma seksi głos i pocina duuuuużo w CS'a Uśmiechnięty

Luise - prawdziwy Modek. Zawsze służy radą i pomocą a jak trzeba to i [cenzura]ć może Uśmiechnięty

Advisro - Strasznie mi ostatnio nawrzucal bo przyłapałem go na świnstwie i teraz sie Go boję Smutny

Ostatnio zmieniony przez Flicker dnia Sro Lip 16, 2008 20:14, w całości zmieniany 2 razy
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ROTFL, im więcej takich tematów to robi mi się przykro że patrze jak ludzie nie mają o czym gadać. A jak zaczynają gadać o sobie to już jest coś nie tak, mamo ratuj

Image

Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To wcale nie jest zły pomysł. Możemy zobaczyć jak jesteśmy postrzegani przez innych. Na starym forum ten pomysł był dobrze przyjęty.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Monny
Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@Voodoo xD

Image

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Parabola napisał:
A Debosy się na mnie obraził i o mnie nie wspomniał Język

Nie tyle że trudno wszystkich od razu wpisac.
Napisze nie bój nic.
Aha i jakbyś mnie nie zbywał zwykle "nie mam teraz czasu" to bym pisał czesciej. Gordon wywiesił jęzor
I skąd pomysł że sie obraziłem?? Bardzo szczęśliwy

Tytanowy Janusz
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 20:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Voodoo - poczułem, że go polubię jak powiedział, że ma 128kb/s tak jak ja, teraz chyba zmienił :< z resztą ja też Język

Forest - lol, tylko nie wiem po coś nick zmienił

Prabab - Nauczyciel i filozof, nie kończy tego co zaczyna Język.

Flicker - Grove Street 4 Life homie!

Luise - Tępi trolli i klnie u siebie na blogu Język.

AwM - Bardzo szczęśliwy

Monny - groził banami nie wiadomo z jakiej racji lol.

MatiZ - dobry kolega co wsadza motylka w plecy jak się robi achievy dla medyka :<, zmienia nick na Steamie co 5 minut (miałem nawet listę, ale zginęła z niewyjaśnionych powodów :<).

Mixon - Najlepszy bo tak i ch*j.

zEB, equ, Classic - zuo :<

Blind - ślepy, ale miotaczem ognia trafia

Dabu - pomoc techniczna i miły do bólu Język

Antyobywatel - błędny rycerz co to nigdy nie ginie w walce bo nie ma okazji Język

Mrocz - jedyne co wiem to to, że ubóstwia CryEngine jak ja Source'a Bardzo szczęśliwy
CzajnikGrozy
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/CzajnikGrozy

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 21:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

antyobywatel - Wiem tylko że anty Szczęsliwy Gordon

Parabola/Forest - Nawet spoko, chyba na złość nick zmienił, nie mogę się do tej "Paraboli" przyzwyczaić.

AwM - Szczęsliwy Gordon

Prb - Kłótliwy, ma wyrafinowane poczucie humoru, ma fajnego bloga

Luise - tępi trolli, dobry moderator

equ/zEB/Classic - Jak oni mi się mylą...

Mixon - headcrab

bLiNd - ślepy Szczęsliwy Gordon

Dabu - miły do bólu

Advisor - spoko gość

JiHAD^ - to samo

.qam - bardzo dobry administrator

Frankess - Maniak GModa

Smiechu - specyficzny, ale służy pomocą.

Kaczor - Szczęsliwy Gordon

DawSolo - Kojarzy mi się z Japonią

Mateusz ARGH ZOMBIE - ARGH!!! ZOMBIE!!! Szczęsliwy Gordon

prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 21:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Szczerze mówiąc, mało kogo kojarzę obecnie. Odnoszę wrażenie, że post-HL2.pl community jest jakoś cholernie zdystansowane; za czasów boarda każdy był sobie jak brat, a teraz... każdy coś tam skrobie, każdy coś tam pisze, ale nic ponadto - nie czuć już tej fajnej, słodkokwaśnej aury.

A może ja po prostu się starzeję.

No, ale oka - kończę narzekania i zabieram się do spamowania.

Luise - Kiedyś miała Obi-Wana w avatarze. Typisch geniusz, która stawia treść nad formę. Powala wszystkim co robi i trwa przy tym aż do ostatniej kropli krwi. W jej wypowiedziach dominuje enigmatyczny "kobiecy element" - rozwaga Uśmiechnięty.

.qam - Inauguruje milion nowych projektów na sekunde, po czym usuwa, wraz z wszystkimi śladami ich bytności przynajmniej 99 na sto takowych. Kiedyś pisał fajne artykuły, acz jego najnowsze wypociny są kompletnie pozbawione rytmu. Poza tym, nigdy się ze mną nie zgadza, co nie przeszkadza nam się dogadywać (tak, Kłamciu, parafrazuję Cię właśnie ;D).

Reaper_PL - Ów osobnik dumnie pokazuje swoje "mistrzostwo" we wszystkim co robi. Problem w tym, że robi niewiele. Niesamowity rozmówca, ponadto jego naturalistyczny wręcz obiektywizm momentami mnie powala Oczko. W przyszłości prawdopodobnie zostanie rzeźnikiem, bo jego ulubionym zajęciem jest krojenie wielokątów.

Cactoos - Wcielenie spokoju, rozsądku i opanowania. Zawodowo naprawia komputery. Nie zagniesz go, choćbyś stawał na głowie. Zmiażdży Cię swoją wiedzą bez większych wysiłków, nie podnosząc przy tym nawet głosu.

JHS - Słucha kupkowej muzyki. Zawsze musi uważać inaczej, niż reszta świata, co wcale nie przeszkadza mu w wyśmiewaniu się z podobnych mu, buntujących-się-przeciw-wszystkiemu-i-wszystkim wybryków natury Język.

Flicker - Czarnuch, skacze dwa razy wyżej niż ma głowę. W swym pustawym czerepie nosi skromny mózg dwunastolatka, co mnie przeraża tym bardziej, że lubię z nim rozmawiać xD.

Mixon - Esencja zua i absurdu. W jego żyłach prawdopodobnie, miast krwi, płynie LSD - delikwent wiecznie jest nafazowany w kosmos. Jedna z nielicznych osób, której posty czytając, wybucham śmiechem Oczko.

equ - Odkąd nazywa się equ, jego mózg się zmetalizował. Choruje na żelazogłowie postępowe, toteż uważa się za władcę wszechświata (co nie jest prawdą, gdyż władcą wszechświata jestem ja). Zgrywa socjopatę, ale w rzeczywistości ubiera się w różowe golfy z kołnieżykiem i bawi się lalkami Barbie.

Mrocz - idealny tardżet Radia Maryja. Jeżeli coś podoba się wszystkim, on się w tym zakocha. I żadne argumenty tego nie zmienią. Bo nie.

zEB - zEB to zEB, instant klassik, legenda, która miała swego czasu dłuższe włosy niż ja (i śmiem zgadywać, że wciąż ma). Skromnawy, acz nie dający sobie w kaszę dmuchać, kiedy przyjdzie co do czego. Nie ma w naszym uniwersum rzeczy, na której temat nie wyrobiłby sobie już dawno temu zdania, przy czym jest szalenie niereformowalny Język.

Parabola - niegdyś pyskun i reinkarnacja Hitlera, obecnie całkiem konkretny men, który do tego fajniusio brzdęka na gitarze. Do tego mieszka blisko mnie, burzuj.

AwM - ziomek z klanu tłumaczy, ergo mój oddany niewolnik. Bogaty wewnętrznie men, który boi się pokazać światu choć krztynę swojej oryginalności. Zdecydowanie jedna z najbardziej nijakich, jeżeli chodzi o ich wypowiedzi, osób jakie widuję na tym forum Oczko.

ClassicGOD - ma cycki, czarne włosy i arcypraktyczną metalową zbroję z mega-dekoltem. Na krok nie odchodzą od niego jego nieumarłe miniony. Ugania się za włoszkami.

DawSolo - DawSolo no otosan wa hamsta desu. Myśli, że znajomość kilku znaczków katagany i oglądanie non-stop anime czyni z niego Japończyka. Niestety, szprecha po kintajskiemu gorzej niż ja xD.

Monny - bardziej papieski od papieża quasi-troll, którego pasją jest łamanie regulaminu połączone z pouczaniem innych niemilców, którzy go łamią. Mieszanka wybuchowa.

VooDoo - klon Monny'ego, tylko że bardziej wyrafinowany. Bezustannie sądzi, iż tylko on ma racje, a każdy, kto jest innego zdania, to niegodny uwagi buc. Dosyć nieudolnie próbuje na wszystkich patrzeć z góry.

Jeżeli o kimś zapomniałem - przykro mi. Najwyraźniej jeszcze mi się nie dał we znaki, albo wręcz przeciwnie = nie zasłużył sobie na wzmiankę Język.

Ostatnio zmieniony przez prabab dnia Sro Lip 16, 2008 21:46, w całości zmieniany 1 raz
Antyobywatel
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Antyobywatel

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 21:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

trudno coś napisać o kimś znanym wyłącznie z forum a niestety nie miałem przyjemności poznania Was drodzy userzy/ki osobiście...

co do tematu, trochę uogólnię:
jako że jestem bardziej optymistą, koffam was wszystkich ;]

poza niektórymi trollami i parabolą który chyba czasem kasuje mój spam o mleku....(jeśli się mylę wybacz)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat