Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Stare, polskie i martwe. (GoldSrc) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
JustInArtanis
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Sie 07, 2008 21:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pamięta to ktoś z was? Stare polskie projekty do GoldSrc’a. Proponuję zrobić listę wraz z opisami.

- O.U.T.C.A.S.T.
- Resublimation
- CWC Mappack Initiative
- Projekty by Mr.Kane

O.U.T.C.A.S.T.
Bardzo dobrze zapowiadający się mod w konwencji Sci-Fi. Mieli dużo własnych pomysłów, tekstur, modeli itd. Spora ilość pokazywanych screenów mogła sugerować bardzo zaawansowane stadium produkcji. Niestety dziś po outcast zostało tylko tyle:

http://www.moddb.com/mods/outcast

Resublimation
Ekipa znana m.in. z niefunkcjonującego już Halflife.pl. Był to mod osadzony gdzieś na Syberii. Mapki były bardzo „biedne”, świeża wtedy ekipa hl.mapping.pl nawet chciała się zebrać i zrobić im nowe – nic z tego nie wyszło. Sam mod był bardzo „zepsuty”, próba podkręcenia endżynu GoldSrc – zaowocowała częstymi crashami gry (tak średnio co pięć minut)

Co google znalazło na temat Resub…

Centrum WorldCraft: Mappack Initiative.
Koncept był bardzo prosty: kilku mapperów, każdy robi jeden level nie mówiąc nikomu co się na nim znajduje. Potem to wszystko skleili w jedną całość. Stworzony jakieś ~5 lat temu? Istniały również plany na swojego rodzaju „sequel” – ale ten nigdy nie doszedł do skutku.

Do zassania tutaj bądź tutaj

Projekty by Mr.Kane
Powiem krótko: był jednym z najlepszych polskich mapperów ever. Kropka. Jego levele były pięknie skomplikowane, cudowny brushwork! Były zawsze bardzo efektowne, mimo tego, że używał tylko podstawowej zawartości hl'a.

Wybuchówka – pojedynczy (ale za to bardzo dynamiczny) level
Stacja – kolejna pojedyncza mapka - tym razem stacja kosmiczna (filefront|rapidshare)
High Speed – mappack, katastrofa w stacji metra i ukryta baza (kogoś?)(filefront|rapidshare)
Baza obcych– Gordon ma za zadanie powstrzymać atak kosmitów na Ziemię (filefront|rapidshare)
Einstein trouble? – odszukaj klona Einsteina i uratuj go przed najazdem obcych.
Operacja Gargantua – ostatni projekt, który doczekał się premiery. Znajdź i zabij Gargantuę. (filefront|rapidshare)

Jeśli ktoś byłby zainteresowany, jestem w stanie uploadować gdzieś kilka jego projektów.

Jeśli pamiętacie jeszcze jakiś polski projekt do HL I, pisać mi tu natychmiast Rozbawiony Gordon

Ostatnio zmieniony przez JustInArtanis dnia Pią Sie 08, 2008 13:48, w całości zmieniany 3 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autora
turban666
Świeży Headcrab

Steam ID: turban666kebab
Xfire: turban666
PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 09:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mógłbyś uploadować: "High Speed" i "Wybuchówka"? Najlepiej na rapidshare Oczko

Headcrab 4 dead
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: http://(sc).com/id/mixon/

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 11:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dobry temat Uśmiechnięty
Kiedyś ściągnąłem resublimation, ale nie można było sobie ustawić controlsów i nie chciało mi się ich bindować w konsoli Język

Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 13:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

turban666 napisał:
Mógłbyś uploadować: "High Speed" i "Wybuchówka"? Najlepiej na rapidshare Oczko

proszę bardzo Bardzo szczęśliwy
HighSpeed - rapidshare filefront

Wybuchówki jeszcze szukam, jak ją znajdę to dam znać :p

UPDATE:
uploadowałem jeszcze Stację, Op. Gargantuę i Bazę Obcych

23-down
Świeży Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 02:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

English:

Hello my polski friends.. I'm from germany and therefore can't speak polish.. I just wanted to ask if someone of you still has this High_speed mod from

Filip Herzig aka Kane
Pictures

as his mod looks very very cool. I'm an old Half-Life fan since the first hour back in 1997 and just love it to play everything I get my fingers on. If someone could re upload it that would be epic!! Szczęsliwy Gordon

Also if you people may have other nice russian and polsish mods which aren't available for download anymore or not known to the international english community feel free to upload them or give me links and I will make sure that they get spreaded throughout the different half-life fan pages so that also the english people can enjoy your great work. I would really appreciate it.

I'd try to contact the author of the high_speed mod but unfortunately his E-mail adress doesn't exist anymore.. Smutny Gordon

Is this "Baza obcych" also a hl1 mod if yes I would be also interested in getting this as I've never heard of it before.

Ok thank you people I'm looking forward to get your answers be they positive or negative. And sorry for posting in this old topic but it explains you the best what I'm after.

Below I'm posting you a polski translation for the case some of you don't understand english.

Greetings from germany.
23-down Szczęsliwy Gordon

------------------
Polish translation by google:

Witam moich przyjaciół polski .. Jestem z Niemiec i dlatego nie można mówić polską .. Chciałem tylko zapytać, czy ktoś z was jeszcze tego High_speed mod z

Filip Herzig aka Kane
Zdjęcia

jego mod wygląda bardzo bardzo fajne. Jestem starym fanem Half-Life od pierwszego powrotem godzin w 1997 roku i po prostu kocham grać wszystko mam palce na. Jeśli ktoś może ponownie przesłać go, że będzie epickie! Szczęsliwy Gordon

Także, jeśli ludzie mogą mieć inne miłe rosyjski i polsish modów, które nie są dostępne do pobrania już lub nie znane społeczności międzynarodowej angielskim prosimy przesłać je lub daj mi linki i będę mieć pewność, że otrzymasz rozsianych w różnych pół -life stron fanów, aby także w języku angielskim ludzie mogą cieszyć się wspaniałą pracę. Chciałbym naprawdę to doceniam.

Próbowałem skontaktować się z autorem high_speed mod ale niestety jego adres e-mail już nie istnieje .. Smutny Gordon

Czy to "Baza obcych" również HL1 mod jeśli tak byłbym także zainteresowani w tym, jak nigdy nie słyszałem o tym wcześniej.

Ok dziękuję ludziom mogę się doczekać, aby uzyskać odpowiedzi być one pozytywne lub negatywne. I przepraszam za komentarz w tym stary temat ale wyjaśnia najlepsze co mi po.

Poniżej Jestem wysyłania Ci tłumaczenie na polski w przypadku niektórych z was nie rozumie po angielsku.

Pozdrowienia z Niemiec.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 11:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

23-down napisał:
English:

Hello my polski friends.. I'm from germany and therefore can't speak polish.. I just wanted to ask if someone of you still has this High_speed mod from

Filip Herzig aka Kane
Pictures

as his mod looks very very cool. I'm an old Half-Life fan since the first hour back in 1997 and just love it to play everything I get my fingers on. If someone could re upload it that would be epic!! Szczęsliwy Gordon

Also if you people may have other nice russian and polsish mods which aren't available for download anymore or not known to the international english community feel free to upload them or give me links and I will make sure that they get spreaded throughout the different half-life fan pages so that also the english people can enjoy your great work. I would really appreciate it.

I'd try to contact the author of the high_speed mod but unfortunately his E-mail adress doesn't exist anymore.. Smutny Gordon

Is this "Baza obcych" also a hl1 mod if yes I would be also interested in getting this as I've never heard of it before.

Ok thank you people I'm looking forward to get your answers be they positive or negative. And sorry for posting in this old topic but it explains you the best what I'm after.

Below I'm posting you a polski translation for the case some of you don't understand english.

Greetings from germany.

------------------
Polish translation by google:

Witam moich przyjaciół polski .. Jestem z Niemiec i dlatego nie można mówić polską .. Chciałem tylko zapytać, czy ktoś z was jeszcze tego High_speed mod z

Filip Herzig aka Kane
Zdjęcia

jego mod wygląda bardzo bardzo fajne. Jestem starym fanem Half-Life od pierwszego powrotem godzin w 1997 roku i po prostu kocham grać wszystko mam palce na. Jeśli ktoś może ponownie przesłać go, że będzie epickie! Szczęsliwy Gordon

Także, jeśli ludzie mogą mieć inne miłe rosyjski i polsish modów, które nie są dostępne do pobrania już lub nie znane społeczności międzynarodowej angielskim prosimy przesłać je lub daj mi linki i będę mieć pewność, że otrzymasz rozsianych w różnych pół -life stron fanów, aby także w języku angielskim ludzie mogą cieszyć się wspaniałą pracę. Chciałbym naprawdę to doceniam.

Próbowałem skontaktować się z autorem high_speed mod ale niestety jego adres e-mail już nie istnieje .. Smutny Gordon

Czy to "Baza obcych" również HL1 mod jeśli tak byłbym także zainteresowani w tym, jak nigdy nie słyszałem o tym wcześniej.

Ok dziękuję ludziom mogę się doczekać, aby uzyskać odpowiedzi być one pozytywne lub negatywne. I przepraszam za komentarz w tym stary temat ale wyjaśnia najlepsze co mi po.

Poniżej Jestem wysyłania Ci tłumaczenie na polski w przypadku niektórych z was nie rozumie po angielsku.

Pozdrowienia z Niemiec.

Hi 23-down,

I am very glad that the German fan of H-L is writing on that small site Uśmiechnięty Unfortunately, mappacks by Mr. Kane was uploaded just a few times, and all links for them are dead. Maybe some of the board members have downloaded that map and still backuping it on their PC's.

Greetings,

Woozie

Świeży Headcrab

PostWysłany: Nie Paź 23, 2011 18:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hi Woozie. Szczęsliwy Gordon Thanks for the welcoming.. Yep I know all links are dead... I hope that someone still has it.. That would be great.

Please people take a look into your old cds. That means should you have any backup cds left of old half-life mods. I'm hopeful that one of you might still have it.

By the way you people can still get all other mods from mr.kane everything except the high_speed mod for what I'm looking at the moment.

http://www.gamefront.com/files/6858159/HL_Mod___CWC_Map_Pack CWC Map Pack
http://www.gamefront.com/files/17331828 operacja_gargantua
http://www.gamefront.com/files/17331824 wybochowka
http://www.pcosmos.ca/mods-hl/downloads/?mod=stacja Stacja
And even some other maps by him that weren't mentioned here:

http://www.gamefront.com/files/17331882/Projekt_Einstein_zip Projekt Einstein is also from Mr.Kane Szczęsliwy Gordon

greetings 23-down
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat