Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

W jakie gry aktualnie gracie? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 23:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gecko napisał:
Fan, nie fan, ale Pokemony są po prostu dobrą grą i mając konsolkę Nintendo jak dla mnie wstydem jest ich nie mieć Oczko
Jest sporo lepszych gier na ta konsolke a i obecne Pokemony to juz nie to co kiedys. Wiec nie, nie jest wstydem ich nie miec.

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Pred96

PostWysłany: Wto Mar 06, 2012 23:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

jak narazie to tylko Portal 2, ale mam zamiar od nowa przechodzić Assassin's Creed'y.

DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 09:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
Gecko napisał:
Fan, nie fan, ale Pokemony są po prostu dobrą grą i mając konsolkę Nintendo jak dla mnie wstydem jest ich nie mieć Oczko
Jest sporo lepszych gier na ta konsolke a i obecne Pokemony to juz nie to co kiedys. Wiec nie, nie jest wstydem ich nie miec.

To dokładnie to co kiedyś Język Nie wiem jak tam najnowsze wydania typu black. Za to pograłem na Emu w odświeżonego Golda i jest po prostu świetny. Gold/Silver/Crystal był najdłuższą, najbardziej rozbudowaną i najciekawszą częścią serii. A na NDS-a jego odświeżona wersja rozbiła tylko bank.

I jak tylko dopcham się do 3DS-a (co pewnie zrobię zaraz po powrocie do Polski, no chyba, że znajdę coś tańszego tutaj) to na pierwszy ogień leci DS-owy Gold.

Gonarch

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 20:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wlasnie ukonczylem Journey na PS3... nadal staram sie zlapac oddech. Gra jest krotka, nawet bardzo ale jest pod kazdym wzgledem cudowna. Sposob w jaki rozwiazano coop jest genialny, oprawa audio-wizualna jest przesliczna - jest to jedna z ladniejszych gier w historii (podkreslam - ladniejszych nie 'imponujacych pod wzgledem technicznym'). Historia ktora gra opowiada nie jest moze niczym nowym ale sposob jej przedstawienia jest na pewno unikatowy. 47pln za 2h gry? Warta kazdego grosza. Jak dla mnie mocny kadydat na gre roku i zdecydowanie najlepsza gra "download only" od bardzo dawna.

Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 20:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W sumie widziałem z tego tylko filmiki, bo phi konsole. Ale jak na moje, jeżeli chodzi o artystyczną stronę gier, mirrors edge wciąż jest na pierwszym miejscu.

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: playowiec

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 20:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

na razie w nic ale w połowie maja będę przechodził serię HL no i WoW...

Gonarch

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 20:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ozi napisał:
W sumie widziałem z tego tylko filmiki, bo phi konsole. Ale jak na moje, jeżeli chodzi o artystyczną stronę gier, mirrors edge wciąż jest na pierwszym miejscu.
Cellshading + duzo koloru bialego nie robi na mnie wrazania Oczko

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 20:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
Wlasnie ukonczylem Journey na PS3... nadal staram sie zlapac oddech. Gra jest krotka, nawet bardzo ale jest pod kazdym wzgledem cudowna. Sposob w jaki rozwiazano coop jest genialny, oprawa audio-wizualna jest przesliczna - jest to jedna z ladniejszych gier w historii (podkreslam - ladniejszych nie 'imponujacych pod wzgledem technicznym'). Historia ktora gra opowiada nie jest moze niczym nowym ale sposob jej przedstawienia jest na pewno unikatowy. 47pln za 2h gry? Warta kazdego grosza. Jak dla mnie mocny kadydat na gre roku i zdecydowanie najlepsza gra "download only" od bardzo dawna.

W takim razie zaraz kupuję
Cyfrowa dystrybucja to zbawienie dla leniwych :3
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Ozi
Nie chce mi się

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 21:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
Ozi napisał:

Dobra, cutscenki ssały, ale reszta?
No kurka widoki były przepiękne i muzyka też była taka, puszysta :3 .
Tak nienaturalnie piękne.

Gonarch

PostWysłany: Sro Mar 07, 2012 21:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ozi napisał:
ClassicGOD napisał:
Ozi napisał:

Dobra, cutscenki ssały, ale reszta?
No kurka widoki były przepiękne i muzyka też była taka, puszysta :3 .
Tak nienaturalnie piękne.
Widoki w Mirrors Edge nie byly IMHO jakies super piekne, muzyka nie byla zla. Jednak w obu tych aspektach Journey (szczegolnie w pozniejszych etapach gry) jest znacznie ladniejszy od ME.

Stary Headcrab

Steam ID: Tollaner

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 00:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przeszedłem flashowe Reimagine :The Game: po raz cholerawiektóry, i nadal stawiam je wśród najlepszych gier zeszłego roku. Mimo że memy już stare, a wydarzenia przedawnione lub rozwiązane, to nadal jest mnóstwo lulzów, a kopiące w mordę wejście napisów sprawiło mi taką samą przyjemność jak za pierwszym razem.

Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 15:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wczoraj wieczorem około 23:00 przeszedłem Mass Effect'a 3. Podczas oglądania zakończenia ... szczęka mi opadła. Zaniemówiłem. Nie były one ciekawe, ba! były badziewne, lecz dały kopa w tyłek aby człowiek zrozumiał co dobre a co złe i potrafił zdecydować się porządnie nad przyszłością świata. Sądziłem że będzie to coś w stylu amerykańskich zakończeń, niestety nie. Szkoda.

Gra posiada piękno w pierwszej osobie. Całe uniwersum, bohaterowie i cała fabuła sprawia że człowiek/gracz skupia się i wciąga w wirtualny świat gry. To coś co wiele producentów gier po prostu zapomina tworząc gry które po paru minutach się nudzą.

BioWare, słowo "dziękuje" nie wystarczy żeby wyrazić jak jestem wdzięczny za stworzenie takiego dzieła jakim jest ME. Szkoda że to już koniec tego uniwersum.

Dla tych którzy przeszli juz ME3, moja opinia na temat zakończeń

Spoiler:

Bardziej wolałbym typowo amerykańskie zagranie coś w stylu że widzimy na planie Ash i Shepa zamiast Ash i Joker'a. Skojarzyło mi się to z "Adam i Ewa". Nie pasuje mi to zupełnie, nie widać żadnego zażenowania czy smutku od strony Ashley, nie przejmuje się tym że Shep zginął. Jakby nie patrzeć, gra to gra, ale mogli to odwzorować w sposób realistyczny, bo to wychodzi na to że stosunki Ash i Shepa były dla jaj a o ile wiemy coś ich łączyło.
Najbardziej zawiedziony jestem zalogą normandii a szczególnie Ash która nie wylała żadnej łzy za to że Shep mógł zginąć. Nie interesowała sie jego losem, w takim razie po jaką cholere romans z Ashley jest w tej grze? Czyżby produceni planowali jeszcze kilka zakończeń lecz stwierdzil "pójdźmy na łatwizne, zróbmy mało ciekawe zakończenie, które zdenerwuje wielu fanów" moze to uzupełnią dlckami albo jakimś krótometrażowym filmie jak w przypadku AC Revelations

Wg mnie trochę to straciło na potencjale gry. Nie mogli tego zrobić tak jak w przypadku zakończenia ME1? Wszyscy myśleli że Shep zginął lecz wyszedł z gruzów po walce z suwerenem. W tym zakończeniu (w ME3) mogli dodać jak załoga dowiaduje się o tym że Shep mógł zginąć na Cytadeli. Rozumiecie, jakieś przemowy, smutki, hołdy za bohatera - a wyszła jedna wielka dupa. Szkoda.

Patrzeć lub nie, wiadomo, to tylko gra, ale zawiodłem się na zakończeniach, takie nijakie. Każdy rzecz jasna oczekiwał coś w stylu Shepard i Ashley/Miranda na zawsze razem. Głupie, ale prawdziwe.

Już nawet jeśli by im zależało na takim zakończeniu to już nie musieli robić tak żeby Shepard faktycznie przeżył, wystarczyłoby przynajmniej zobaczyć reakcje/emocje załogi a szczególnie Ash że Shepard mógł zginąć, wiecie o co chodzi, a tu tak ni stąd ni z owąd tak jakby o wszystkim zapomniała że nic ją nie łączyło z Shepem. Nawet łzy na jej policzku podczas wychodzenia z Normandii wystarczyłyby żeby zrozumieć i domyślić się że może to być jakieś powiązanie z Shepem.

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 16:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zakonczenie Mass Effect 3 , uznaje za totalny FAIL!

Jak dla mnie ta gra kończy się na 10 minut przed jej końcem.

Spoiler:

Wybory moralne, decyzje i importowanie zapisów gry ktore niby mialy miec ogromne znaczenie a wszystko po to by w ostatniej czesci trylogi mieć do wyboru śmierć, śmierć albo śmierć. Oczekuje innego zakończenia w patchu.
Na forum BioWare już jest o to ostra wojna.

P.S:

Romans z Ashley lub Mirandą PFFFFFFFFFFFFF......

TYLKO Tali Zorah i NIKT INNY, moim zdaniem. Uśmiechnięty

Maxoss
Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 17:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do Mass Effect 3 ...
Spoiler:

... muszą dodać nowe zakończenie w DLC, bo zrobili graczy w konia mówiąc że po przejściu New Game + ujrzymy sekretne zakończenie ... którego nie ma. Sprawdzałem w plikach Movies, nic ciekawego tam nie znalazłem oprócz End03_Shepard_Alive_Male.bik

Na forum BioWare wiele osób przeszło grę na NG+ lecz nie uzyskali sekretnego zakończenia.

ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 00:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja wlasnie koncze 'Zettai Hero Project: Unlosing Ranger vs. Darkdeath Evilman' i wzielo mnie na zrobienie screena:

Image

I <3 Nippon Ichi Software :3

Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Nie Mar 11, 2012 20:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja ostatnio pogrywam sobie w Blacklight Retribution, naprawdę świetna gra (dobrze, że nie zdecydowałem się na zakup MW3 albo BF3 Uśmiechnięty). Poza tym, ale to nie bardzo ostatnio, tylko od ponad roku, Minecraft.
CorteX10PL
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: bezimienny07pl
Xfire: PSNID: CorteX10PL
PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 23:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kupiłem za 27zł Dead Space 2 na Originie (dobre serwery mają bo 5,7MB/s ściąga Bardzo szczęśliwy ) a prawdopodobnie jutro przyjdzie Guitar Hero: Warriors of Rock na PS3 więc się zabieram. Jeszcze złożyłem preorder na Indie Royale na dzień świętego Patryka więc będę miał co robić przez najbliższe tygodnie Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Tollaner
Stary Headcrab

Steam ID: Tollaner

PostWysłany: Pon Mar 12, 2012 23:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

CorteX10PL napisał:
(dobre serwery mają bo 5,7MB/s ściąga Bardzo szczęśliwy )

Odciążone.

Stary Headcrab

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 17:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wygrauem betakeya do Diablo 3 więc do maja będzie co robić ^^
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu GaduTlen komunikatorMSN Messenger
flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 11:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dzisiaj z rana przylazł do mnie kurier z PROTOTYPE, a że mam rekolekcje to przechodze sobie - robienie rzezi wymiata.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat