Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

mały złodziejaszek, lol Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 21:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

http://wiremod.pl/index.php?topic=14.0
http://wiremod.pl/index.php?topic=15.0
[niestety trzeba mieć konto, żeby czytać tematy]

Jakiś koleś bezczelnie skopiował sobie tutki Frankesa i Filemaniaka i się pod nimi podpisał. Mój ziom, który tam się udziela już go opieprzył, zobaczymy jaki będzie dalszy rozwój wypadków...
No ale dla mnie to nie pierwszyzna, że jakiś nubek przywłaszcza sobie cudze materiały, sama parę razy też padłam ofiarą takiego bezczelnego złodziejstwa. Te szczeniaki nie mają teraz za grosz szacunku dla cudzej pracy... :/
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Devil_son
Stary Headcrab

Steam ID: Dr.Heavy czy jakoś tak
Xfire: Hammertime
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 21:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Może by tak screeny dla niezarejestrowanych?
Takie rzeczy zdarzają się dość często i jestem za natychmiastowym banowaniem takowych osobistości.
Zwykle chcą one popisać się swoją wiedzą na dany temat, licząc na to iż nikt nie zauważy że to plagiat. To już nawet wykracza poza epitety dla ludzkiej głupoty jakie zna ludzki słownik.

Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 21:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To nie można jakoś to prawnie załatwic? Nie można kopiowac cudzych własności bez pozwolenia autora. Materiały aby zabezpieczyc trzeba gdzieś opatentowac/zarejestrowac?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
trawiator
Stary Headcrab

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 21:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nic nowego w naszym kraju. Ja co chwila znajduje swoje tutoriale i tłumaczenia z hlds.pl na najróżniejszych stronach i forach a o newsach już nie wspomnę.
Dla bardziej "natrętnych" podsyłam takie coś http://hlds.pl/Upomnienie
Jeszcze nie zdarzyło się (na szczęście) aby ktoś mimo maila z powyższym tekstem nie zdjął ze strony tego co trzeba.
Valkyrie
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Valkyrie_pl
Xfire: valkyriepl
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 22:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie powiem, co się powinno robić z takimi ludźmi, jak kaloszer, bo i tak do tego (niestety) nie dojdzie - ktoś uzna, że to łamie konwencję genewską albo coś innego. A szkoda.

Maxiter
Furrcrab

Steam ID: Gorky0
Xfire: maxiter
PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 22:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Już za pare minut dam vida na którym jest porównanie do obu tutoriali. Tak i Frankesa jak i FileManiaka. Jak tylko będę miał link to edytuje wiadomość.

Edit: Oto link do vida: http://uploader.pl/?d=9C6AB0151

Edit nr 2: Możliwe że kaloszer zarejestrował się tam pod tym nickiem: kalesz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 22:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To jest naruszenie praw autorskich, grozi za to grzywna lub kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wystarczy złożyć pozew - sprawa wygrana.

Ja bym go tym postraszył - w większość wypadków feralna kopia znika szybciej niż się pojawiła. Modok, który skopiował u nas newsy z GOL-a dostał odemnie od razu bana ponieważ administracja forum powinna usuwać treści naruszające prawo. Możesz złosić się do osób odpowiedzialnych za tamtą stronę.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Maxiter
Furrcrab

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 23:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam nawet taki zamiar. Jutro, a może nawet dzisiaj napisze do administratora forum. Zauważyłem że zarejestrował się na drugim forum, z którego prawdopodobnie dowiedział się o tym forum wiremoda. Napisze do tego administratora by miał na niego oko.

Edit: Tutoriale zniknęły z forum. Mam nadzieję, że Kaloszer nie wklei znowu tutoriali Frankesa i FileManiaka na to drugie forum.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Maxiter
Furrcrab

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 11:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przepraszam za podwójnego posta, ale moim zdaniem to musi być zauważalne. Na forum o wiremodzie użytkownik kalesz okazał się Kaleszorem. Dowód: Użytkownik kalesz napisał temat w dziale konstrukcje i dał ten link: http://garrysmod.org/downloads/?a=view&id=56184
Niestety administrator usunął te tematy... Gordon w szoku Poprosiłem go o przywrócenie ich jeśli to możliwe.
Frankes
Headcrab budowniczy

Steam ID: Frankess
Xfire: frankess
PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 15:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Maxiter... zadam to samo pytanie, co zadałem ci na Friends. Po kiego przywracać ten temat? Poziom tamtego forum niczym się nie różni od gmod.jojo.pl i tym podobnych dziwactw. I jeszcze ty próbujesz walczyć z nimi. Zostaw to miejsce w spokoju, naucz się angielskiego i idź na wiremod.com . Ciekawszych ludzi poznasz, więcej się nauczysz i może wreszcie ktoś stwierdzi, że z ciebie będą ludzie.

Młody Headcrab

Steam ID: _Konstanty

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 18:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Frankes napisał:
i tym podobnych dziwactw.

Dziwny to jesteś ty.
Nie nasza wina, że tam są prawie same dzieci..
(Przykład ? Kaloszer >.<)
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 18:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:

Kiedy całe forum to jeden wielki niegramatyczny i niemerytoryczny potwór. Trudno się dziwić, że zbiera "śmietankowych" użytkowników Oczko.

Moderacja powinna dbać o jakość forum, a nie umywać rączki i wołać "to nie my, to nie my!" Uśmiechnięty.
Konstanty Śliwka
Młody Headcrab

Steam ID: _Konstanty

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 18:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prabab napisał:
Cytat:

Kiedy całe forum to jeden wielki niegramatyczny i niemerytoryczny potwór. Trudno się dziwić, że zbiera "śmietankowych" użytkowników Oczko.

Wiesz, gdyby mieli tak usunąć te "dzieci", to zostało by tam z 5-10 "użyszkodników", wliczając w to adminów i moderatorów Rozbawiony Gordon
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 18:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Konstanty Śliwka napisał:
Wiesz, gdyby mieli tak usunąć te "dzieci", to zostało by tam z 5-10 "użyszkodników", wliczając w to adminów i moderatorów Rozbawiony Gordon

Czyli forum nie ma prawa bytu, przeprowadźcie się na hedkraba ;D.
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat