Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Co o mnie myślicie. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poll :: Czy powinienem odejść z forum?

Tak
63%
 63%  [ 33 ]
Nie
36%
 36%  [ 19 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
Szczupak
Młody Headcrab

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto czemu ty się Nas pytasz czy powinieneś odejść z forum? Przecież nie my decydujemy, to twój wybór. A pozatym nie dostajesz „warnów” bez powodu. Ja bym teraz dał Ci warna, za stworzenie tak głupiego tematu!!!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja stanę w obronie Ecto - dlaczego? Bo sama kiedyś byłam taka jak on. Awanturowałam się, wykłócałam, brałam wszystko do siebie, przez co paru osobom na pewnym (nieistniejącym już) forum mocno załaziłam za skórę. Ale nie zbanowali mnie (jedynie zabrali mi moda i wice admina na innym forum, jak sobie przypomnę te kłótnie to facepalm.jpg normalnie Rozbawiony Gordon), dali mi szansę. A potem trochę wydoroślałam i zmieniłam swoje zachowanie. Wzruszające, prawda? Ale tak było.

Uważam Ecto, że nie powinieneś odchodzić, ale powinieneś zmienić parę rzeczy. To nie jest tak, że cię tu wszyscy nienawidzą i tylko patrzą, jakby ci dokuczyć - ludzie serio mają ciekawsze rzeczy do roboty niż obmyślanie całymi dniami, jakby tu zgnoić obcego kolesia na forum. Nie możesz brać wszystkiego do siebie - szkoda na to zdrowia i nerwów. To jest tylko internet.

Dla mnie Ecto nie jest upierdliwy, nie drażni mnie - mamy tu gorsze przypadki i jakoś ich nikt się nie czepia.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jedyne, co o tym temacie mogę powiedzieć... to:
Image
Głosowałem na tak.
Sweet Daddy D
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: Ebczysk

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie bardzo wiem czy mogę się w tej kwestii wypowiadać, bo jestem na forum zaledwie kilka tygodni, ale w ankiecie zaznaczyłem tak. Dlaczego ? Bo Ecto naskakuje na ludzi nieposiadając ani argumentów ani zbytniego prawa. Spójrz na siebie, a dopiero potem na innych. Temat jak dla mnie bezsennsowny i jak odejdzie to tęsknić za nim nie będę.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zbanujcie Arta, ssie jaja z tymi dennymi obrazkami :<
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ktoś musi wprowadzać burdel na forum obrazkami. No i raz na dwa miesiące dam jakiś sensowny post. Nie banować mnie :[
RafucK
Headcrab wyjadacz

Steam ID: (sc).com/id/RafucK

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dla mnie to za bardzo jarsz się tym piractwem. Nikogo nie obchodzi to że twoi rówieśnicy chcą cię przeciągnąć na ciemną stronę grania czy jak ty bardzo przez piractwo jesteś pokrzywdzony. Daj se spokój, nie zostaniesz modem dla tego że bez przerwy piszesz jakie to jest zue.
Teraz myślę że masz "trochę" zbyt bogatych rodziców, którzy kupują Ci ciągle nowe gierki i super-uber-duper kompa. Wywoskowałem to z twoich 2 wypowiedzi. Nie musisz odejść, po prostu daruj sobie to pieprzenie jakie to ty "legalny" jesteś (cóż, ciekawe czy był byś piratem, gdybyś nie miał tyle kasy), a jacy piraci są be i fuj. Owszem też nie toleruję piratów (kupuję sobie z 1, góra 2 gry w miesiącu (czasami nie kupuję przez parę miesięcy) - na więcej mnie nie stać) Ale jakoś nie wyłażę na miasto i nie drę się "piraci to k%$#@!!!!!!!!"

Młody Headcrab

Steam ID: _Konstanty

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Smiechu napisał:
Zbanujcie Arta, ssie jaja z tymi dennymi obrazkami :<

Mam powrócić z moim kotkiem?

@top
Odczepcie się od pana warnika Smutny

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Valkyrie_pl
Xfire: valkyriepl
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zagłosowałem na nie z prostej przyczyny - jakby Ecto był rzucającym mięchem smarkaczem, to wyleciałby dawno. A skoro nadal tu jest (zaś jego posty trzymają się zasad gramatyki), to trzeba go zaakceptować takiego jakim jest... oczywiście bez przesady, ale jednak. Pragnę jednak zauważyć, że owa akceptacja musi być obustronna. Tak więc my akceptujemy osobę X, zaś ona nas. I wszystko gra. Uśmiechnięty

Anticitizen One
Młody Headcrab

Steam ID: Anticitizen One

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto, nie powiem, Twoje posty zawsze poprawiały mi humor, ale teraz to już przestało być śmieszne. Zachowywałeś się, jakbyś przed chwilą dowiedział się co to jest forum internetowe, a wnioskuje, że dostęp do sieci masz już od dłuższego czasu, tak więc wogule nie rozumiem Twojego zachowania. Dopiero po czwartym warnie spokorniałeś, i nagle stajesz się biedną ofiarą złych adminów, którzy tylko czekają, jak tutaj Ciebie udupić. Rób jak uważasz, nie przeszkadzasz mi, ale podejrzewam, że na innym forum dawno już byś wyleciał.

Ostatnio zmieniony przez Anticitizen One dnia Wto Lut 10, 2009 21:00, w całości zmieniany 1 raz
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 20:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Valkyrie napisał:
że owa akceptacja musi być obustronna.

Od początku go tu wszyscy raczej akceptowali Przewraca oczami Wystarczyło że zaczął przeginać z regulaminem i zachowywać się jak smarkacz. Ktoś mu na początku DELIKATNIE zwrócił na to uwagę a ten się oburzył i zaczął pokazywać jaki to jest nieszczęśliwy. Nie dzięki postoje... -__-' Akceptacja nie jest tu problemem. Tylko jego zachowanie.

Ozi
Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja zagłosowałem na nie (łożeszmatkochęstochowskazzakopanego!)
Przeca ktoś musi być przykładem jak nie zachowywać się na forum, a po co się bawić zbanowanymi szczątkami, skoro mamy żywy okaz, który może da się w przyszłości... zmie... nić?

Młody Headcrab

Steam ID: Garfik
Xfire: garfik
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja powiem tak, jeżeli dostajesz warny, ludzie się Ciebie czepiają, to może warto by było się zastanowić co w Tobie jest nie tak i poprostu to zmienić. Jak tu ktoś już napisał wrzucić na luz i nie obrażać się jak Ci ktoś uwage zwraca, bo to nie po to by Ci nawtykać jaki ty to niedobry zły i wogóle, tylko po to byś dostrzegł swoją wadę. Ten temat wyglądy jakby wszyscy teraz mieli Ci napisać "zostań, przepraszamy, że Cię uraziliśmy", ale tak fajnie to nie ma, albo sobie zapracujesz na szacunek, albo nawet nikt Cię nie wspomni jak stąd odejdziesz. I od razu powiem, że taki temat nie jest krokiem w dobrym kierunku Język

PS. Sorki za lekką chaotyczność postu, ale tak trochę stan nietrzeźwości mi przeskadza XD
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Parabola
Headcrab który daje
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto proponuję żebyś sobie poszedł i wrócił tutaj za parę lat (mam nadzieję, że headcrab będzie wtedy nadal żywy). Sam z pewnością stwierdzisz, że pierdzieliłeś takie głupoty, że nie tylko ręce opadają ale też cała teoria heliocentryczna poszła w cholerę... Smutny Już było tutaj kilka takich przypadków forumowych trolli, którzy spamowali gdzie się da i zostali mocno przytemperowani (czyt. wywaleni ; zjechani psychicznie ; poszli po rozum do głowy). Piszesz w tematach o takich bzdurach, że chyba tylko Prophet ze sceny TF2 byłby w stanie cię zrozumieć. Zlituj się nad nami i przestań wyciskać ostatnie poty ze swojej klawiatury pisząc takie głupoty. Najbardziej mnie rozwaliłeś stwierdzeniem, że prędzej zostaniesz modem czy tam pies krowę zje niż cię stąd ktoś wywali. Skąd taka pewność? A jak polecisz to co? Pójdziesz naskarżyć mamie? Na policję zadzwonisz? Zhakujesz forum? Zrozum dziecko drogie, że mało kogo obchodzą twoje posty i mało kto je czyta, a jak już to ktoś robi to załamuje ręce i prosi o przebaczenie niebiosa za takiego 'agenta'. W pełni zasłużyłeś na te ostrzeżenia i mogę się założyć, że jeszcze parę ich dostaniesz co w efekcie automatycznie wywali cię z forum. 4 evah.

Przykre? Dla nas nie. Prawdziwe? Jak najbardziej.

P.S.

I w ogóle nazwa tego tematu... Coś w stylu blogowej landrynki, która umieszcza na n-k obrazek "ludzi ktorych kooofffFFffffam =*" i przyczepia pinezki O.o

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dosadny w stu procentach post paraboli trafił w samo sedno. To jak Ecto będziesz postrzegany zależy TYLKO i WYŁĄCZNIE od ciebie. Większość modów i "starych" użytkowników jest już w takim wieku że osoby takie jak ty po prostu ignoruje... A ty święcie przekonany, że świat się przeciwko tobie obrócił. Zastanów się skoro ponad 80 o ile nie 99% forum ma o tobie zdanie takie a nie inne, to chyba coś jest na rzeczy.... -___-'' A nie "jedziemy cię dla zabawy".

filemaniak
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 21:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zagłosowałem na NIE, bo każdy ma szansę na poprawę nawet po tryliardzie ostrzeżeń. Musisz się uspokoić, a nie stwierdzać od razu jaki to świat jest okrutny. Każdy użytkownik tego forum miał problemy ze swoim zachowaniem i każdy był zmuszony do poprawy, więc niedługo pewnie nie będziesz już zakładał bezsensownych tematów i stwarzał niepotrzebne kłótnie...

PS: Zawsze można założyć nowe konto xD

Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 22:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Uh, próbowałem się z tobą dogadać. Po dobroci głównie, mówiąc gdzie popełniasz błąd. Dostałeś 4 warny. I nadal nic. Narazie nie głosuje, bo liczę jednak (wciąż, cholera jasna), że coś do ciebie dotrze. Nie rozumiesz po prostu w zasadzie dlaczego otrzymujesz kolejne warny. Nie wyciągasz z nich wniosow, tylko jesteś oburzony, że jak to jakiś tam nędzny moderator śmiał ci dać ostrzeżenie, przecież ty jesteś taki elo pro i w ogóle nie lubisz piratów, że ci się nie należy!

Narazie nie głosuję, i tak zresztą ten temat to jeden wielki fail i w sumie nie zdziwiłbym się, gdyby to była tylko marna prowokacja.

Narazie moje zdanei o tobie jest raczej nienajlepsze, ale zaczekam, czy może cię oswieci i zaczniesz zachowywać się jak człowiek.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Fidler523
Młody Headcrab

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 22:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ehmm dobrze doszliśmy chyba to nie zbyt jasnego porozumienia 1/3 glosuje na nie a 2/3 na tak dobrze ale to jest decyzja Ecta więc jak chce ale czy można może już ten temat zamknąć ? Decyzja Jest Ecta.
Jak chce niech zostanie jak nie chce niech idzie.
Ja mu dałem szanse i zagłosowałem na nie.
Próbowałem go wspierać itp. ale nie podziałało.
Ecto myśle ,że powinieneś zostać i posłuchać mądrej rady Luise wiesz jestem pewny ,że to co powiedziała jest prawdą.
Po prostu UWAŻAJ i zachowuj się normalnie.
Taka jest moja rada.
kubik
Młody Headcrab

Steam ID: kubik

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 22:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po 1 Epic lol za pytanie.
Po 2 Za rozśmieszenie mnie glosuję na nie ;>
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu GaduTlen komunikatorMSN Messenger
Fidler523
Młody Headcrab

Steam ID: 18Firm18

PostWysłany: Wto Lut 10, 2009 22:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

kubik napisał:
Po 1 Epic lol za pytanie.
Po 2 Za rozśmieszenie mnie glosuję na nie ;>

Kubik czy Ty jesteś poważny? Taki post walnąć
,że za rozśmieszanie dam Ci ocenę dobrą a za pytanie Epic Lol.
Rozśmieszyło mnie to strasznie ^^
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat