Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Przywitaj się i wyjaśnij swój nick! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
serq
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 13:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moj to skrót mojego nazwiska Seregiet.

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 14:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dawne czasy - Doom 1. Chciałem pograć z bratem w multiplayera. Mój nick miał brzmieć "prababcia". Pech sprawił, że zmieściło się tylko "prabab". Zostało.

A teraz mam wersje skrótową Język.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
equ
HATEcrab

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 14:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Stary- Waszka od nazwiska- Wawrzkiewicz (wiekszosc osob czyta Wawszkiewicz, idioci Bardzo szczęśliwy), brzmi bardzo podobnie, nieprawdaz? Jeszcze ta magiczna fonetycznosc SZ zamiast Ż. :F
Obecny- equ w pierwszej wersji od EarthQuake, pozniej od Equinox i czegos jeszcze z equ. Uśmiechnięty

Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 14:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
Stary- Waszka od nazwiska- Wawrzkiewicz (wiekszosc osob czyta Wawszkiewicz, idioci Bardzo szczęśliwy), brzmi bardzo podobnie, nieprawdaz? Jeszcze ta magiczna fonetycznosc SZ zamiast Ż. :F
Obecny- equ w pierwszej wersji od EarthQuake, pozniej od Equinox i czegos jeszcze z equ. Uśmiechnięty

To tak jak ja, moje nazwisko to Krzanowski a wiekszosc ludzi czyta Chszanowski (idioci) Bardzo szczęśliwy Eh te staropolskie słowiańskie nazwiska, za to z drugiej strony poloniści mówią mi ze jest bardzo stare i moze pochodzic z jakiejś rodziny średniowiecznej... hmmm Szczęsliwy Gordon

Colt bo tak, tzn. kiedyś jak zalozylem neta to spontanicznie wpisałem Colt na jakims forum i tak zostało.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
PępekŚwiata
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 14:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ok. pół roku temu, może nawet więcej zamiast mojego standardowego nicka (Middle) wpisałem w steam friends PępekŚwiata i do dzisiaj tak zostało ^^

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 15:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z dziadka na ojca, z ojca na syna ^^, czyli od nazwiska Gutkowskiego, czyli jest parę form (gucio/gutek etc.)

Dojrzały Headcrab

Steam ID: bazooka93 / Towarzysz_Jasiek (z OB)
Xfire: bazooka93
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 16:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kolega był bardzo zdziwiony że w Hl: uplink udało mi się rozwalić garga za pierwszym razem. Poza tym to mój ulubiony przeciwnik w hl po nihilanthu. A że forum jest o Hlu to na dodatek pasowało.

BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 16:17 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wszystko zaczęło się w Lato 2002 roku. Gorące wakacje, telefon z domu, że przyszła paczka. Tak to był właśnie on, zamówiony przedpremierowo Warcraft III! Gra na którą czekałem bardzo długo. Minęły 2 dni, kampania nie kryła już przedemną żadnych tajemnic, postanowiłem więc zacząć grać na Battle.net, wchodzę... i myślę jaki nick by tu sobie wymyślić. Wyszło, że moja ulubiona rasa to Orkowie... ale ale musiałem coś dodać i poprzez nagłe oświecenie uzyskałem nick którym posługuje się do dziś.

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 16:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Od nazwiska... Mroczkiewicz... Język Przyjaciele w szkole zaczęli do mnie mówić Mrocz... ;] I tak już zostało ^_^

Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 17:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DawSolo -
Daw- to skrót od mojego imienia - Dawid
Solo- To już trochę długa i nudna historia, ale postaram się nie rozpisywać Uśmiechnięty
Pewnego starego dziecinnego życia grało się namiętnie w gry z pokroju Deathmathów i CS 1.5. A, że nie wiedziałem co to jest taktyka i współpraca jeszcze wtedy to biegałem na chama jak Rambo. I zaczęli mnie nazywać SOLO, bo często grałem sam, bez pomocy drużyny. Potem ktoś złączył te dwa człony i tak zostało Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 17:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Omg jaki temat ;o

Pisalem to juz zdaje sie pare razy na roznych forumach.

Grywalem kiedys w gre Tribes 2 (najlepsza strzelanka fpp online na swiecie imo), co tu ukrywac bylem w to dobry ( Oczko ) wiec pewnego razu zaproszono mnie do klanu (jedyny klan w ktorym gralem na powaznie, wszystkie inne wymysly CSS to juz nie to), gra miala zintegrowany system klanowy w ktorym leader mogl nadawac przydomki graczom w klanie i tak po paru wygranych meczach zyskalem przydomek "Classic God" ktory ladniej wyglada zapisany ClassicGOD i juz tak zostalo Oczko

PS. wbrew pozorom poprawne tlumaczenie mego nicka to w tym kontekscie "Typowy Bog" nie "Klasyczny" jak niektorzy zdaja sie to odbierac ;P

Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 17:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mój nick wziął się od nazwiska które brzmi Bil (ale niektórzy zapisują je jako Gil albo Bill jak źle usłyszą, idioci). Przez niektórych zwany jestem także Bilson ale to głównie przez tych z którymi grywam w noge ^^. Raz gdy mi ojciec pokazał neta wszedłem na chata i zapisałem sobie bil-u aby nikt nie wyczaił że od nazwiska i tak mi już zostało bo i kumple na mnie tak wołają więc jest rozpoznawalne ^^. Czasem nawet się zdarza, że ludzie znają moją ksywe ale nie znają imienia albo wcale go nie używają (jak kilka osób z mojej klasy) Język.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 18:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gordon Commodore - ja się tak normalnie nazywam. Szczęsliwy Gordon

A tak serio to jest to zlepek tysiąca innych nicków takich jak (Mr. Commodore, Commodore, G. Freeman). Commodore, ja się domyślacie od niesmiertnelnego Commodora 64C, Gordon od Gordona Freemana. Kiedyś podobno byłem do niego podobny, choć nie wiem kto tak powiedział.

Dojrzały Headcrab

Steam ID: dzuj
Xfire: bebe
PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 18:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

a mój wziął się od imienia Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pią Cze 15, 2007 19:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Miałem być Majk, ale nastąpiła rewolucja nie wiem czemu i zmieniłem na Mejk ^^
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
pvO
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 07:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

pavo to paw. byly keidys modne 3 litery w nicku, wiec zostalo pvo

Stefan
Stary Headcrab

Steam ID: Stefan
Xfire: blade515
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 08:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moje następujące.

Kuba-Imie>Aliant-Lubiłem filmy wojenne>Bleid-Z pomysłu i z filmu>(teraz)Stefan-z pomysłu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
DonZ
Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 08:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DonZ tak jakoś napisałem na forum oj dawno dawno to było tak więc i zostało Język potem się zdziwiłem jeżdżąc przez Kraków że są tagi gdzie pisze Dons co się okazuje że jest to największy i najbardziej znany crew w Karku

klotek
Świeży Headcrab

Steam ID: klotek
Xfire: tamahomek
PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 09:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kiedys na jakims sitcie o pokemonach ;p Chcialem napisac Wasz Kotek.. literowka wyszlo Wasz Klotek i tak sobie zostawilem
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu GaduTlen komunikatorMSN MessengerNumer ICQ
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 21:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmmm mój nick przeszedł gruntowną ewolucję kilka lat temu.

Nazywam się Kamil (z łac. Camillo - pomocnik kapłana) więc z początku nazwałem swoje sieciowe alter ego Qamillo. Później przed nickiem pojawiła się kropka pochodzaca od podpisu ".Q" (dawniej ma wzór grup dyskusyjnych posty się podpisywało). Z czasem nick się zminimalizował do postaci widocznej obecnie. Aha, od standardowego .qam'a odłamał się Qamillus zarezerwowany do gier RPG Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat