Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Opowiadania :) Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 22:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W związku z powrotem Breena i ostatnimi rewolucjami na forum pomyślałem, że może warto by wrócić do pisania moich opowiadań w świecie półżywego, gdyby było na to jakiekolwiek branie.

Tak więc pytanie do was, Headcraby - Pisać, nie pisać?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
BreenWallace
Młody Headcrab

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 23:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PISAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAĆ!!!!!!!!!!!!! Dział opowiadania zdechł nieco, ale widzę, że razem z Arto spróbujemy go reanimować, wszak jeszcze nie zszedł na tamten świat Bardzo szczęśliwy. Jedziesz Arto z opowiadaniami. Zapewniam, że będę czytał i komentował, tym bardziej, że potyczki z Kombinatem jarają mnie niemiłosiernie Uśmiechnięty. Ja chciałem też zaznaczyć, że tak wkręciła mnie opowieść o Shephardzie, że postanowiłem kontynuować z pompą tą historię i może kiedyś, kiedyś opublikować całość, jako trylogię futurystyczno-przygodową Bardzo szczęśliwy. Zaplanowałem sobie podział tej przygody na trzy tomy i to też zamierzam zrealizować Oczko

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pon Lut 25, 2013 23:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak chcecie, to mogę coś doskrobać do tego cosia, który tutaj ostatnio pisałem. Ale nie wiem czy jakieś zainteresowanie tym jest.
Arto
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: ArtoSforza
Xfire: arto013
PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 00:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Jak chcecie, to mogę coś doskrobać do tego cosia, który tutaj ostatnio pisałem. Ale nie wiem czy jakieś zainteresowanie tym jest.

BreenWallace napisał:
Dział opowiadania zdechł nieco, ale widzę, że razem z Arto spróbujemy go reanimować, wszak jeszcze nie zszedł na tamten świat

Łapiemy za defibrylatory, panowie. Temu tematowi śmierć jeszcze się nie należy. Jutro zabieram się za ARAM.
BreenWallace
Młody Headcrab

PostWysłany: Wto Lut 26, 2013 21:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Prosimy więc o ARAM Bardzo szczęśliwy! Ja napisałem po długiej przerwie dwa kolejne rozdziały, ale niestety nikt ich nie skomentował :<. Takie coś, rzecz jasna, niezwykle motywuje do dalszej pracy Oczko Zatem Arto... Przejmuj stery, póki co Uśmiechnięty. Trzeba rozbujać ten dział.

Młody Headcrab

PostWysłany: Pon Paź 14, 2013 19:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Teraz to wszystko padło śmiercią naturalną Uśmiechnięty. Pamiętam, jak zaczynałem swoją przygodę z forumowym pisaniem w 2008, to było tutaj zaje biście. Wielu pisało, wielu czytało, wzajemnie się opiniowaliśmy, dawaliśmy rady, krytykowaliśmy konstruktywnie i taktownie za błędy, a teraz kiedy stara gwardia odeszła, ten dział (nie wiem, jak reszta forum, rzadko się teraz udzielam) po prostu wykitował. Szkoda, bo miło wspominam swoje czasy z przygodą literacką na headcrab.pl. Aż łezka się w oku kręci.

Gonarch

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 13:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sniffer3 napisał:
Ty to zawsze taki brutalny jesteś, anti. Zero empatii! To bardzo dobre opowiadanie jest, jeśli nie liczyć fatalnej składni, ubogiego słownictwa, żałosnej długości to nawet niezła fabuła.
http://szablony.freeware.info.pl/style.html
Popracuj nad stylem, Mateuszu, potem wrzucaj teksty.

Ostatnio zmieniony przez kłam dnia Sob Cze 28, 2014 20:50, w całości zmieniany 2 razy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Antyobywatel
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Antyobywatel

PostWysłany: Sob Lis 23, 2013 13:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Na starym laptopie służbowym pisałem obszerną recenzję całości wszystkiego co napisałeś Breen. Tylko że laptop mi się usmażył. Nie zmobilizowałem się do podniesienia tego wysiłku po raz drugi. Język
Ale przeczytałem. Podobywało mi sie tylko jak zwykle miałem zastrzeżenia co do różnych aspektów technicznych i tym podobnych Bardzo szczęśliwy

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat