Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Half-Life 2: Short Stories Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 19:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Być może pamiętacie moda "Human Error", było o nim zresztą pisane na forum. Mnie ten twór nie przypadł zbytnio do gustu, ale pamiętam że miał grupkę zwolenników. No i odkryłam niedawno, że autorzy tego moda mają na koncie też dwie inne produkcje.
Pierwsza to "Last Zombie", gdzie chodzi się zombiakiem i... No, nie doszłam jeszcze do tego gdzie i po co, ale mod wydaje się dość klimatyczny i ciekawy. Wrócę jeszcze do niego.
A drugi mod to "Water", ale ten średnio mi się spodobał. Pływa się jakąś syrenką, ale jej animacja podczas pływania jest po prostu brzydka, a i odwzorowanie podwodnego świata też nie powala. Grafika jest średnia. Trochę lepiej sprawa przedstawia się po wypłynięciu na powierzchnię, ale już dalej nie chciało mi się grać. Język Może komuś z was się zachce (albo już grał) i napisze coś więcej.

A to strona autorów, z której można cały ten stuff ściągnąć:
http://hlssmod.net
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Wto Lut 28, 2012 23:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Heh, mam podobne odczucia jak twoje. Ogólnie mogę powiedzieć, że z 2 ostatnimi modami trochę przekombinowali. Dla mnie, mimo iż lubię różne alternatywne produkcje, te 2 mody są po prostu nieciekawe i trochę nudne.
Na Water strasznie się napaliłem kiedy jeszcze było w produkcji, bo w jej tworzeniu brał udział twórca Research & Development (mój nr 1 wśród modów).
Ale gdy już zagrałem, to się zawiodłem. W ogóle nie zainteresowała mnie historia i nie czułem potrzeby by brnąć dalej. W dodatku gameplay jest strasznie dziwny. Mamy walki turowe i mnóstwo mało wygodnych w obsłudze dialogów. Wg mnie trochę te nowości wprowadzono na siłę. Mod został zrobiony w dosyć krótkim czasie i zastanawiam się czy aby na pewno autorzy przeprowadzili odpowiednie beta-testy :]

Last Zombie z kolei jest strasznie wolny i monotonny (przynajmniej przez pierwsze kilkanaście minut) i też nie dotarłem w nim zbyt daleko.

Najlepsze imo z tego wszystkiego Human Error, przynajmniej fajnie się latało Manhackiem.

EdwardCrab61
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Manonime

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 19:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fajny ten Last Zombie chociaż? Przeszedł ktoś?

Gonarch

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 22:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A właśnie, zapomniałam dopisać. Zombie każdą napotkaną osobę pyta, czy mówi po niemiecku, wygląda to dość zabawnie (chociaż jeszcze nie wiem o co dokładnie chodzi) w tym czarno białym świecie. Aż sobie chyba jutro nad tym modem przysiądę.
123Eddy123
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Zenobiusz(PL)

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 23:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Może jestem ślepy albo niepoważny Szczęsliwy Gordon ale nie mam pojęcia jak wyjść z tego mieszkania Gordonowi opadła szczęka
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Pią Mar 02, 2012 19:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przez drzwi Uśmiechnięty Podchodzisz i atakujesz, powinien je wyważyć.

Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Mar 13, 2012 21:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zwieracz napisał:
Podchodzisz i atakujesz, powinien je wyważyć.

...i niekiedy trzeba robić dwa, trzy podejścia, bo za pierwszym razem nie zawsze działa (trzeba się dość precyzyjnie ustawić).

EDIT:
Przeszłam tego "Last Zombie" (króciutki modzik) i stwierdzam, że większego sensu ta produkcja nie ma. Bardzo szczęśliwy Plusy to ciekawe wykonanie i niecodzienny klimat, ale fabuła nie ma żadnego sensu, a gameplay jest monotonny jak flaki z olejem. Po napisach końcowych pojawia się "To be continued?", więc może doczekamy się jakiejś sensownej kontynuacji, a tymczasem moda mogę polecić jedynie fanom takich dziwolągów. Jakkolwiek ja też się do tej grupy zaliczam i nie napiszę, że "Last Zombie" to szit. Po prostu bardzo specyficzna rzecz.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat