Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Episode Three zmieniony w HL3? Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Archi
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 18:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nikt nie wiem co robi Valve. Ja mam nadzieje, że kontynuacja będzie w tym roku. I nie zależy mi na nowym silniku, bo dla mnie nie liczy się grafika rodem z UT3, którego tutaj tyle wałkowano, ale fabuła i fizyka.

Ostatnio zmieniony przez Archi dnia Sro Sty 20, 2010 20:09, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 19:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Moim zdaniem robią coś takiego:

1.
Half- Life
Half- Life 2
Half- Life 2 Episode One
Half- Life 2 Episode Two

2.
Left 4 Dead
Left 4 Dead 2
Left 4 Dead 2 Episode One
Left 4 Dead 2 Episode Two

3.
Portal
Portal 2
Portal 2 Episode One
Portal 2 Episode Two

I finalna wersja, w której wszystkie te serie złączą się, czyli:

Half 4 Portal Episode Three.
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 19:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dzieki za tego posta , poprawilem sobie humor. Rozbawiony Gordon

A nie lepiej: Portal 4 Life: Episode Three???

Paździoch
Młody Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 19:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Archi napisał:
dla mnie liczy się grafika

Zauważ, że nie każdy ma kompa który udźwignie niektóre silniki graficzne (mowa np. o GTA IV, którego wymagania nie sa do końca pewne).
Jak dla mnie Ep3 może być wydany nawet na GoldSrc, bo dla mnie grafa się nie liczy (no może jedynie czepiam się gier Tibiopodobnych), a fabuła!

ALE PISZĘ WAM LUDZIE! EPISODE 3 NIE BĘDZIE!
POWÓD:
VALVE WŁAŚNIE ROBI LEFT 4 DEAD EPISODE ONE, I ZBĘDNE CZPECZKI I INNE GÓWNA DO TF2!
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kubos
Dojrzały Headcrab

Steam ID: kubos2000

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 19:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przestańcie się wydurniać, wcześniej czy później powiedzą coś o EP3 (tylko nie wiadomo czy ta ewentualna wypowiedź nas usatysfakcjonuje). Pozostaje nam tylko czekać.

BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 19:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spójrzcie zresztą na to jak obszerne są obecnie DLC do np. Borderlands czy Fallout 3, są zdecydowanie dłuższe od epizodów a ich produkcja trwała zaledwie KILKA MIESIĘCY.

Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 20:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Spójrzcie zresztą na to jak obszerne są obecnie DLC do np. Borderlands czy Fallout 3, są zdecydowanie dłuższe od epizodów a ich produkcja trwała zaledwie KILKA MIESIĘCY.
To prawda. Ale. W F3 dodatki nie były bezpośrednią kontynuacją fabuły, ale wydarzeniami rozgrywającymi się OBOK. A o ile pamiętam są krytykowane za różne niedociągnięcia. Jak wygląda sytuacja w Borderlines- nie wiem, nie gram w nią.

Chcielibyście, żeby finał Ep3 był przewidywalny i nudny? Bo ja nie. I z tego powodu jestem gotów czekać tyle, ile będzie trzeba. Kupię, zagram i kilkakrotnie przejdę Ep3, ciesząc się zakończeniem i na każdym kroku dziwiąc się, ile jeszcze zdołali wycisnąć ze starego Source.

Swoją drogą dlaczego uważacie, że Ep3 będzie słabo wyglądał. Przecież wieszczycie rychłe nadejście co najmniej 2 kolejnych części L4D. One też będą na silniku sprzed 5 lat? A może VALVe szykuje kolejny engine graficzny do ich produkcji i nie zawaha się go użyć do stworzenia Ep3?
Archi
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 20:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Paździoch napisał:
Archi napisał:
dla mnie liczy się grafika

Zauważ, że nie każdy ma kompa który udźwignie niektóre silniki graficzne (mowa np. o GTA IV, którego wymagania nie sa do końca pewne).
Jak dla mnie Ep3 może być wydany nawet na GoldSrc, bo dla mnie grafa się nie liczy (no może jedynie czepiam się gier Tibiopodobnych), a fabuła!

ALE PISZĘ WAM LUDZIE! EPISODE 3 NIE BĘDZIE!
POWÓD:
VALVE WŁAŚNIE ROBI LEFT 4 DEAD EPISODE ONE, I ZBĘDNE CZPECZKI I INNE GÓWNA DO TF2!

Tam miało być nie liczy się grafika Rozbawiony Gordon

Młody Headcrab

Steam ID: darkjarna
Xfire: dopelolzor
PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 20:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ogólnie jestem fanem FPSów, pierwszego HL1 wspominam jako jedną z lepszych gier w jakie grałem, w HL2 zagrałem po raz pierwszy około rok temu. Nie wywarł na mnie jakiegoś większego wrażenia (ot, idziesz sobie do przodu, tu cie jakiś combajn szczeli, ty mu odszczelisz, bronie nieciekawe, rodzajów przeciwników mało etc.) ale dało się w to jako-tako pograć, zakończenie sprawiało, że miałem ochotę na więcej. EP1 to była jakaś kpina (krótki i nudny), EP2 był trochę lepszy (głównie dlatego, że pod koniec fabuła została popchnięta trochę do przodu).

Po skończeniu EP2 włączyłem sobie google i poszukałem jakiegoś info o EP3 (mimo wszystko, chcę wiedzieć, jak to się skończy), nie znalazłem nic konkretnego. Pomyślałem sobie, że albo ta gra ma być tak epicka, że posram się w gacie, albo po prostu robią coś, co przyniesie większe zyski. I chyba jednak chodzi o to drugie, biorąc pod uwagę to nieszczęsne L4D2 (prawie jak R2D2, hehe), zatem - olewam EP3 ciepłym moczem i czekam na coś, co ma szansę się ukazać, jak Bioshock 2, czy Aliens vs Predator.
BioOrc
DOOM Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 20:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

paint napisał:
To prawda. Ale. W F3 dodatki nie były bezpośrednią kontynuacją fabuły, ale wydarzeniami rozgrywającymi się OBOK. A o ile pamiętam są krytykowane za różne niedociągnięcia. Jak wygląda sytuacja w Borderlines- nie wiem, nie gram w nią.

Fail, jedno z DLC jest bezpośrednią kontynuacją fabuły F3. Cała reszta rozwija wątki poboczne/dodaje nowe. Ale nie chodzi tu o to czy łatwiej jest zrobić coś nowego (imo trudniej ale to Twoje zdanie), ważne żeby coś jednak nareszcie zrobić. Idąc Twoim tokiem myślenia HL2 w ogóle nie powinno zostać wydane bo fabuła została dorobiona wręcz na siłę Uśmiechnięty

paint napisał:
Chcielibyście, żeby finał Ep3 był przewidywalny i nudny? Bo ja nie. I z tego powodu jestem gotów czekać tyle, ile będzie trzeba. Kupię, zagram i kilkakrotnie przejdę Ep3, ciesząc się zakończeniem

Od tego jaki będzie finał EP3 zależy podejście twórców. W obecnej jednak sytuacji nie kupisz raczej swojego EP3 i nie dostaniesz fajnego zakończenia... bo EP3 po prostu nie będzie (w każdym razie nic na to nie wskazuje).

paint napisał:
i na każdym kroku dziwiąc się, ile jeszcze zdołali wycisnąć ze starego Source. Swoją drogą dlaczego uważacie, że Ep3 będzie słabo wyglądał. Przecież wieszczycie rychłe nadejście co najmniej 2 kolejnych części L4D. One też będą na silniku sprzed 5 lat? A może VALVe szykuje kolejny engine graficzny do ich produkcji i nie zawaha się go użyć do stworzenia Ep3?

Ostatni bardzo popularnym (i równie wydajnym co Source w swoim czasie) silnikiem jest UE3.0/3.5... jednak różnica jakości między ulepszonym nawet do granic możliwości Source a UE3 jest nie do zakwestionowania.

Co do może... nad morze to ja sobie mogę pojechać w wakacje Język Patrząc na to co Valve robi ostatnio firma niestety zostaje w tyle tak i jakością grafiki swoich produkcji jak i niewywiązywaniem się z obietnic danym swoim klientom.

Stary Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 21:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@ BioOrc

Z tym "Morze", to mnie masz, myślałem, że popełniłem tak idiotyczny błąd ortograficzny. Oczko

Odcinam się od dalszej dyskusji na temat zaistnienia lub nie zaistnienia Ep3. Podjąłem próbę wydedukowania, dlaczego Ep3 jeszcze nie wyszedł, opierając się na znanych mi faktach. Nie brałem i ciągle nie biorę pod rozwagę możliwości, że im się nie chce/ celowo robią nam na złość/ kolejne L4Dy sprzedadzą się lepiej, niż Ep3, więc z kapitalistycznego punktu widzenia nie opłaca się go robić.

Nie chcę się wdawać w dyskusje o dodatkach do innych gier, bo w Borderlines nie grałem, a F3 uważam za niewypał. Nie mam podstaw merytorycznych.
Nie będę się wdawał w dyskusje o dowolnym UE, bo nie mam o nich najmniejszego technicznego pojęcia.

Moje opinie wyraziłem, dziękuję za interesującą dyskusję. Uśmiechnięty
Czekam na kolejne wieści na temat czegokolwiek z universum HL, być może znowu się wypowiem.

pozdrawiam
BioOrc
DOOM Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 21:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

paint napisał:
kolejne L4Dy sprzedadzą się lepiej, niż Ep3, więc z kapitalistycznego punktu widzenia nie opłaca się go robić.

Niestety to jest najbardziej prawdopodobny scenariusz. Prawa rynku, prawa rynku.

Świeży Headcrab

Steam ID: eternal33t

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 22:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wg. mnie Valve ma 15 pracowników i szybciej im było zrobić l4d2 bo ponad połowę mieli gotowe. :/
Archi
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 22:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Eternal33T napisał:
Wg. mnie Valve ma 15 pracowników i szybciej im było zrobić l4d2 bo ponad połowę mieli gotowe. :/

http://valvesoftware.com/people.html ja naliczyłem więcej.
Cytat:
A co do L4D... To może jeszcze mi powiesz, że mieli już koncepcje i polowe kodu zanim powstał hl2? Rozbawiony Gordon

sorry! Nie doczytałem, że chodzi Ci o dwójkę

Ostatnio zmieniony przez Archi dnia Sro Sty 20, 2010 22:59, w całości zmieniany 1 raz
BioOrc
DOOM Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 22:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Eternal33T napisał:

ID Software przez większość czasu pracowało w 16 osobowym składzie.

Fast headcrab

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 08:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Najbardziej mnie tutaj rozśmieszył post Paint'a. "Wybacz, ale pier.z pan".

Valve po wydaniu HL2 zapowiedziało dodatek, Aftermath. Wkrótce zrobiono z tego trzy epizody, które miały być wydawane co pół roku. Prócz nich mieliśmy zobaczyć grę osadzoną w świecie HL2, która pokazałaby nam historię z innej perspektywy. Miała ona być stworzona przez inne studio. Nie wspominając zapowiadanej w Ep2 grafiki lepszej od tej z Crysis'a i zapewnień Lombardiego typu wkrótce (przed końcem roku, bodaj 07) ujawnimy nowe grafiki, informacje oraz być może gameplaye z epizodu trzeciego. W wywiadach mają do powiedzenia na ten temat tyle co nie mam nic do powiedzenia na ten temat.

Smutnym faktem jest to, że Valve woli zajmować się dzieciakami (dosłownie), którzy grają w ich TF2* i L4D niż starszym pokoleniem, które jest z nimi od samych początków. Nie znam firmy, która tak nie dotrzymuje słowa. Nie mogą powiedzieć otwarcie Episode 3 jest dopiero konceptem, idźcie się bawić innymi grami, odezwiemy się do fanów HL w 2020 roku?

Inne studia robią całe gry na nowych silnikach i to w 2/3 lata. A znajdą się i szybsi. A głupiego dodatku...

*z ciekawej gry multiplayer zrobiono dziwną grę multiplayer. W ogóle jak ostatnio zobaczyłem co się z tego zrobiło to mi się odechciało kolejnych gier valve. Jeszcze do CSa niech dodadzą czapki i inne rodzaje broni dla każdego gracza i będzie super.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Archi
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 09:16 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
Smutnym faktem jest to, że Valve woli zajmować się dzieciakami (dosłownie), którzy grają w ich TF2* i L4D niż starszym pokoleniem, które jest z nimi od samych początków. Nie znam firmy, która tak nie dotrzymuje słowa. Nie mogą powiedzieć otwarcie Episode 3 jest dopiero konceptem, idźcie się bawić innymi grami, odezwiemy się do fanów HL w 2020 roku?

Racja, szczeniackie gry są teraz na samej górze listy Valve, byle tylko szybko wydać coś co zarobi na siebie i firme.

Dav napisał:
Inne studia robią całe gry na nowych silnikach i to w 2/3 lata. A znajdą się i szybsi. A głupiego dodatku...

Owszem inne studia robią gry szybciej, ale nie uważasz, że lepiej poczekać dłużej na podkreślam całą (nie dodatek) i zobaczyć fabułe, grywalność i wszystkie inne aspekty gry, na którą nie żal Ci 100zł, niż kupić grę np: od panów z R* tylko po to, żeby po kilkunastu minutach powiedzieć, że nad grą musiało pracować stado chorych psychicznie...

Dav napisał:
*z ciekawej gry multiplayer zrobiono dziwną grę multiplayer. W ogóle jak ostatnio zobaczyłem co się z tego zrobiło to mi się odechciało kolejnych gier valve. Jeszcze do CSa niech dodadzą czapki i inne rodzaje broni dla każdego gracza i będzie super.

Racja... Multiplayery Valve to chłam... Beczący Gordon

Młody Headcrab

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 16:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
Najbardziej mnie tutaj rozśmieszył post Paint'a. "Wybacz, ale pier.z pan".

Valve po wydaniu HL2 zapowiedziało dodatek, Aftermath. Wkrótce zrobiono z tego trzy epizody, które miały być wydawane co pół roku. Prócz nich mieliśmy zobaczyć grę osadzoną w świecie HL2, która pokazałaby nam historię z innej perspektywy. Miała ona być stworzona przez inne studio. Nie wspominając zapowiadanej w Ep2 grafiki lepszej od tej z Crysis'a i zapewnień Lombardiego typu wkrótce (przed końcem roku, bodaj 07) ujawnimy nowe grafiki, informacje oraz być może gameplaye z epizodu trzeciego. W wywiadach mają do powiedzenia na ten temat tyle co nie mam nic do powiedzenia na ten temat.

Święte słowa - na TF'ie i L4D'dzie roi sie od dzieci. A nami i HL nikt sie nie zainteresuje ;(
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 18:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Już nie przeginajcie z jednej w drugą. L4D i TF2 to bardzo dobre gry multiplayer. Co innego sama polityka wydawcy (tu chodzi mi tylko o Lefty).

Convi
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Sty 21, 2010 19:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Teoria spiskowa Conviego.
Co wy na to, że Valve:
1)Wydało L4D2 jako zapychacz dla zarobienia kasy 'na czysto'[Nie napracowali się zbytnio]
2)Source jest stary...
3)Więc być może pracują nad nowym silnikiem, a Gabe się uparł, że EP3 ma być na tym nowym silniku i teraz jest obsuwa bo prace nad silnikiem cinko idą i co roku nic nie mówią "Będzie kiedy bedzie gotowe".
Nowy silnik do gry to nie taka zabawka, HL2 robili 6 lat, no to juz ze 4 mają za sobą[jak wydawali EP2 mowili, ze EP3 już robią].

Wersja druga: Gabe sie [cenzura] i [cenzura] caly EP3 do smietnika. Zaczeli robić od nowa, robi sie Duke Nukem by w 2020 powiedziec nam, ze jednak nie.

Wersja trzecia: Czesto powtarzana wersja=> Trzymanie fanów ' w napieciu' by za xx czasu powiedziec, ze jednak nie a w miedzy czasie wydac L4DXXX, xyz game itp.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat