Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

God of War Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 16:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z mojej rozmowy ze znajomym:

ateno [cenzura], moje sny, [cenzura].
za malo [cenzura] [cenzura].
do zeusa: Co ty [cenzura] wiesz o zabijaniu?

Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Czw Mar 04, 2010 16:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hahahaha pasuje idealnie jeszcze tylko Piotr Fronczewski jako Zeus i jazda Oczko

Czemu miałczysz?

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 20:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przeszedłem.... HOLLLY SHIT! Genialne zakończenie trylogii, po prostu cudne... Ta gra ma niesamowitą moc muszę przyznać, strasznie brutalna, klimatyczna i do tego grywalna jak diabli... O grafice nie będę się rozpisywał, bo na chwilę obecną żaden tytuł nie spowodował u mnie takiego szczękopadu jak GoW 3 o__O Mówię serio... Najładniejsza gra tej generacji bije nawet Uncharted 2 pod tym względem IMHO...

Ogólnie o zakończeniu się rozpisywać nie będę, zrobili to IMHO ambitniej niż się spodziewałem Język Ważne, że momentami wpłynęło to na moje emocje, w pewnym momencie naprawdę zrobiło mi się mega smutno... Smutny

Swoją drogą nieco mnie bawi fakt, że God Of War III jako gra w której nie ukrywajmy chodzi tylko o totalną rzeźnię i z bardzo prostą fabułą (co nie znaczy, że nie rewelacyjną Bardzo szczęśliwy ) ma kilka klas lepsze oddawanie emocji postaci niż Heavy Rain który jakby nie patrzeć... Polega tylko na emocjach...

ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 21:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GoW3 jest z baraku lepszego slowa 'overhyped'. Ja rozumie ze gra jest dobra ale zbiorowa erekcja przegiela pale ( Bardzo szczęśliwy ). Mi tam gry z tej serii jakos specjalnie nie podchodza - nie sa zle, GoW3 rowniez nie jest zly (gralem u znajomego swoja kopie sprawie sobie zapewne pod koniec tego miesiaca) jednak nie rozumie tego slinienia sie na lewo i prawo. Animacje twarzy postaci sa zdecydowanie przesadzone - przykro mi Mroczku ale zeby uznac to za lepsze pokazywanie emocji trzeba miec problem ze wzrokiem Oczko Co do grafiki - sa tam sceny niezaprzeczalnie epickie, design poziomow jest swietny jednak pod wzgledem technicznym sprzeczal bym sie czy U2 czy GoW3 ma lepsza grafike - co tu duzo mowic gry ze stalym katem kamery maja latwo. Sam gameplay jest troche powtarzalny tak jak w kazdym GoW. Innymi slowy - spokojnie bo zawalu dostaniesz. Gra nie jest idealna, ma sporo wad Oczko

Po moim krotkim kontakcie z gra otrzymuje ona odemnie solidne 8.5 Język Mam aktualnie inna gre ktora mnie bardziej zainteresowala ale to nie o tym temat wiec juz sie zamykam.

Gonarch

PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 23:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
ma kilka klas lepsze oddawanie emocji postaci niż Heavy Rain który jakby nie patrzeć... Polega tylko na emocjach...

Tak, już o tym rozmawialiśmy na gg... xD

W pełni zgadzam się z Classem, emocje w GoW III to przerysowane aktorstwo w rodzaju Jima Carreya. Owszem, pasują do konwencji, ale za błazeństwo nagród się nie rozdaje.

Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 09:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chranie, chranie, chranie !
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Mrocz
Mroczny Headcrab

PostWysłany: Pią Mar 19, 2010 20:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

ClassicGOD napisał:
GoW3 jest z baraku lepszego slowa 'overhyped'. Ja rozumie ze gra jest dobra ale zbiorowa erekcja przegiela pale ( Bardzo szczęśliwy ). Mi tam gry z tej serii jakos specjalnie nie podchodza - nie sa zle, GoW3 rowniez nie jest zly (gralem u znajomego swoja kopie sprawie sobie zapewne pod koniec tego miesiaca) jednak nie rozumie tego slinienia sie na lewo i prawo. Animacje twarzy postaci sa zdecydowanie przesadzone - przykro mi Mroczku ale zeby uznac to za lepsze pokazywanie emocji trzeba miec problem ze wzrokiem Oczko Co do grafiki - sa tam sceny niezaprzeczalnie epickie, design poziomow jest swietny jednak pod wzgledem technicznym sprzeczal bym sie czy U2 czy GoW3 ma lepsza grafike - co tu duzo mowic gry ze stalym katem kamery maja latwo. Sam gameplay jest troche powtarzalny tak jak w kazdym GoW. Innymi slowy - spokojnie bo zawalu dostaniesz. Gra nie jest idealna, ma sporo wad Oczko

Po moim krotkim kontakcie z gra otrzymuje ona odemnie solidne 8.5 Język Mam aktualnie inna gre ktora mnie bardziej zainteresowala ale to nie o tym temat wiec juz sie zamykam.

TO jest twoje zdanie Uśmiechnięty a ja podałem moje... Powtarzalnego gameplayu w GoW się spodziewałem... Bo taka jest seria... Dla mnie zmiany byłyby wręcz wadą... Więc jestem zadowolony

Natomiast co do oddawania emocji... Nie moja wina, że emocje w Heavy Rain na mnie kompletnie nie działają... Czasem czułem, że gra jest lekką parodią tego co chciała mi pokazać... Takie jest moje zdanie, i przykro mi nie zmienię go.

Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Sro Mar 24, 2010 18:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ukończyłem.

EPIC EPIC EPIC EPIC EPIC EOEEOEOEO Język

Na dzien dzisiejszy najlepsza gra 2010 bez dwoch zdan i z tego co widze tak tez w moim mniemaniu zostanie. Nie szykuje sie nic ciekawszego lub bardziej epickiego ;P

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sro Mar 31, 2010 23:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gra jest super, lecz wątpie by została doceniona jako GoTY, bo to bardzo specyficzna produkcja. Nie każdemu przypadnie do gustu. Ale moim zdaniem jedna z najlepszych (jak nie najlepsza) gier na PlayStation. Co tam gadanie, idę grać!
Mrocz
Mroczny Headcrab

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 12:00 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Gecko napisał:
Gra jest super, lecz wątpie by została doceniona jako GoTY, bo to bardzo specyficzna produkcja.

LOL? God Of War specyficzną produkcją? Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

GOTY to pojęcie względne, w paru serwisach na bank zgranie tą nagrodę... Chyba, że wyjdzie w tym roku jakiś niszczyciel jeszcze, ale wątpię bo coś cicho w zapowiedziach... :/

Gecko
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Czw Kwi 01, 2010 12:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przynajmniej w moim środowisku nikt nie gra w slashery. Większość graczy to FPS'owcy itd. Nie każdy lubi flaki i krew na ekranie. Ja akurat uwielbiam Szczęsliwy Gordon
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat