Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wasze piece... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
prb napisał:
Tej potraktowanej krowim kałem, rozpryskanym zraszaczem? Weź daj nowe fotki jakieś, bo stare wcięło wraz z bhl2 Język.
No cos w tym stylu. Nie, nie chcecie tego widziec. Chociaz... Moze jak zrobie upgrade bebeszkow, to sie pochwale. ;p

To nie była prośba. To był ROZKAZ! ]:->
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:12 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Eee to może ja sie pochwale moim super ultra połamanym zgietym w trzy dupy chłodzonym i przytrzymywanym śrubokrętem uruchamianym z resetu złomem.
Image
Jakość nie zadowalająca ale robione telefonem. Może to i lepiej przynajmniej nie widać dokładnie tego syfu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kujka blaszka. Potrzeba matką wynalazku xD... Ten wentylator to tam na stałe masz, czy tylko do zdjęcia ustawiłeś? Język Bo jak na stałe, to... risspeekt! Nieźle musi hałasować, ne? Oczko
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:23 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Eee ja mam słuchawki wiec mi za bardzo to nierpzeszkadza.
Wentylator musi być włączony ciągle Język. A za komputerem we wnęce w stoliku mam sterte kabli, tyle miejsca że muszę mieć nogi postawione na półce właśnie od niego.
Nie jest to najwygodniejszeJak kupie nową karte, bo to ona sie grzeje to zaraz wypierdziele to badziestwo.
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hahah też tak kiedyś miałem! Bardzo szczęśliwy Jak mi się wiatrak na grafice popsuł tylko że mój był taki tandetniejszy. Bardzo szczęśliwy
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 16:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
Eee to może ja sie pochwale moim super ultra połamanym zgietym w trzy dupy chłodzonym i przytrzymywanym śrubokrętem uruchamianym z resetu złomem.
Image
Jakość nie zadowalająca ale robione telefonem. Może to i lepiej przynajmniej nie widać dokładnie tego syfu.

Hehe mam taki sam śrubokręt, ale służy mi do czego innego Uśmiechnięty

Epoka kamienia...
Flicker
Obama's Headcrab

Steam ID: Flicker

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 20:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

HP Pavillion dv6000 z intel core duo 1600mhz GeForcemGO 7400 oraz 1GB RAM'u

+

Pentium IV 2,8Ghz, 1GB RAM, Geforce FX 5600

+

Pentium IV 1,33Ghz, 512 RAM, NvIDIA Geforce nie pamiętam Uśmiechnięty

Wszystko sprawnie w wLAN'ie śmiga i luz bo jak ktoś z familiy chce sej w necie posiedzieć to zawsze się komp znajdzie i nikt nikomu się nie wbija Uśmiechnięty

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 20:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Flicker napisał:
Wszystko sprawnie w wLAN'ie śmiga i luz bo jak ktoś z familiy chce sej w necie posiedzieć to zawsze się komp znajdzie i nikt nikomu się nie wbija Uśmiechnięty

U mnie każdy domownik ma własną machinę, nie ma przebacz. I bynajmniej nie uważam, że owe pcty są MOJĄ własnością... -_-
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 22:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
Flicker napisał:

U mnie każdy domownik ma własną machinę, nie ma przebacz. I bynajmniej nie uważam, że owe pcty są MOJĄ własnością... -_-

No dokładnie, już dawno mineły bezpowrotnie u mnie czasy gdy wszyscy sie pchali do jednego kompa.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
bil-u
Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 22:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
No dokładnie, już dawno mineły bezpowrotnie u mnie czasy gdy wszyscy sie pchali do jednego kompa.

Ty nie bądź taki do przodu hej ;]. Znam jeszcze domy, w których do komputera jest kolejka i odwieczna bitwa o miejsce przy piecu więc powstrzymał bym się z takimi osądami, burżuju ;].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 22:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

bil-u

Bez przesady. Ja do ultra zamoznych nienaleze, w domu mam trzy piece i z powodzeniem mogloby byc wiecej jakby byla potrzeba i...miejsce Oczko
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 22:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja tam mam kaloryfery w kazdym pokoju więc moi domownicy sie koło pieca nie gromadzą! Język

A tak w ogóle to

Cytat:
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Pon Maj 07, 2007 22:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

bil-u napisał:
Ty nie bądź taki do przodu hej ;]. Znam jeszcze domy, w których do komputera jest kolejka i odwieczna bitwa o miejsce przy piecu więc powstrzymał bym się z takimi osądami, burżuju ;].

W jakiej wsi mieszkasz? Diabelski Gordon

Naprawdę ciężko dzisiaj znaleźć okaz np. rozdzeństwa, które ma wspólny komputer... Chyba, że ojciec hydraulik, matka roznosi ulotki, a pies szcza na wycieraczkę - ale wtedy sami sobie winni Oczko.
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 00:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
[...] Chyba, że ojciec hydraulik [...]

Wielu w tym kraju chciałoby zarabiać tyle co hydraulik Uśmiechnięty Nie masz chyba pojęcia jakie jest zapotrzebowanie na fachowców teraz. Trzeba się umawiać przynejmniej pół roku wcześniej Język A to dlaltego, że wszyscy hydraulicu wyjechali do Francji Oczko

Ostatnio zmieniony przez snake-eyes dnia Wto Maj 08, 2007 09:42, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 08:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Nie! Wszyscy hydraulicy pojechali byle gdzie zdala od Polski Bardzo szczęśliwy

Swoją drogą to nawet spawacz może wyciągnć ponad 6tys. miesięcznie :]
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 08:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mam jeden komputer do tego gówniany i wszscy sie do niego pchają i co HE?!
Cytat:
Chyba, że ojciec hydraulik, matka roznosi ulotki, a pies szcza na wycieraczkę - ale wtedy sami sobie winni Oczko.

Hyyyy A to ciekawe!
Stary rpzysyła 400 zł alimentów raz na rok matka zarabia 560 zł po 30 latach(z roku na rok coraz mniej) pracy w zakładzie o nazwie Ergis! I mam jeszcze babcie która zarabie naszczescie te 1500 zł. Bo bez tego to komputer byłby tylko ulotnym marzeniem.
Więc nie mów że moja mama jest sobie winna, poprostu ludzie zchamieli(czyt. dyrektor sie zmienił), moja mama zarabiała kiedyś tyle że i na 3 komputery by było stać. Ale co zrobić takie czasy, a nasz rząd zamiast rozdać ludówi więcej kasy to buduje podgrzewane chodniki dla premiera ciamajdy, świątynie opaczności i stadiony za miliardy.
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 10:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
[...] Więc nie mów że moja mama jest sobie winna, poprostu ludzie zchamieli(czyt. dyrektor sie zmienił), moja mama zarabiała kiedyś tyle że i na 3 komputery by było stać. Ale co zrobić takie czasy, a nasz rząd zamiast rozdać ludówi więcej kasy to buduje podgrzewane chodniki dla premiera ciamajdy, świątynie opaczności i stadiony za miliardy.

VooDoo masz całkowitą rację. W normalnym kraju ludzie z doświadczeniem powinni być szanowani i odpowiednio za to wynagradzani. U nas się tego nie szanuje. Moja mama pluje sobie w brodę, że nie ukończyła studiów (czego wtedy nie wymagano i było wręcz rzadkością) bo teraz osoby po studiach, które zaczynają pracować w jej zakładzie dostają odrazu więcej pieniędzy niż Ona po wielu latach pracy. I wcale nie umieją więcej, po prostu mają papierek.

Jeśli chodzi o nasz genialny rząd to raczej historia na oddzielny temat. Wystarczy popatrzeć czym oni sie zajmują, kogo dopuszczono do władzy. Ci ludzie troszczą się o kraj? To są podgrzewacze foteli, biją sie o stołki jak dziwki w kiślu. Gdy trzeba to się poklepują po ramieniu, za chwilę się opluwają by za moment znów ściskać sobie dłonie. Ehh... możnaby dłuuugo tak pisać, ale to nie temat do tego.

Dodam jeszcze, że u mnie w domu do października zeszłego roku też stał jeden komputer i jestem w 100% pewien, że nadal (i jeszcze długo) stałby ten jeden. Kupiłem laptopa tylko dlatego, bo miałem okazję taniej kupić i zarobiłem na niego pieniądze. Rodzice na pewno by nie wyłożyli kasy na drugi (i całkowicie to rozumiem bo komputer to nie wszystko) a i tak wiem, że wszystko co mam zawdzięczam właśnie im, nawet to, że mogłem zarobić te pieniądze na laptopa.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 15:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Rząd nie daje nam tylu pieniędzy, bo sami chcą dużo zarabiać. Jakaś gościówa w rządzie (nie pamiętam nazwiska) oburzyła się na cały świat, bo jest teraz biedna. (ona zarabia 10 tysięcy miesiąc, jej mąż 15...)
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 15:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DawSolo napisał:
Rząd nie daje nam tylu pieniędzy, bo sami chcą dużo zarabiać. Jakaś gościówa w rządzie (nie pamiętam nazwiska) oburzyła się na cały świat, bo jest teraz biedna. (ona zarabia 10 tysięcy miesiąc, jej mąż 15...)

Wbrew pozorom nasi rządowcy zarabiają bardzo mało w porównaniu z innokrajowcami. Jeżeli mam szukać jakichkolwiek nieprawidłowości na tym szczeblu, to charakterystyczne dla naszych rządów od zawsze wyprowadzanie kasy na prywatne konta i kosmiczne przekręty (teraz jest tego mniej, ale wciąż...).

Zarabiamy mało głównie z powodu wałów w administracji, a dokładniej złej jej organizacji i marnowania na tym miliardów złotych z miesiąca na miesiąc - aby zwiększyć zarobki, robi się ograniczenia w administracji, więc efekty są tylko chwilowe. To typowe błędne koło i nic na nie nie poradzimy... :/

Wracajmy do tematu.
kłam
Gonarch

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 16:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ok, przyznam szczerze że jeśli chodzi o poglądy polityczne przeważa we mnie prawicowy konserwatyzm i nie wyobrażam sobie społeczeństwa zdeklasowanego. To co napisze jest okrutne ale po prostu różnie się w życiu układa i aby istniała grupa bogaczy musi również istnieć wielokrotnie większa ilość ludzi biednych (i ta dysproporcja się powiększa). Zwalanie wszystko na władzę centralną jest o tyle niesłuszne że za sukcesem lub porażką zawodową odpowiadają tysiące współczynników (np. podłoże rodzinne, środowisko lokalne, rozwój regionu, ilość inwestycji, możliwości i chęci do kształcenia się, ambicje, SZCZĘSCIE) a polityka wewnętrzna państwa to jeden z współczynników, owszem ważny ale nie dykwalifikujący innych. Nie chce nikogo oceniać ale żyjemy w kraju w którym przemiany ustrojowe nie skończyły się jeszcze i sytuacja jest jaka jest. Sam nie należe do osób wybitnie zamożnych choć nie moge powiedzieć aby mi czegoś brakowało (a komputer był jeden do czasu gdy nie kupiłem sobie laptopa za własne pieniądze - czyli tak jak u Snake'a) dlatego nie oceniam innych. Twierdzenie że ktoś posiadający mniejszą ilość użytkowej elektroniki jest ze wsi imo jest niesprawiedliwe.

PS. VooDoo ciesz się lepiej z EURO bo jest to największa szansa (modle się aby nie została zmarnowana) na rozwój gospodarczy Polski od powojennego planu Marshalla imo.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat