Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Kobiety/Mężczyźni... :P Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Poll :: Jakie/Jakich preferujecie?

Blondynki?
23%
 23%  [ 12 ]
Brunetki?
57%
 57%  [ 30 ]
Rude?
5%
 5%  [ 3 ]
Zmiennokolorystyczne? :P
13%
 13%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
DonZ
Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 15:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

dla mnie kolor włosów nie ma znaczenia aczkolwiek Rude... ale nie takie jasne a bardzo ciemnie (rzadko spotykane co by mnie urzekło) poza tym żyjącą z dystansem do świata i do siebie. Ja aktualnie wychodzę z założenia że sama się znajdzie, każde moje starania zawsze szlag trafiał Neutral , ale ten świat okrutny Oczko

Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 16:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja powiem prawdę. Choć pewnie będziecie się śmiać, że mam już 19 lat, ale... Marta to moja pierwsza dziewczyna Uśmiechnięty nie żebym się wcześniej nie starał. Tylko. Wiecie. Ja zawsze byłem postrzegany jako "świetny przyjaciel. Ale tylko Przyjaciel. I nie martw się znajdziesz kogoś. Bo jesteś świetny facet" Uśmiechnięty Mam tylko nadzieje, że z obecną mi sie ułoży. Bo serio się potne... Smutny

Ps. Kolczyk w języku u kobiety robi swoje ^^ buehehe Bardzo szczęśliwy

Gonarch

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 17:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Scrapciu a czemu ktoś miałby się z tego śmiać? Daj spokój każdy ma swoje tempo - mnie np. rozbawił macho-zEBciu (z całym poszanowaniem -wybacz nie mogłem się powstrzymać Język) a nie Twoj szczerość. Tia z dobrym kumplem to stary problem wynikający ze złej strategii podrywu - udajesz że chcesz być przyjacielem "bez podtekstu" i jeśli przesadzisz to w istocie nim zostaniesz Uśmiechnięty (a wiem bo dwa razy tak wtopiłem). Będą kolejne - grunt to nie szukać na siłe bo można mieć problem Język

PS. A nie wiem nawet Język
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 18:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Żuber(ScraP) napisał:
A ja powiem prawdę. Choć pewnie będziecie się śmiać, że mam już 19 lat, ale... Marta to moja pierwsza dziewczyna Uśmiechnięty nie żebym się wcześniej nie starał. Tylko. Wiecie. Ja zawsze byłem postrzegany jako "świetny przyjaciel. Ale tylko Przyjaciel. I nie martw się znajdziesz kogoś. Bo jesteś świetny facet" Uśmiechnięty Mam tylko nadzieje, że z obecną mi sie ułoży. Bo serio się potne... Smutny

Ps. Kolczyk w języku u kobiety robi swoje ^^ buehehe Bardzo szczęśliwy

o_O I ty się tego wstydzisz? Ja mam też mam 19 lat i jak na razie były same nie udane próby... Tak wielokrotnie próbowałem ale coś nie wychodziło i nie miałem dziewczyny ^_^ co z tego? Język Jakoś gorszy się nie czuję Bardzo szczęśliwy

Dolores Haze
Dojrzały Headcrab

Steam ID: doloreshaze

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 18:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

panowie, jeszcze czas przyjdzie na prawdziwa milosc Uśmiechnięty Bedziecie mogli dramatyzowac jak bedziecie mieli 30+ na karku i zadnych perspektyw z plcia piekna Uśmiechnięty Teraz poki macie 19 lat to korzystajcie z zycia Uśmiechnięty hehehe.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 19:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No paczta cholira, jakie żigolaki, salomony i adonisy się znaleźli.
Experci od kobiet, pfff. Tak naprawdę zaprawde, ludzie ludziska! Powiadam wam, nikt nigdy nie zrozumie kobiet. Mam czasami nieotparte wrażenie że one też siebie czasem nie rozumieją. Ale nie o tym....
Tak naprawdę nigdy nie polowałem na żadną z dziewuch, jak się jakaś napatoczy i będzie dosyć "ciekawa" to może ją zainkasuje. A narazie jestem wolny jak ptak! I z tego się nalezy cieszyć a nie płakać Scrapstonie,
gdybym miał brać każdą dziewczynę która mi podejdzie.. nie miałbym żadnej. Ja nie umiem rozmawiać z dziewczynami tak naprawdę, bo każda spodziewa się ode mnie że będę dla niej miły nawet jak mi w gębe napluje, otóż nie. Traktuję kobiety na równi z mężczyznami, i niezawachałbym się jej zdzielić gdyby mnie zaczęła bić... no ale też nie o tym miałem mówić.
Jeżeli jakąś bym chciał, to typową brunetkę, nie mogła by być gruba ale chude też nie, fajnie jakby miała nawet trochę ciałka.
Lub taką blond+brąz, nie afarbowane też takie spotykałem. Ale nie mam jakiś wymogów specjalnych, obawiam się że to raczej one będzie je miała... jak już mówiłem przyjdzie to będzie, nie przyjdzie to nie będzie. Mi tam wszystko jedno...
A zresztą [cenzura] co to za temat anonse jakieś?

Totalitarny Headcrab

Steam ID: Reaper_PL

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 20:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
Experci od kobiet, pfff. Tak naprawdę zaprawde, ludzie ludziska! Powiadam wam, nikt nigdy nie zrozumie kobiet. Mam czasami nieotparte wrażenie że one też siebie czasem nie rozumieją. Ale nie o tym....

To juz zostalo naukowo potwierdzone, ze u kobiet struny glosowe oraz mozg tworza dwa oddzielne, niezalezne i niepolaczone uklady...

Mrocz
Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 20:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:
No paczta cholira, jakie żigolaki, salomony i adonisy się znaleźli.
Tak naprawdę nigdy nie polowałem na żadną z dziewuch, jak się jakaś napatoczy i będzie dosyć "ciekawa" to może ją zainkasuje. A narazie jestem wolny jak ptak! I z tego się nalezy cieszyć a nie płakać Scrapstonie,
gdybym miał brać każdą dziewczynę która mi podejdzie.. nie miałbym żadnej. Ja nie umiem rozmawiać z dziewczynami tak naprawdę, bo każda spodziewa się ode mnie że będę dla niej miły nawet jak mi w gębe napluje, otóż nie. Traktuję kobiety na równi z mężczyznami, i niezawachałbym się jej zdzielić gdyby mnie zaczęła bić... no ale też nie o tym miałem mówić.
Jeżeli jakąś bym chciał, to typową brunetkę, nie mogła by być gruba ale chude też nie, fajnie jakby miała nawet trochę ciałka.
Lub taką blond+brąz, nie afarbowane też takie spotykałem. Ale nie mam jakiś wymogów specjalnych, obawiam się że to raczej one będzie je miała... jak już mówiłem przyjdzie to będzie, nie przyjdzie to nie będzie. Mi tam wszystko jedno...
A zresztą [cenzura] co to za temat anonse jakieś?

Dobrze prawi... Karczmarzu polać mu bimbru!!!!

Nie zgodzę się co do jednego... W życiu choćby nie wiem jaka debilka/suka/dzi.... dziwna była Bardzo szczęśliwy Nie zdzieliłbym jej... Jakieś zasady trzeba mieć... a ja dumny jestem z siebie że potrafię zachować się jak dżentelmen Język Oczko

DonZ
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 21:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

to was zgniotę Uśmiechnięty idzie mi 20 i bez kobiety od urodzenia Neutral komputer zmarnował mi życie, jak na razie Język (teraz ograniczam ile się da wole korzystać i spędzać czas z ziomkami a nie przejmować się tym, myśleć o tej "mądrej" miłości to na studiach można, wtedy kobiety raczej dość poukładane mają w głowach Uśmiechnięty

Elaks
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Elaks

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 21:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DonZ napisał:
to was zgniotę Uśmiechnięty idzie mi 20 i bez kobiety od urodzenia Neutral komputer zmarnował mi życie, jak na razie Język

Nie jesteś sam Oczko Ja mam "dopiero" 18 i spędzam cały dzień przed monitorem...(ręce opadają- wiem...) Jeśli chodzi o płeć piękną to nie mam jakiś szczególnych wymagań poza tym, że preferuję brunetki Oczko Nie wiem czemu ale blondynki jakoś nigdy mnie nie pociągały, ale też nic przeciw nim nie mam. Ważne, by dziewczyna była inteligentna, by można było z nią normalnie pogadać i i najlepiej gdyby rozumiała się ze mną "w pół słowa" Zresztą najważniejsze jest wnętrze a nie to jak się wygląda... W zasadzie nie pali mi się do związku Uśmiechnięty Jak się trafi to dobrze, jak nie to nie też nie będzie źle bo w końcu jestem jeszcze młody Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Cobee
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 21:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jakie mi się podobają? Mógłbym wkleić zdjęcie mojej Lubej, ale tylko JA mogę do niej wzdychać! Język Zarówno wygląd jak i charakter ma wspaniały. Oczywiście wady i niedoskonałości posiada, ale nie gustuję w istotach pozaziemskich. Brunetka o piwnych oczętach, z ciałkiem, niższa ode mnie o 2cm (trochę mało, ale obiecuję, że podrosnę Mr. Green ) i starsza o pół roku. Można porozmawiać na każdy temat, rozumie moje poczucie humoru i akceptuje, że jestem dziwny Bardzo szczęśliwy . I to przez nią zrozumiałem, że bycie "wolnym jak ptak" wcale nie jest takie fajne Język .

Rainbow Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 22:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pytanie: Jakich preferujecie?
Odpowiedź: Brunetki

Można poczuć się nieswojo Język.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 23:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A dla mnie kolory włosów nie mają znaczenia, zreszta nie mam okreslonych wymagań takich ktore musza byc i basta.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
DonZ
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 23:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt ale widze że jednak jakby azjatka była to byś był wniebowzięty Język

kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 23:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DonZ napisał:
Colt ale widze że jednak jakby azjatka była to byś był wniebowzięty Język

No tak, najbardziej kreca mnie azjatki Bardzo szczęśliwy, ale jakbym sie zakochał to by nie miały znaczenia rysy twarzy Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 04:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

VooDoo napisał:

Powiadam wam, nikt nigdy nie zrozumie kobiet. Mam czasami nieotparte wrażenie że one też siebie czasem nie rozumieją.

Oj tak. Dziś się nasłuchałem, że ona sama nic nie rozumie... witki opadają! ;(

VooDoo napisał:
Scrapstonie

Que? Scrapstonie?

A dziś jeszcze rozmawiałem z koleżanką. Rozmawialiścy ogólnie o kobietach. Ta to przynajmniej nie mydli oczu. Od razu powiedziała, że kobiety bardziej ciągnie do takich co się nie starają. I mają je "w dupie". I tak oto mit o tym, że kobiety pragną być "noszone na rękach" (może na tym właśnie polega mój problem, bo sam tak robie. Ale inaczej nie umiem. Nie umiem być obojętny, zimny nieczuły, nie potrafiłbym też uderzyć kobiety, a wręcz zdarzało mi się, że poprostu kobieta na to zasługiwała. Ale nie... matka wychowała mnie "słusznie, w poszanowaniu dla kobiet" heh. Zresztą spójrzcie na Avatar. Czy ja potrafiłbym być nieczuły? ;P) I noszone na rękach to może one chcą być. Ale jak mają zamiar się ustatkować. Bo wtedy "Skur-syny" nie dadzą jej przytulnego gniazda. oO

prabab napisał:
Można poczuć się nieswojo.
ależ ja właśnie chciałem, żebyś poczuł się swojsko Uśmiechnięty

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 05:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prabab napisał:
Pytanie: Jakich preferujecie?
Odpowiedź: Brunetki

Można poczuć się nieswojo Język.

O gustach się nie dyskutuje xD.
DonZ
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 10:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

czemu nie?? Uśmiechnięty fajny temat pogadać można...

kłam
Gonarch

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 13:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Experci od kobiet, pfff. Tak naprawdę zaprawde, ludzie ludziska! Powiadam wam, nikt nigdy nie zrozumie kobiet.

Zauważyłeś że uzyskałeś autoironiczny paradoks? LOL! Język

Cytat:
Traktuję kobiety na równi z mężczyznami, i niezawachałbym się jej zdzielić gdyby mnie zaczęła bić...

Tutaj stoję po stronie Scrapka bo ja traktuję kobiety jako poetycki puch marny (czyli istotki delikatne a nie marne Język). Nie wyobrażam sobie np. nie przepuścić kobiety w drziwach czy ją uderzyć - jestem z ludzi którzy choć tworzą związek partnerski to jednak w stylu bardzo tradycyjnym Uśmiechnięty.

Cytat:
Od razu powiedziała, że kobiety bardziej ciągnie do takich co się nie starają.

Oj słyszałem to nie raz i szczerze powiedzawszy nie wierzyłem... Ale teraz już wiem że jest to złota zasada którą generalizując można przypisać każdej kobiecie (a wiem to z doświadczenia tak i mojego jak i znajomych). Sam nie wiem w czym tkwi sekret ale ja bym powiedział tak: "traktuj ją wyjątkowo... ale po męsku". Nie chodzi tu o brutalność czy agresję - jak lubisz to noś na rękach ale nie dawaj się owinąć wokół jej palca - kobiety lubią facetów którym mogą ulec, silnych i konsekwentnych (i nawet jak mówią że tak nie jest to tylko obłuda Język) - przynajmniej tyle mogę powiedzieć z własnego doświadczenia.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pon Sie 06, 2007 18:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Od razu powiedziała, że kobiety bardziej ciągnie do takich co się nie starają.

To nie do końca prawda. Dziewczyny nie znoszą facetów którzy narzucają się swoją obecnością, ale doceniają starania. Dlatego najlepiej przy pierwszym spotkaniu zainteresować ją swoją osobą, bo potem może już nie być okazji (nawet jeżeli będzie z wami rozmawiała, może to robić "po łebkach"). Dalej idzie łatwo, ale nie wolno tracić z oczu celu i nie zabierać się jak pies do jeża. Z drugiej strony uderzenie z zaskoczenia to też fatalny wybór. Najpierw trzeba dać wyraźne znaki (ja np. używam takiej metody że po prostu mówię ewentualnie upatrzonej zdobyczy że jest atrakcyjna/ładna czy coś, koncentruje się na wyglądzie, w ten sposób wie że fizycznie mi się podoba i może spodziewać się czegoś więcej w przeciągu paru nastepnych dni), a dopiero potem spróbować czegoś więcej.

Cytat:
Oj tak. Dziś się nasłuchałem, że ona sama nic nie rozumie... witki opadają! ;(

Ave. A facet lubi podejść do wszystkiego po linii prostej.
Cytat:
I to przez nią zrozumiałem, że bycie "wolnym jak ptak" wcale nie jest takie fajne .

Siedzenie na krótkiej smyczy tez nie jest fajne. W związku musi być jakiś tam poziom wolności.
Cytat:
jak lubisz to noś na rękach ale nie dawaj się owinąć wokół jej palca - kobiety lubią facetów którym mogą ulec, silnych i konsekwentnych

Ważne żeby wiedzieć w którym miejscu przebiega granica, i który opór jest postawiony po to żeby go łamać, a który jest rzeczywistą niezgodą na coś. Kobieta lubi się czasem przekonać że facet daję jej poczucie bezpieczeństwa, ale też musi być dla niej wsparciem.
Dlatego wole kobiety silne i bardziej samodzielne, którym nie trzeba pomagać przy byle bzdurach. Jedna była taka że w ciągu 5 dni chciała żeby jej napisać 2 razy wypracowanie na angola. Co ja jestem? Pomoc domowa? Bardzo szczęśliwy
Gdybym planował coś większego z nią, to przez to i tak bym przestał Oczko
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat