Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Kobiety/Mężczyźni... :P Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Poll :: Jakie/Jakich preferujecie?

Blondynki?
23%
 23%  [ 12 ]
Brunetki?
57%
 57%  [ 30 ]
Rude?
5%
 5%  [ 3 ]
Zmiennokolorystyczne? :P
13%
 13%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 52

Autor Wiadomość
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 00:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Oczywiście chciałbym poznać wasze gusta... przez co poznam was bardziej. Ogólnie to w tym temacie można narzekać na Facetów/Kobiety. opisywać wasze problemy... możecie się tu spokojnie wyżalić... Uśmiechnięty Jakie są wasze typy? blondynki? brunetki? rude może? Uśmiechnięty z kim jesteście? itp. itd. Uśmiechnięty
Jeżeli chodzi o mnie to uwielbiam brunetki. W życiu nie podobały mi się blondynki. Choćby nie wiem jak piękne by były. Ja zawsze puszczałem taką o kant tyłka Uśmiechnięty Wiem, mam poprostu zboczenie na tym punkcie. Lubie kobiety trudno dostępne. Starsze. "dużo-mówne" Uśmiechnięty z racji mojego milczącego stylu bycia Uśmiechnięty Nie podobają mi się wieszaki. Nienawidze tego jak nie ma czego pieścić ;P

I mam takie małe pytanie. Czy to ja? czy wy też tak macie, że przez pare dni jest świetnie, wszystko się układa. A później nadchodzi okres, że macie ochote się pociąć? i tak w kółko? bo ja tak mam... Smutny

heh, niezły temat. Nie wiem co mnie wzieło. Jak moderacji się nie podoba to niech "delete" Uśmiechnięty ja mam teraz ochote się pociąć. Więc mi wszystko zwisa... Język

Ps. Licze na aktywność kubika, mrocza. I ogólnie was wszystkich Język

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 01:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Żuber(ScraP) napisał:
Ps. Licze na aktywność kubika, mrocza. I ogólnie was wszystkich Język

Czuję się wyróżniony ^_^ Dziękuje...

Co do moich typów.. hmmm kolor włosów mi nie robi. Już znacznie bardziej ich długość ^_^ Lubie dziewczyny z długimi włosami. Choć jak będzie jakaś fajna z krótkimi nie pogardzę Język Ważne by była wysoka i taka hmm ani zbyt szczupła ani zbyt puszysta... To jest dosyć ważne ^_^. Lubie takie z którymi można pogadać na każdy temat a nie jakieś puste co tylko słuchają tego co mówię nic z tego nie rozumiejąc xD

Co do drugiego pytania... cóż jak na razie każde moje starania kończyły się beznadziejnie... ^_^ Tak więc postanowiłem, ze dziewczyna sama się znajdzie... Po co mam się starać skoro i tak mnie oleje i poleci na typa który miał ją przez cały czas w Dupie? ( miałem to parę razy... miłe to nie jest... ) Język Ale dość tych smutów ^_^

Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 01:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja tam, akuratnie dziś się poczułem jakbym był "lekarstwem" na innego. Normalnie jakby tamten jej nie olał, to ona olała by mnie(oczywiście, mówi mi, że to nieprawda). Może to tylko moja wyobraźnia, ale świadomość robi swoje... Uśmiechnięty

najgorsze jest to we mnie, że zawsze musze być cholernym pesymistą Uśmiechnięty

HATEcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 01:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

MUSI byc nizsza ode mnie, miec dluzsze wlosy niz moje, najlepiej czarne, spiete w kitke z taka punkowa grzywka. ^^ Krecone te moga byc ,ale takie naturalne fale, nie jakies plastikowe [cenzura] wie co z lokowki. Bez "fajnych cyckow" ofcoz sie nie obejdzie. Co do figury to ani nie za gruba ani nie za chuda, chyba nawet lepiej zeby troche cialka miala, niz byla "plastikowo" chuda. Wcale nie musi byc opalona, blade sa fajne, ale bez przesady. Co do makijzau to wole delikatne podkreslenie oczu + ewentualnie ust, ale jak po kazdym spotkaniu musze wrzucac marynarke do prania, bo znajduje sie na niej niezidentyfikowane cos koloru skory, to hmm... Jezeli chodzi o ubior, to na prawde srednio mnie to obchodzi, chociaz nienawidze panienek w dresach i takich uber-modnych pokemonkowych ciuszkach. Jeszcze jakby potrafila obalic wiecej komandosow ode mnie, to juz w ogole bylby lux. Taa, wybredna ze mnie swinia... :F O charekterze to juz Mrocz sie wypowiedzial dosc wyczerpujaco. Bardzo szczęśliwy
ScraPcio napisał:
ja mam teraz ochote się pociąć. Więc mi wszystko zwisa...
Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze w takich momentach druga osoba nie moze zrobic dla Ciebie zbyt wiele, ale trzymaj sie kupy, to jest normalna "reakcja" czlowieka, wlasciwie to nie ma sie czym przejmowac. Znajdziesz inna, lepsza, warta Ciebie. Uśmiechnięty

Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 02:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja jak zwykle wyjde na chama! http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?t=69&start=0
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 02:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt napisał:
A ja jak zwykle wyjde na chama! http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?t=69&start=0

Colcie, mój drogi. Te tematy sa od siebie różne jak Diesel i bezołowiowa Uśmiechnięty niby napędzają samochody, ale nie wlejesz bezołowiowej do diesla Uśmiechnięty tamten temat jest nastawiony na "czysto wizualne" aspekty kobiecości. A tu się można wypowiedzięć ogólnie. O charakterze itp. itd. Uśmiechnięty

Colt napisał:
Wiem z wlasnego doswiadczenia, ze w takich momentach druga osoba nie moze zrobic dla Ciebie zbyt wiele, ale trzymaj sie kupy, to jest normalna "reakcja" czlowieka, wlasciwie to nie ma sie czym przejmowac. Znajdziesz inna, lepsza, warta Ciebie.

Problem w tym, że jesteśmy do siebie podoni, podobne myśli, czasem ja zaczynam zdanie a Ona je kończy. Podobne poglądy, marzenia, pragnienia... No i Ją kocham... Smutny

Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 02:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Popraw drugi cytat w takim razie bo wynika z niego ze to moje słowa cytujesz Oczko
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 02:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zacznijmy od tego:
Cytat:
Ps. Licze na aktywność kubika, mrocza. I ogólnie was wszystkich

- Serce mi pękło... Uśmiechnięty

Jakie lubie?
Drobne niskie (bo sam wysoki nie jestem) naturalne (ciemne) blondynki. Uwielbiam subtelną urodę - małe cycuszki i zgrabne pośladeczki Bardzo szczęśliwy. Obrzydzeniem napawają mnie dziewczyny wychudzone (szczególnie "fuj" są odstające żebra) - lubie takie zgrabne ale i zdrowo wyglądające. Charakterek dobroduszny, najlepiej żeby miała przekonania pasujące do mojej koncepcji na życie ;].

Jaką mam? Język
Brzmi przedmiotowo. Ciut niższą ode mnie kasztanowłosą fajną dziewczynę. Ma charakterek ale często wychodzi szydło z worka i pokazuje swoją delikatną uleglą stronę - i ja to lubię Uśmiechnięty. Scrapciu tak to już jest "z tymi babami". Z moją z kolei spinam się tym bardziej im dłużej się nie widzimy :]. Może musicie się dotrzeć? Może to jednak nie ta?... Ja już spotkałem swój "ideał" i nic z tego nie wyszło (a przyznam, że zakochałem się cholernie [chyba długo się to nie powtórzy] i bardzo długo chorowałem z tego powodu). Teraz mam zupełnie inne podejście do tego typu spraw - jak to mnie kiedyś ktoś nazwał: "bezuczuciowiec"... Widocznie tak musi być ;]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 09:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam napisał:
Zacznijmy od tego:
Cytat:
Ps. Licze na aktywność kubika, mrocza. I ogólnie was wszystkich

- Serce mi pękło... Uśmiechnięty

Wiedziałem, że ktoś się o to doczepi Uśmiechnięty myślałem, że to albo prabab albo właśnie ty będziesz Uśmiechnięty Oczywiście, że liczę także na twoją aktywność w temacie! Uśmiechnięty poprostu kubik jak i Mrocz, zawsze się zdawali(przynajmniej Mi) jako persony głęboko "Zainteresowane" kobietami Uśmiechnięty A jak ktoś chce niech podrzuci fotki swoich lub. Oczywiście o ile chce. Ja niestety nie moge, bo moja nie cierpi zdjęć... "Bo grubo wychodze..." pewnie wiecie o co chodzi Uśmiechnięty musze się czaić z aparatem by jej strzelić fotkę. Bardzo szczęśliwy

DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 11:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Że moja była to brunetka to powiem, że preferuje blondynki Bardzo szczęśliwy

Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 12:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
poprostu kubik jak i Mrocz, zawsze się zdawali(przynajmniej Mi) jako persony głęboko "Zainteresowane" kobietami

Jestem ciekaw czy któryś z panów z całego forum (nawet licząc z osobami starszymi ode mnie) miał w życiu więcej dziewczyn ode mnie Język
Nie stane z wami do żadnych zawodów niestety, dlatego że po prostu za młodu zostałem przez starszych kolegów nauczony zacnej sztuki podrywu z której bez przerwy korzystałem i teraz nie ma mądrych żeby te wszystkie panienki policzyć Język
Ale takich poważnych związków trwających dłużej niż pare dni to miałem ino tylko dwa. (dobra, trzy)
No ale cóż, ja wole działać niż mówić Uśmiechnięty

Ale ok, ok, ok. Teraz ja.

Zaczne od charakteru, bo wygląd idzie poprawić Bardzo szczęśliwy
Mój ideał to kobieta zdecydowana i silna, potrafiąca sama sobie radzić, ale w razie problemów nie bojąca się przyjść po pomoc. Szczera, otwarta, bezkompromisowa, pozbawiona wewnętrznych hamulców. Trochę dzika, szalona, mająca swoje spojrzenie na świat i nie bojąca się tego prezentować. Mająca swój styl, dowcipna i inteligentna, żeby można z nią było o wszystkim pogadać. Zdystansowana do siebie i świata. Nienawidze kobiet płaczących bez powodu, i mających do mnie jakieś ukryte żale. I przy okazji tolerancyjna na moje wygłupy Język (pech że była wszystko spełniła)

Wygląd. I teraz założe się że nikt takiego gustu jak ja nie ma Bardzo szczęśliwy
Zaczniemy od tego że brunetka o długich, ciemnych prostych włosach, oczy bez znaczenia. W miare możliwości wysoka (ja mam 190 cm, a moja ostatnia była 160 cm, omg o_O), mieszcząca się w granicach odpowiedniej wagi. Ale ostatecznie, jeżeli ma mieć odchył w którąś stronę, to niech już będzie lżejsza bo ja po prostu uwielbiam nosić kobiety na rękach Język
I na koniec, wskazana przynależność do subkultury metalowej lub gotyckiej, aczkolwiek jezeli nie chce czegoś robić, to niech nie robi wbrew sobie tylko po to żeby się dostosować Oczko
Dobrze by było żeby miała włosy dłuższe ode mnie oraz żeby miała więcej kolczyków, wskazane tatuaże w granicach dobrego smaku Bardzo szczęśliwy (szczęście że była wszystkiego nie spełniła Bardzo szczęśliwy )

Cytat:
I mam takie małe pytanie. Czy to ja? czy wy też tak macie, że przez pare dni jest świetnie, wszystko się układa. A później nadchodzi okres, że macie ochote się pociąć? i tak w kółko? bo ja tak mam...

AVE bracie, AVE. Przy czym niezłe jest że dwa razy ze mną zrywały mimo że niepotrafiły (lub się bały Oczko ) zarzucić mi niczego konkretnego Bardzo szczęśliwy
Ale z ostatnią się nie pokłóciłem mimo wszystko.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
equ
HATEcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 12:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
Przy czym niezłe jest że dwa razy ze mną zrywały mimo że niepotrafiły (lub się bały Oczko ) zarzucić mi niczego konkretnego Bardzo szczęśliwy
Powiedz mi, dlaczego wydaje mi sie, ze to jest u nich normalne? :F

Mroczny Headcrab

Steam ID: MrocznyMrocz
Xfire: Xfrajer ssie
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 12:27 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
zEB napisał:
Przy czym niezłe jest że dwa razy ze mną zrywały mimo że niepotrafiły (lub się bały Oczko ) zarzucić mi niczego konkretnego Bardzo szczęśliwy
Powiedz mi, dlaczego wydaje mi sie, ze to jest u nich normalne? :F

Nie wydaje ci się tak po prostu jest... o_O

kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 12:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
Jestem ciekaw czy któryś z panów z całego forum (nawet licząc z osobami starszymi ode mnie) miał w życiu więcej dziewczyn ode mnie
Nie stane z wami do żadnych zawodów niestety, dlatego że po prostu za młodu zostałem przez starszych kolegów nauczony zacnej sztuki podrywu z której bez przerwy korzystałem i teraz nie ma mądrych żeby te wszystkie panienki policzyć
Ale takich poważnych związków trwających dłużej niż pare dni to miałem ino tylko dwa. (dobra, trzy)

Sorry zEBciu ale jak to przeczytałem to padłem i rolowałem się w śmiechowy kłębek Język
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 12:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Powiem tak. Nie musisz mi wierzyc Uśmiechnięty
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 12:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wierze Ci. Powiem tak - znałem już chyba trzech kolesi (a w sumie to dobrzy kumple) którzy tak mówili (sic! słowo w słowo!) i rzeczywistość brutalnie zweryfikowała tę "prawdę". Można powiedzieć że to kwestia pojmowania definicji "miałem dziewczynę" Język. Ale w szczegóły wnikał nie będe - co nie zmienia faktu że rozbawiłeś mnie maksymalnie, a humor dzisiaj mam kiepski ;].
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 13:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmmm. No tak, nie są to związki w pełnym tego słowa znaczeniu, ale one to tak pojmowały, więc :d

Ale to wynik wieku i presji "musze miec chlopaka" z ktorej korzystalem Bardzo szczęśliwy
kłam
Gonarch

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 13:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB tylko mi nie mów, że trzymanie się za rączki i buzi-buzi z jakąś głupiutką młodą panienką (oj przedmiotowo Język) w okresie kilku dni to jest właśnie to: "miałem dziewczyn bez liku że zliczyć ich nie mogę" - bo chyba zabije się własnym śmiechem jak porównam to z poprzednim cytatem xD
@NDRZEj
Dojrzały Headcrab

Steam ID: dzuj
Xfire: bebe
PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 13:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zawsze podobały mi się blondynki oczywiście inne też są ładne i muszą być w pożondku a nie jakieś [cenzura]* charaktery

電腦組裝,家庭影院愛好者的最多選擇
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
equ
HATEcrab

PostWysłany: Sob Sie 04, 2007 13:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@NDRZEj napisał:
zawsze podobały mi się blondynki oczywiście inne też są ładne i muszą być w pożondku a nie jakieś [cenzura]* charaktery
Gratuluje wypowiedzi z pasja i glebia. Jestes niesamowity. ~~

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat