Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Propozycje odnośnie forum... Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2007 20:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam, cześć i czołem.

Po moim pierwszym chwalebnym wejściu na obecne pod tym adresem forum kilka rzeczy rzuciło mi się w oczy. Wiem, rządzę się i jestem n00bem Język

1. Po kiego druta w nazwach kategorii przedrostek do jakiej gry się ono tyczy. IMHO nieestetyczne.

2. Nie wiem od kiedy to forum stoi, ale możnaby zacząć wprowadzać swojską atmosferę, np. emogordonki, czy jak to się zwało. Jeśli dobrze kojarzę to Ty .qam jesteś ich autorem (jeżeli nie to przepraszam) więc z tym nie byłoby problemów.

3. Kilka poprawek w regulaminie (kilka wyrazów chyba z pośpiechu zostało w pośpiechu źle napisanych), ale na wszystko pora.

4. Po co te udziwnienia w stylu Ravenholm Pub? Jeżeli już to proponuje prawdziwe nazwy z gry (np. dworzec, on się jakoś nazywał?)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2007 19:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
1. Po kiego druta w nazwach kategorii przedrostek do jakiej gry się ono tyczy. IMHO nieestetyczne.

Ale ułatwia trafienie Oczko

Cytat:
2. Nie wiem od kiedy to forum stoi, ale możnaby zacząć wprowadzać swojską atmosferę, np. emogordonki, czy jak to się zwało. Jeśli dobrze kojarzę to Ty .qam jesteś ich autorem (jeżeli nie to przepraszam) więc z tym nie byłoby problemów.

Powoli, narazie .qam śpi Bardzo szczęśliwy

Cytat:
4. Po co te udziwnienia w stylu Ravenholm Pub? Jeżeli już to proponuje prawdziwe nazwy z gry (np. dworzec, on się jakoś nazywał?)

Dla klimatu i swojskiej atmosfery? ^^
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Sob Kwi 21, 2007 23:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmmm... Na starym booardzie... jakoś nie było problemów z trafieniem.
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2007 11:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

W rzeczywistości jednak były Oczko
Nie było jasnosci przy patrzeniu na dany dział, czego sie w gruncie rzeczy spodziewać w środku. Oczywiscie starzy userzy znali uklad forum na pamięc i nie stanowilo to problemu, ale nowych moze to zmylac ^^
equ
HATEcrab

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2007 15:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Imo do zmiany wszystkie przyciski + emotikonki. Podac tylko max wielkosc, to sie pobawie.
Grafika u gory forum tez niebzyt ciekawa jest. Troche render skopany. Tez idzie naprawic. Ewentualnie moge troche pogrzebac i zrobic ladniejsza. ;p
Jeszcze te male ikonki na stronie glownej forum (nowe posty, temat zamkniety etc.).

Ogolnie cala grafika moge sie zajac.

.qam -> gg. Oczko

EDIT:
Dobrze, ze sa buttony do usuwania swoich postow - nie waz sie tego zmieniac. Po zmianie grafiki forum mozna legalnie oddac do uzytku i zabarac sie za strone glowna.
kłam
Gonarch

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 15:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ad1.
Ok te prefiksy (hl2, hl) dodałem ze względu na moderację (ten kto zajmował się phpBB wie że pod tym względem upośledzony jest ten skrypt).

Jak będzie więcej głosów na "nie" to wywalimy :]

Ad2.
Gordonki są moje i właśnie je dodaje Język

Ad3.
Jak się grafika nie podoba to Waszka zmieniaj. Tylko klimat headcraba trzymaj Bardzo szczęśliwy

Ad4.
Wytknij błędy w regulaminie to poprawię ;]
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 20:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam
Trzeba by trochę zmienić tło, a najważniejsze zrobić coś, żeby było widać wszystkie napisy takie jak wyloguj.
W tej chwili trzeba je zaznaczać myszką, co jest denerwujące.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 20:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

I co .qam? Mówiłem że tło jest złe Bardzo szczęśliwy Pojaśnij napisy albo tło Bardzo szczęśliwy
kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 20:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No racja, nie widać zbytnio czarnych napisów na ciemnym tle. Przydało by się je pojaśnić ;P (Napisy) bo tło nawet pasuje ;D
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
DonZ
Dojrzały Headcrab

Steam ID: DonZ

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 20:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Quick Reply! Quick Reply! Quick Reply! Quick Reply! to jest przydatne i taka jest moja sugestia aby się to tu pojawiło

i jeszcze jedno nie żeby mi layout nie pasował ale taki ala steam, tj. okrągły a nie kanciasty byłby fajny i ładnie by się prezentował a co za tym idzie jeszcze serwis bardziej byłby pro HL2 Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

O właśnie. Quick Reply, jak się userów namnoży to trzeba będzie pomnożyć trochę ilość działów (głównie tych offtopicowych).
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Spójrzcie na dół strony głównej, mody są na zielono i nicki userów mają kolor ciemno zielonkawy, cięzko odróżnić Język
equ
HATEcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DonZ napisał:
Quick Reply! Quick Reply! Quick Reply! Quick Reply! to jest przydatne i taka jest moja sugestia aby się to tu pojawiło

i jeszcze jedno nie żeby mi layout nie pasował ale taki ala steam, tj. okrągły a nie kanciasty byłby fajny i ładnie by się prezentował a co za tym idzie jeszcze serwis bardziej byłby pro HL2 Uśmiechnięty

1. Jakos 70000 postow na hl2.pl bylo bez tego napisane i nikt nic nie plakal, wiec nie wiem, wg. mnie sa rzeczy o wyzszym priorytecie...
2. Mi podac tylko rozmiary grafiki. Jest cool
DonZ
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
DonZ napisał:

1. Jakos 70000 postow na hl2.pl bylo bez tego napisane i nikt nic nie plakal, wiec nie wiem, wg. mnie sa rzeczy o wyzszym priorytecie...
2. Mi podac tylko rozmiary grafiki. Jest cool

ale wiesz nie ma to jak ułatwić sobie życie, w końcu do tego świat zmierza żeby ułatwić życie Amerykanom i reszcie świata Język
kłam
Gonarch

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Do czasu nowego skina headcrabo-steamowego (tak właśnie potwierdzam plotki że takowy powstaje Język) takiego ułatwienia nie będzie (bo nie chce mi się instalować ;].
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mam nadzieje że do nowego skina bedzie nowe logo bo jak narazie nie podoba mi się przewaga szarości i to że tak słabo widać miasto w tle ;]
zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Wto Maj 01, 2007 21:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jako nieszczęsny ( Język ) twórca nowego skina zbieram wszelakie propozycje i sugestie odnośnie wyglądu forum. Do mnie jednak proszę kierować się z duperelami typu czcionka, kolory tła, rozmieszczenie itp.

Jeżeli chodzi o logo, wygląd guzików itp. to jest to już działka Waszki który wykona grafikę do tego.
DonZ
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 11:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

coś mnie tak nawiedziło i... fajnie by było jakby został czysty phpBB bo jest szybki nie nie będzie generował masy transferu Uśmiechnięty ewentualnie byPrzemo bo ma fajne pierdoły Uśmiechnięty
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 12:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi tez zwykle phpbb pasi tylko zeby shoutbox byl Bardzo szczęśliwy
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Sro Maj 02, 2007 14:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Okej, to teraz trzeba rozstrzygnąć te przesdrostki. Kto jest za, a kto przeciw? Szczęsliwy Gordon Ja jestem przeciw.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat