Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Gran Turismo 5 Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Fr0styyy.
Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Czw Gru 30, 2010 01:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dziwne, że jeszcze nie ma tutaj tego tematu oO.

Ja osobiście jestem zachwycony grą i jak na razie mam 30%. Niestety gram bez kiery, bo jeszcze nie mam na nią kasy (>pożyczanie kasy rodzicom i czekanie kilka mieś. aż ją oddadzą). Licencję trochę denerwują (ba, nie raz miałem sytuacje, gdzie brakowało mi 0.001 sec do złota!) na razie mam zrobioną B i A na złoto, IC itd. jakoś nie chcę mi się robić już na złoto -.-'.

tak btw. bawiłem się trochę tym photomode i zrobiłem małą sesję ze swoimi furaśkami :E.

http://img155.imageshack.us/img155/3880/skwerwahrweiler.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/2778/kiotoshorenin.jpg
http://img257.imageshack.us/img257/6890/gionkioto.jpg

A jak tam wasze wrażenia?

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 2

Steam ID: bezimienny07pl
Xfire: PSNID: CorteX10PL
PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 00:18 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

heh... mój brat kupił i teraz nie mam dojścia do peestrójki, więc muszę robić nocki na final fantasy xiii które ja kupiłem ale za to się na pewno wezmę..

Robi on (brat) licencje - koszmarnie trudne jak widzę (wszystko robi na złoto). Już jest na I-A 6 albo 7 i męczy się od 2 godzin...

Grafika obłędna! Nawet na dość małym jak na dzisiejsze czasy 22 calowym monitorze hd widać wszystko super i ultra płynnie. Polecam instalację.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 12:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zaczynam żałować że nie mam konsoli, pierwsze zdjęcie wygląda jak w rzeczywistości D:

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 12:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Woozie napisał:
Zaczynam żałować że nie mam konsoli, pierwsze zdjęcie wygląda jak w rzeczywistości D:
Grafika nie jest mocną stroną tej gry. Wszystkie trailery są prerenderowane, a 4/5 modeli w grze jest SD z poprzedniej gry. Nie zapominając o tym że PS3 jest zbyt ubogie technologicznie, aby wyciągnąć taką grafikę jak na PC.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
bLiNd
Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 13:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A jednak są trasy na których gdy jedzie się premium carsem z widokiem z kokpitu, to człowiek przeciera oczy ze zdumienia, czy to dalej gra. Tym bardziej, że nawet pod padem czuje się każdą nierówność drogi, a zapanowanie nad 500 konną bestią rozpędzoną do 320km/h wyhamowującą przed zakrętem sprawia potworną satysfakcję. Poza tym jest to pierwsza gra od Need for Speed: Porshe 2000, w której nie tylko samo jeżdżenie bez przeciwników sprawia przyjemność, ale i oglądanie powtórek daje sporo frajdy. Polecam każdemu fanowi samochodówek.

Ostatnio zmieniony przez bLiNd dnia Pią Gru 31, 2010 17:45, w całości zmieniany 1 raz
Tosh
Młody Headcrab

Steam ID: peaceboy200
Xfire: focuss1111
PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 16:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Woozie napisał:
Grafika nie jest mocną stroną tej gry. Wszystkie trailery są prerenderowane, a 4/5 modeli w grze jest SD z poprzedniej gry. Nie zapominając o tym że PS3 jest zbyt ubogie technologicznie, aby wyciągnąć taką grafikę jak na PC.

Pieprzysz głupoty, jeśli screeny które zamieścił Frostbite są dla ciebie słabe, to powinieneś się leczyć.

Aż się nie chce wierzyć w te screny :O

Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 16:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To są screeny z photomode, w którym grafika jest dość mocno podrasowana względem tej, która jest podczas wyścigów. Uśmiechnięty

Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 17:43 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co nie znaczy że grafa jest słaba. Chyba grasz na jakimś 15 calowym monitorze 4:3 jeśli nie możesz zauważyć jej wspaniałości. Oczywiście znajdą się cepy które będą się ciepać o grafikę nie-z-crysisa...
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pią Gru 31, 2010 17:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

CorteX10PL napisał:
Co nie znaczy że grafa jest słaba. Chyba grasz na jakimś 15 calowym monitorze 4:3 jeśli nie możesz zauważyć jej wspaniałości. Oczywiście znajdą się cepy które będą się ciepać o grafikę nie-z-crysisa...

Grafika w jeździe jest bardzo dobra, jeśli jednak miałbym się w niej czepiać szczegółów to mógłbym się przyczepić dosłownie do wszystkiego poza autami premium.
csuser
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 01:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co tu duzo mowic. Gra jest rewelacyjna. Wlasciwie to nawet tylko dla niej mozna by bylo kupic pleja. Taka ciekawostka w kolejnej odslonie gry (ktora ma sie ukazac duzo szybciej bo bedzie dzialalal na tym samym silniku) ma byc mozliwosc jezdzenia swobodnego po miastach. Szykuje sie mega przelom w grach. Jezeli rzeczywiscie stworza taka opcje to bedzie to juz gra do ktorej nic nie bedzie trzeba dodawac (ciekawe czy to zakonczy serie GT)
CorteX10PL
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 08:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

csuser napisał:
Co tu duzo mowic. Gra jest rewelacyjna. Wlasciwie to nawet tylko dla niej mozna by bylo kupic pleja. Taka ciekawostka w kolejnej odslonie gry (ktora ma sie ukazac duzo szybciej bo bedzie dzialalal na tym samym silniku) ma byc mozliwosc jezdzenia swobodnego po miastach. Szykuje sie mega przelom w grach. Jezeli rzeczywiscie stworza taka opcje to bedzie to juz gra do ktorej nic nie bedzie trzeba dodawac (ciekawe czy to zakonczy serie GT)

Już jest taka gra. Nazywa się need for speed underground 2 a po za tym gdzie tyś to przeczytał?
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 11:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

csuser napisał:
Taka ciekawostka w kolejnej odslonie gry ma byc mozliwosc jezdzenia swobodnego po miastach. Szykuje sie mega przelom w grach.

Że co???

I gdzie tu niby jest przełom w grach , skoro opcje jazdy swobodnej w samochodówkach wprowadza się w grach od kilku dobrych lat?

Przełom dla serii GT - TAK.
Przełom w grach - NIE.

BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 12:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Debosy napisał:
csuser napisał:
Taka ciekawostka w kolejnej odslonie gry ma byc mozliwosc jezdzenia swobodnego po miastach. Szykuje sie mega przelom w grach.

Że co???

I gdzie tu niby jest przełom w grach , skoro opcje jazdy swobodnej w samochodówkach wprowadza się w grach od kilku dobrych lat?

Przełom dla serii GT - TAK.
Przełom w grach - NIE.

Miałem napisać to samo Bardzo szczęśliwy

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 14:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

CorteX10PL napisał:
csuser napisał:

Juďż˝ jest taka gra. Nazywa siďż˝ need for speed underground 2 a po za tym gdzie tyďż˝ to przeczytaďż˝?

Tak kolego, ale ja tu mowie o duzych miastach i podrozowaniu miedzy nimi. Nie pamietam czy nie byl wspominany konkretny kontynent. Taki duzo wiekszy Test Drive. Gdzie wyczytalem tego nie pamietam, ale jest szansa ze ktos mi o tym wspomnial kto siedzi mocno w tematyce GT
BioOrc
DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 14:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

csuser napisał:
Tak kolego, ale ja tu mowie o duzych miastach i podrozowaniu miedzy nimi. Nie pamietam czy nie byl wspominany konkretny kontynent.

csuser napisał:
Taki duzo wiekszy Test Drive.

Nadal nie widzę przełomu w grach...

Koncepcja jest stara jak świat i ograna a jedynie z większą mocą sprzętu zwiększy się jej skala. Przełomu nie ma w tym temacie.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Sty 05, 2011 16:11 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

chociaz z drugiej strony w Hard Trucku tez mozna bylo robic duze podroze. Moze zle powiedzialem. Slowo przelom rzeczywiscie tutaj nie pasuje. Bardziej mozna powiedziec ze dopelnienie gry. Ciekawe czy pozostanie jeszcze cos do dodania by naprawde zamknac projek i skupic sie tylko na poprawianiu grafiki.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat