Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

niedokończone komiksy Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Poll :: co zrobić z niedokończonymi komiksami?

usunąć
50%
 50%  [ 7 ]
niech se wiszą
28%
 28%  [ 4 ]
ch... mnie to
21%
 21%  [ 3 ]
Wszystkich Głosów : 14

Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 00:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wiem, że temat może się wydać trochę głupi, ale zależy mi na opinii użytkowników i sympatyków PGCT.
Mianowicie - co powinno się zrobić z komiksami, które wiszą na stronie, ale od bardzo długiego czasu nie były aktualizowane i podejrzewam, że sami autorzy nie pamiętają już, że takowe kiedyś tworzyli? Język
Mam tu konkretnie na myśli komiksy "Rafał the Combine", "Afroamerykańczyk" oraz "Social minus".
Fajnie by było, gdyby wypowiedzieli się też autorzy tych komiksów, o ile jeszcze tu zaglądają, czy mają zamiar jeszcze dalej je tworzyć.
Oczywiście napiszę do każdej z tych osób, ale jestem ciekawa zdania ogółu.

Co do autorów tych komiksów, w żadnym wypadku nie bierzcie tego do siebie (że Was nie lubię, że komiks słaby czy coś). Po prostu moim zdaniem nie ma sensu trzymać na stronie czegoś, co urywa się i na 98% nie będzie miało dalszego ciągu.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Chopper
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 1

Xfire: Wywalcie te rubrykę bo Elektryk słucha się Wooziego!
PostWysłany: Wto Mar 22, 2011 16:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mój można usunąć, mam w razie co kopię, a więc kiedy będzie pełny to można zawsze wrzucić spowrotem Oczko

PS. Przez ten czas zrobiłem 3 dodatkowe odcinki, ale nie było czasu aby dokończyć 2 pozostałe :F To tak jakby co, żeby nie było, że nic nie robiłem ;(

PS2. Dokończyłbym zapewne komiks, gdybym jeszcze miał siły na Gmoda. nie dość że przy szukaniu jakiegoś propa, włącza się Emo kratka, to i crashuje co chwila. To taka mała dodatkowa informacja, na wyjaśnienie dlaczego dalej tego nie zbyt mogę kontynuować. (ale niestety, takie uroki Garry's Moda)
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiekTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat