Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Counter-Strike: Global Offensive Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
LeD
Dojrzały Headcrab

Steam ID: SSPH

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 13:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
LeD napisał:
Joz napisał:

Co ty [cenzura]? Jedyny single-player w Counter-Strike'u to był ten w Condition Zero i był to najgłupszy single w jakiego grałem. CS to gra multi. Tylko.

Nie wierzę że taki wszechznawca valve'a nie wie, że to nie valve robiło deleted scenes(które ssie, mam to). Poza tym mówiąc to miałem na myśli coś porkoju fabuły a nie losowego napieprzania się around the world.

Ten Counter-Strike także jest robiony z pomocą third-party. I naprawdę wątpię czy w tej grze dałoby się zrobić sensowną fabułę nie będącą zerżnięciem z CoD i BF.

W sumie masz rację.

Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 13:35 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:
123Eddy123 napisał:

pss. Jak już będą skórki to mogli by zrobić skina Gromu Szczęsliwy Gordon

Wątpię - na skalę europejską/światową GROM to chlewnia uznawana przez polaków za 'elytę fojska"

Szkoda, że GROM jest uznawany za jedną z najlepszych jednostek elitarnych na świecie, uwolnili bodaj w Iraku kilkorga Marines i zostali wielokrotnie wysyłani na misje do Czadu oraz zdobyli bardzo wiele odznaczeń prezydenta USA. Coś jeszcze?
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Elektryk
Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 13:48 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:

Wątpię - na skalę europejską/światową GROM to chlewnia uznawana przez polaków za 'elytę fojska"

Ktoś kto Ci to naopowiadał to cię poważnie w konia zrobił.

Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Elektryk napisał:
flandrowa napisał:

Nagrał się za dużo w Call of Duty, a tam tylko SAS, Marines i ruscy terroryści. W dzisiejszych czasach młodzież nie ogląda wiadomości.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Joz napisał:
Elektryk napisał:
flandrowa napisał:

Nagrał się za dużo w Call of Duty, a tam tylko SAS, Marines i ruscy terroryści. W dzisiejszych czasach młodzież nie ogląda wiadomości.

Nie gram w CoD'a - należę do grupy, która go "hejtuje" - dla mnie dobry CoD zkończył się na części 3 Uśmiechnięty

BTW - chciałbym wierzyć w to, że GROM jak i nasi piloci są "świetnie wyszkoleni"
Joz
Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:
Nie gram w CoD'a - należę do grupy, która go "hejtuje" - dla mnie dobry CoD zkończył się na części 3 Uśmiechnięty

BTW - chciałbym wierzyć w to, że GROM jak i nasi piloci są "świetnie wyszkoleni"

To nie wiem kto ci taką papkę z mózgu zrobił, rodzice czy kto. Skoro nie chcesz wierzyć w fakty że mamy naprawdę dobre wojsko, pilotów i GROM, twoja strata.

Ale oddalamy się trochę od tematu.
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cytat:
zkończył się na części 3 Uśmiechnięty

CO zrobil?! Jezusie, Maryjo...

Cytat:

Jakies argumenty? (oprocz Smolenska i CASY)

Fast headcrab

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

flandrowa napisał:
Joz napisał:
Elektryk napisał:
flandrowa napisał:

Przytocz jedną nieudaną akcję. Pilotów mamy świetnych. Sam chciałem startować do Dęblina, ale mają wymagania dosłownie wyższe niż w NASA. No i to czyni naszych pilotów wyjątkowych, bo nie biorą byle kogo. A to, że skupujemy pozostałości po Amerykanach to już inna sprawa.

Grom jest świetnie wyszkolony. Powiedziałbym idealnie. Szkolił swego czasu zagranicznych komandosów, w nagrodę za ocalenie grupki Marines odbyli kilkumiesięczne szkolenie w USA w najlepszych jednostkach antyterrorystycznych świata. Teraz Grom podupada, bo nasz kochany rząd rzuca mu kłody pod nogi, ale naprawdę, odejdź od komputera, telewizję też wyłącz.
flandrowa
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

Xfire: OSZCZĘDZAM RAM
PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dav napisał:
flandrowa napisał:
Joz napisał:
Elektryk napisał:
flandrowa napisał:

Przytocz jedną nieudaną akcję. Pilotów mamy świetnych. Sam chciałem startować do Dęblina, ale mają wymagania dosłownie wyższe niż w NASA. No i to czyni naszych pilotów wyjątkowych, bo nie biorą byle kogo. A to, że skupujemy pozostałości po Amerykanach to już inna sprawa.

Grom jest świetnie wyszkolony. Powiedziałbym idealnie. Szkolił swego czasu zagranicznych komandosów, w nagrodę za ocalenie grupki Marines odbyli kilkumiesięczne szkolenie w USA w najlepszych jednostkach antyterrorystycznych świata. Teraz Grom podupada, bo nasz kochany rząd rzuca mu kłody pod nogi, ale naprawdę, odejdź od komputera, telewizję też wyłącz.

Punkt dla Ciebie - ale to i tak nie zmienia faktu, że podczas wojny nasza armia kraju by nie wybroniła
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zależy z kim tę wojnę toczyć. Z Niemcami jeszcze dalibyśmy radę, któryś uczony obliczył, że i Ruskom byśmy potrafili się stawić. Oni mają wszystko głównie na pokaz i do demonstracji sił. Polacy pokazali, że politycznie potrafią namieszać w planach mocarstw (Rosja vs. Gruzja). Ale za to jeden amerykański lotniskowiec mógłby zniszczyć cały nasz kraj. No, ale na szarym końcu pod względem uzbrojenia i szkolenia to my nie jesteśmy.

Wracając do tematu...

Sam nie wiem czy 5v5 się na dłuższą metę przyjmie. W CS ważną rolę grają serwery typu FFA, na których gra po 20/30 osób. No, ale mam nadzieję, że nie uniemożliwią stawiania takich serwerów.
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 14:50 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mnie najbardziej ciekawią te nowe tryby rozgrywki. I czy będzie sens używania innych broni poza kałachem, m16 i awp.

Fast headcrab

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 15:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

majan_pl napisał:
Mnie najbardziej ciekawi� te nowe tryby rozgrywki. I czy b�dzie sens u�ywania innych broni poza ka�achem, m16 i awp.

http://www.cdaction.pl/news-21178/counter-strike-global-offensive---nowe-konkretne-informacje.html
Ozi
Nie chce mi się
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 19:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No to coś mi się wydaje, że arsenał będzie jak w starych cs'ach, bo wszystkie wymienione w artykule już w csie były. Nie mam nawet co się interesować nowym csem.

Dojrzały Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 19:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jest już 1 screen - http://i.imgur.com/PMAqD.jpg
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
LeD
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 19:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bardzo śmieszne, pawloki.

Kawalki które mi się spodobały:
Cytat:
Twórcy gry chcą bowiem stworzyć bardziej zbalansowany system „gnatów”, który wykroczy poza cztery główne pukawki (czyli AWP, MK4, AK i Deagle). Valve chce, aby karabiny maszynowe dobrze się sprawowały na średnim dystansie, a strzelby na bliskim.

Cytat:
W Counter-Strike: Global Offensive w naszym arsenale pojawią się także dwa nowe przedmioty – koktajl Mołotowa i granat dźwiękowy.

Jeśli zbalansują i uatrakcyjnią bronie tak że skończę się męczyć widzac ciagle m4 vs ak47 to jest nadzieja. Poza tym te dwa nowe granaty brzmia dla mnie jako czynnik ktory powinien mocno rozluznic sztywna "pro gejming" atmosfere wokol gry. Obawiam sie oldfagów z 1.6 ktorzy sprobuja tam przeniesc wszystkie terminy z serii "tp to sie spinaj, ffa to sobie kamp"

[quote='K4CZ0R']Oj, widzę, że ten CS będzie miał wspólnego ze starym CS'em jedynie w mapach i nazwie. Oczko Przez te dwa nowe granaty wszystkie taktyki i schemat grania weźmie w łeb. TT nie będzie mogło za szybko rashować ze względu na możliwość ataku Mołotowem, zaś dźwiękowy nie raz może wypędzić kampera z kryjówki. Valve to jedna z najbardziej doświadczonych ekip w branży, więc jestem pewien, że gra pobije średniaki i "kotlety" pokroju Call of Duty, Killzone, MAG czy Crysis 2.[/quote]
To ostatnie to komentarz z artykułu który moim zdaniem brzmi mądrze.

DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 19:51 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wygląda na to, że Counter Strike nareszcie po latach może stać się znowu ciekawy.

Dojrzały Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 19:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak ciekawy razem z tymi koktajlami Rozbawiony
LeD
Dojrzały Headcrab

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 21:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Owszem, ale obawiam się nasilenia griefu blokując przejście molotovami lub wręcz paląc całe drużyny przy Friendly Fire.

Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 21:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Antyterroryści z Mołotwem
<facepalm>

Elektryk
Headcrab pod napięciem

Steam ID: elektryk91
Xfire: wywalcie tą rubrykę bo Woozie tak każe!
PostWysłany: Sob Sie 13, 2011 21:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja mam nadzieję, że gra będzie podobna do L4D2.
Chodzi mi o te ładne mapy i bronie z których aż miło się strzela.

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat