Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Gordon zwiedza bliski wschód w CS:GO Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
FiK
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 12:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Koszulki z HL3 noszone przez pracowników valve jeszcze można zrozumieć, ale to co zrobili na d2 w CS:GO to już przegięcie Bardzo szczęśliwy

Otóż na respie tero obok strzałki wskazującej drogę na A jest niby zwykły arabski napis. Gdy jednak zapytałem znajomego co to znaczy, to powiedział, że na pewno dotyczy Freemana, i to jedyny wyraz jaki mógł przeczytać. Olałem więc temat.

Ale oto ludzie znający PERSKI odkryli, że jest tam napisane "freeman was here". LOL

Ponadto napis przed długą od strony tero mówi "CS:Source is fun".

Link dla ciekawskich:
resp tero
sprawdźcie w googlowskim translatorze słowo freeman i osobno was here (razem trochę inaczej to wychodzi, bo translator nie interpretuje wówczas here o.O)

Oryginalny wątek zamieściłem na boardzie cspl, ale tam już padlina i żadna dyskusja się nie wywiązuje. W sumie to sam nie mam czasu jej prowadzić, bo pracuję obecnie po 16h dziennie aż do świąt Smutny

Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Dabu
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 4

Steam ID: dabu

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 14:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zwykły easter egg. Freeman jest postacią kultową, a wzmianki o nim są też i w grach nie zrobionych przez Valve... No fajne odkrycie, ale zdziwiony raczej nie jestem.

Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 15:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A ja jestem zdziwiony, bo od dawna Valve udawalo, ze cos takiego jak Freeman nie istnieje.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
zwieracz
Headcrab wyjadacz

Steam ID: Pan Zwieracz
Xfire: srajer
PostWysłany: Sob Gru 03, 2011 20:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Po Bliskim Wschodzie im się chodzić zachciało. Obieżyświaty rypane.

A tak na serio, to fajny easter-egg, ale to trochę nie fair, że oni już znajdują takie zakamuflowane rzeczy, a ja nawet tej gry na własne oczy nie widziałem. Paniska Oczko

Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat