Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Gra której nie kupiłem Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
zbrojny120
Świeży Headcrab

Steam ID: zbrojny120

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 11:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Otóż ostatnio postanowiłem kupić na Steam grę Deathmatch Classic.
Do zakupu gry używałem serwisu PayPal. Podczas wchodzenia na stronę PayPal wyświetlił się jakiś błąd (chyba 503). Więc kliknąłem X. Podczas ponownej próby zakupu gry wyświetlał się komunikat że poprzednia transakcja nie została ukończona i może mi naliczyć podwojony rachunek. Wiec zaznaczyłem że wiem o tym i kliknąłem powróć do Steam aby ukończyć obie transakcje. podczas 3 próby wyświetlił się ten sam błąd. Tym razem jednak za 4 razem zdecydowałem się na zakup gry pomimo rachunku x2. Okazało się jednak że nie mam kasy na PayPal'u i nie mogę kupić gry więc kliknąłem powróć do Steam. Wtedy wyświetlił się błąd mówiący że transakcja nie mogła zostać ukończona. I wtedy zaczął się problem. Pomimo że z mojego konta PayPal nie została pobrana ŻADNA opłata, za Steam nie przyszedł mi żaden E-mail, z PayPal'a też nie, na moje kondo dodana została gra Deathmatch Classic. Znajduje się ona w bibliotece gier Steam, w sklepie Steam pisze że posiadam już tą grę, na profilu społecznościowym nie ma nic o zakupie tej gry, a sama gra nie zniknęła z koszyka. Wiec moje pytanie brzmi: co mam zrobić? Gry nie instalowałem bo tak na prawdę jej nie kupiłem, a boje się pisać do supportu Steam bo mogę dostać bana ana koncie mam 19 legalnie zakupionych gier (7 zakupionych przez Steam, 1 przez allegro w formie prezentu Steam i 11 w wersji płytowej). Więc co mogę zrobić? I proszę niepisać żebym się cieszył bo mam grę za free Exclamation
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Woozie
Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 12:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zacznijmy od tego że za błąd w ich systemie nie możesz dostać bana. Napisz do nich, może za uczciwość dadzą ci jakiś prezent.

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 12:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Usuną grę i nie odpowiedzą, olej to graj sobie, a jak ktoś będzie czegoś chciał powiedź, że zapłaciłeś przez paypala i tyle :V
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
majan_pl
Stary Headcrab

Steam ID: majan_pl

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 13:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A może miałeś już tą grę (jest dołączana do Half-Life Anthology)? Kliknij w swój login w prawym górnym rogu okienka Steam tam jest wszystko ładnie wypisane.

Świeży Headcrab

Steam ID: zbrojny120

PostWysłany: Nie Lut 26, 2012 14:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

@majan_pl

Mam Half-Life Anthology ale niema tam DC tylko TFC. A co do gry problem rozwiązany. Gra zniknęła z mojego konta. Temat do zamknięcia.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat