Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Serwery Role Play. Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Rotepi
Świeży Headcrab

Steam ID: STEAM_0:1:39188873

PostWysłany: Sob Lip 14, 2012 10:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Elo. Gra ktoś może w Gmoda na serwerach Role Play? Szukam osób do wspólnej zabawy na serwerach Role Play. Jeśli macie IP jakichś ciekawych serwerów Polskich to bardzo bym prosił o napisanie ich w tym temacie, a jeśli chciałbyś ze mną pograć pisz na gg: 8806363
Do tej pory grałem na zagranicznych serwerach Role Play, bo polskich coś nie można znaleźć, a jeśli są to stoją puste... Tak więc bardzo proszę o IP Polskich Serwerów Role Play, oraz o kontakt ze Mną w celu pogrania w Garry's Mod'a w Role Play.
PS. Dodam jeszcze że na zagranicznych serwach zdaża się Mi widzieć 1 polaka na 1,2 tygodnie :/ Tak więc jest też opcja pogrania na zagranicznych Serwerach większą ekipą polaków np. 5 osób. Uśmiechnięty Proszę o kontakt GG: 8806363
Z góry dziękuję. Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
RtaMag
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 17:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja też szukam jakiegoś serwer'a Polskiego Role Play, a dokładnie chodzi o tryb DarkRP. Więc zgłaszam się do tematu :3

@Rotepi ja mógłbym z tobą pograć, chociaż wolał bym gadać z mikrofonem przez skype.

//To nie Spam :d
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Gecko
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Lip 25, 2012 18:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

To serwery RP jeszcze istnieją? Myślałem, że już wymarły D:
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
softenik
Świeży Headcrab

Steam ID: softenik

PostWysłany: Nie Sie 26, 2012 08:41 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Też bym pograł :< Zna ktoś taki serwer?

Świeży Headcrab

Steam ID: Pio064

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 00:05 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Znam jeden fajny serwer dark rp (wersja 2.4.2). Też szukałem nie dawno i znalazłem. To nie jest polski serw, wszyscy porozumiewają się tam po angielsku, a część ludzi używa mikrofonu. Mapka to jedna z najbardziej popularnych tego typu: rp_downtown_4vc_v2. Maks ilość slotów to 32, gram tam dużo ludzi i czasami się zdarza (ale rzadko), że serwer jest zapełniony. Gracze grają tam 24h na dobę, więc nawet w nocy lub nad ranem można znaleźć wystarczającą liczbę graczy. Niestety przy maksymalnej liczbie graczy zdarzają się laggi, (przynajmniej u mnie) więc najlepiej mi się gra wieczorem, gdy jest ich mniej.
IP: 91.121.24.177:27100
nazwa: =GIN= Serious DarkRP - Custom & Modified(Has FastDL Now)
Jeśli szukacie graczy do rp lub dark rp możecie mnie dodać do znajomych na steam (nick w sygnaturce).

PS pomóżcie: http://www.forum.headcrab.pl/viewtopic.php?p=209983#209983

Stary Headcrab

PostWysłany: Wto Sie 28, 2012 01:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pio64 napisał:

serwer nie trybi
albo mają zabezpieczone na hasło, albo sam nie wiem, bo przycisk Połącz jest zablokowany
Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 00:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Hmm dziwne, u mnie działa cały czas. Może była maksymalna ilość graczy, albo źle wpisałeś ip? Po wpisaniu ip upewnij się, że nazwa serwera, który Ci się wyświetlił jest taka sama jak w moim poprzednim poście i spróbuj jeszcze raz.
PS Do komfortowej gry wymagane jest posiadanie CSS, bo serwer korzysta z niektórych jego modeli, np. broni. Ale tak chyba jest na każdym serwerze dark rp.

|
\/ @softenik okazuje się, że barrelroll to popularny nick na steamie Uśmiechnięty możesz podać jeszcze jakieś dane? Np. awatar

Ostatnio zmieniony przez Pio64 dnia Sro Sie 29, 2012 15:05, w całości zmieniany 2 razy
softenik
Świeży Headcrab

Steam ID: softenik

PostWysłany: Sro Sie 29, 2012 03:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Też pogram na tym Rp, mój nick to Barrelroll :3.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Sie 30, 2012 16:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Pogram z tobą ale podaj jeszcze jakieś inne dane, bo ciężko Cię znaleźć. Najlepiej napisz link do swojego profilu.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2012 22:26 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam, jeżeli chodzi o serwery Gmoda mogę zaproponować dwa dobre.

-GMOD.biz ( widzialem 2 polaków )
-GANGWARSRP.com ( widzialem ok. 7 polakow, jest tam dwóch adminów z polski )

Ogólnie sam zaczynam robić mapę do RP. Mam sponsora na serwer 20 slotowy. Narazie jestem w fazie tworzenia mapy. Jeżeli jesteście chętni do gry na polskim serwerze zapraszam do tematu w tym dziale.

Pozdrawiam
Pio64
Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 15:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chętnie zagrałbym na twoim serwie, więc daj znać jak coś już będzie wiadomo w tej sprawie. Co do tej mapki, którą tworzysz też mógłbyś ją pokazać jak już będzie zrobiona. Puki co to zagram na tym gangwarsrp.com tylko powiedz mi, na którym serwerze widziałeś najwięcej Polaków, bo okazuje się, że gangwarsrp.com ma kilka serwerów, a nie tylko jeden. Najlepiej podaj ip.

Świeży Headcrab

PostWysłany: Pon Wrz 10, 2012 20:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

=
http://steamcommunity.com/groups/graczerp ->> Zbieramy osoby do gry.
-=

Co do twojego cytatu powiem jasno, każdy serwer jest podzielony na levele na niektorych np. newbies mogą grać tylko nowi od pierwszego do 30. Natomiast na Unlimited każdy. Sam zdecyduj się jak chcesz zacząć grać. Ja zalecam na newbie a potem juz do 10 lvl powinieneś sobie poradzić.

Dojdź do grupy i sie umów z kimś Uśmiechnięty

85. GangWarsRP.com | Newbies Paradise [Levels 1-30] 1/32 62.212.82.206:40000 gw_downtown_beta_v5
88. GangWarsRP.com | Unlimited Roleplay #1 [All Levels] 6/32 85.17.31.109:50000 gw_downtown_beta_v5
116. GangWarsRP.com | Gangsters Paradise [Levels 1-45] 0/0 95.211.168.3:40000 Unknown
131. GangWarsRP.com | GangLand [Levels 1-99] 15/32 95.211.168.3:50000 gw_downtown_beta_v5
182. GangWarsRP.com | Proving Grounds [Levels 1-60] 14/32 85.17.31.109:60000 gw_downtown_beta_v5
192. GangWarsRP.com | Criminals Haven [Levels 1-60] 5/32 95.211.168.3:60000 gw_downtown_beta_v5

Pio64 napisał:
Chętnie zagrałbym na twoim serwie, więc daj znać jak coś już będzie wiadomo w tej sprawie. Co do tej mapki, którą tworzysz też mógłbyś ją pokazać jak już będzie zrobiona. Puki co to zagram na tym gangwarsrp.com tylko powiedz mi, na którym serwerze widziałeś najwięcej Polaków, bo okazuje się, że gangwarsrp.com ma kilka serwerów, a nie tylko jeden. Najlepiej podaj ip.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat