Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

HF2 problem z modami Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
GmanFreeman
Świeży Headcrab
Zbanowany

Steam ID: nie mam

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 01:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Czesc, szukalem troche informacji w sieci ale cos nie moglem znalesc.
No wiec nie wiem czy problem po mojej winie czy nie, ale kupilem Half Life2 no i chcialem na nim zainstalowac moda insurgents bo kiedys gralem w niego na informatyce.
Mowi mi ze tak jak z gmodem 9 musze to wkleic do folderu steama bo sciagam z moddb, ale gdzie jest w ogole jakis folder steama. Szukajac pomocy natknalem sie na jakies pliki steam i je sciagnalem, wkleilem w folder z hf2 i gmodem i insrugents no ale jak odpalam hf2 zeby wlaczyc mody to wyswietla mi sie cos w stylu:
HF2.exe przestał dzialac - zla sciezka docelowa
Cos w tym stylu nie pamietam co bo jak robie print screena to robi mi zrzut obrazu ekranu a nie problemu, to jest zawartosc foldera, pomozecie?

Image

szybko odpowiadac dzieki

Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 07:58 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Wydaje mi się że jak już kupiłeś hla to ciebie ruski z targu mocno oszukali i sprzedali pirata...

;>
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
GmanFreeman
Świeży Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 10:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zlozylismy sie z kolega i kupilismy z allegro wersje z 2004 roku
Podobno wystarczylo wlozyc plyte i zainstalowac ale mi tu otwiera jakies foldery i wlasnie dziwne pliki. Przeczytalem ze wymagany jest steam ale nie rozumiem po co przeciez kazdy gameplay i recenzja na yt nie jest nagrywana przez ten steam tylko widze obraz gry na monitorze tak jak bym to robil nagrywajac nap. crysisa 1 2 czy 3
O co w tym chodzi macie mi pomoc skoro jestescie oficjalnym serwerem i forum hf 2

Headcrab wyjadacz

Steam ID: Sion[PL]

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 10:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GmanFreeman napisał:
O co w tym chodzi macie mi pomoc skoro jestescie oficjalnym serwerem i forum hf 2

1.Nic nie musimy
2.Nie jesteśmy oficjalnym forum, oficjalnego szukaj na steamforums.
3.Nie propagujemy piractwa, a HL2 od zawsze był na platformie Steam, więc nie masz prawa mieć go zainstalowanego w: "C:\Gry" i jeszcze mieć w tym folderze plik, który ma w nazwie "offline" i "nosteam" naraz.
Albo was oszukali z tą aukcją, albo robisz z siebie głupka, próbując doświadczonym ludziom wmówić, że są w błędzie.

Powiedziałbym Ci jak można rozwiązać problem pomijając nielegalne środki, ale Cię nie lubię i tego nie zrobię.

Lekcja pokory: nigdy nie należy od nikogo niczego żądać, jeśli nie jesteś w lepszej pozycji od niego.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
GmanFreeman
Świeży Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 12:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Sion napisał:
GmanFreeman napisał:

Jakies pierdzenie

nastepny?

Stary Headcrab

Steam ID: Rhidge

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 13:53 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GmanFreeman napisał:
Sion napisał:
GmanFreeman napisał:

Jakies pierdzenie

Coś tam fefluni

Dziecko, weź się ogarnij i kup oryginalnego "half five dwa" O ile w ogóle taka gra istnieje.
Przestań brzdąkać jak stary mędrzec strugający kija na klopie, bo nie umiesz nawet wymienić poprawnie skrótu gry.
Masz pirata i przestań wciskać nam kity. Kup oryginał i problem zniknie.

Świeży Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:09 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Chcialem normalnie... jak kolega... grzecznie, ale jak widze to do was nie dociera.
KUPILEM TEGO [cenzura] HLF2 NA ALLEGRO ZA DWADZIESCIA ZLOTYCH, TAK 20ZL NA SPOLE Z KUMPLEM I DOSTALISMY JAKAS SZWINDLOWA PLYTE, DALISMY SIE ZROBIC ALE NIE WYZYWAJ MNIE OD DZIADKOW I PRUTASOW BO JA TAKI NIE JESTEM, Dopoki mnie nie przeprosisz ja ci tutaj nie odpisze wiecej, takze czekam na reszte, co ja mam zrobic, nie mam kasy na kolejnego halflife 2, ma ktos moze zapasowa kopie?

Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GmanFreeman napisał:

Jakieś sapanie w oddali

No ale masz nadal tego pirata, więc kup ten oryginał.
Problem zniknie.
No i lepiej już nie odpisuj, bo mi czaszka pęka od czytania twoich wypocin.

EDIT:

Odłącz sobie internet na miesiąc, to będziesz miał na swojego half five dwa.

Ostatnio zmieniony przez Ridzu dnia Nie Lut 24, 2013 14:26, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu GaduMSN Messenger
Knight
Stary Headcrab

Steam ID: Knight5002

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GmanFreeman napisał:
Chcialem normalnie... jak kolega... grzecznie, ale jak widze to do was nie dociera.
KUPILEM TEGO [cenzura] HLF2 NA ALLEGRO ZA DWADZIESCIA ZLOTYCH, TAK 20ZL NA SPOLE Z KUMPLEM I DOSTALISMY JAKAS SZWINDLOWA PLYTE, DALISMY SIE ZROBIC ALE NIE WYZYWAJ MNIE OD DZIADKOW I PRUTASOW BO JA TAKI NIE JESTEM, Dopoki mnie nie przeprosisz ja ci tutaj nie odpisze wiecej, takze czekam na reszte, co ja mam zrobic, nie mam kasy na kolejnego halflife 2, ma ktos moze zapasowa kopie?

Nie ma co się wściekać na innych. Jeśli faktycznie kupiłeś na allegro, to gość Ci sprzedał wersję piracką, inaczej mówiąc Cię oszukał.

Świeży Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

nie mialem pojecia ze w tym kraju sa tacy ludzie...

Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 4

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GmanFreeman napisał:

My niestety jesteśmy świadomi ogromu jehopów twego pokroju.
Gdzie jest całe AMH, bany trza rozdawać.
GmanFreeman
Świeży Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Kriss napisał:
GmanFreeman napisał:

My niestety jesteśmy świadomi ogromu jehopów twego pokroju.
Gdzie jest całe AMH, bany trza rozdawać.

Tak Mofixil, dobrze zapamiętałeś skrót od nazwy - Aparat Moderacji Headcrabów, gratuluję. Musze przyznać, że nigdy Cię nie lubiłem, ale gdy to całe forum, zaczęło schodzić na psy, oczywiście nie z waszej winy, z winy okrojonej tematyki i brak konkretnych zapowiedzi, stwierdziłem że najlepszym wyjściem byłoby pożegnanie się i zapomnienie o tej stronie. Spędziłem tu pare fajnych lat, poznałem ludzi z którymi do dzisiaj mam kontakt na steamie i go pielęgnuję.
Jak już mówiłem - nie lubiłem Cię, ale teraz chciałbym żeby ludzie tacy jak ty rejestrowali się tutaj tonami, żeby dyskusja była żywa. Po co nowi użytkownicy skoro znowu jedynie po co przyjdą to o pomoc, bo nie działa im spiracony HL2.
To była marna próba nawet nie trollingu, ale pokazania co się tutaj dzieje od paru ładnych lat. Prabab, Mixon, Sniffer (;_:7 Mój cyniczny Królu) nie chce mi się wymieniać bo jeśli byliście i jesteście tu wystarczająco długo to wiecie kto odszedł.
No, ale moim zadaniem nie była wymowa, przekazuje głos Prawdzie o Headcrabie.

Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 14:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

GmanFreeman napisał:
Prawda o Headcrabie.

No dobra, ale po co te tajne zadania spiskowe?
Wszystko to co powiedziałeś, jest wiadome od dawna.
Większość ludzi ( w tym ja ) zagląda i wypowiada się dla czystej checy.

Co nie zmienia faktu, że będziemy dalej jeździć po ludziach piracąych grę, wart 5 zł. Bo tyle wychodzi w cenie OB.

Świeży Headcrab
Zbanowany

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 15:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ridzu napisał:
GmanFreeman napisał:
Prawda o Headcrabie.

No dobra, ale po co to wszystko?
Wszystko to co powiedziałeś, jest wiadome od dawna.

Po to, że to nie jest temat zamkniety. Większy przesiew userów - i od razu dyskusja stanie się żywsza, bo zostaną tylko ci, którzy są tego warci.
Nie potrafię wymienić żadnego usera na poziomie starego boardu który zarejestrował się po 2010/2011 roku. To jest kwestia przesiewu, nie kandydatury czy też tematyki forum. A burdel i dziecinada panująca na forum odrzuca tych potencjalnie ciekawych userów.
Ridzu
Stary Headcrab

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 15:24 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak sam mówisz. forum, zaczęło schodzić na psy z winy okrojonej tematyki i brak konkretnych zapowiedzi. Popieram.

Tylko nie wiem co w takim układzie potencjalnie ciekawy user mógłby tu robić, po za gadaniem o bzdurach.

Forum głównie było tematyką o Half Life, jako że temat o HL został w maksymalnie wyczerpany, a nawet lepiej - forum zaczęło szukać deski ratunku w postaci serwerów TF2, CS, GMOD co również okazało się nie wypałem. Nie ma tu normalnych userów, bo co oni mają tu robić? Większość już zapomniała czym jest HL i wkroczyli na nowe ścieżki życia. Mnie już nawet ta produkcja nie rajcuje jak kiedyś.

Kopfkrabbe

Steam ID: sc.com/id/joz

PostWysłany: Nie Lut 24, 2013 15:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Boziu, niby za oknem śnieg i końcówka lutego, a na forum już lato się zaczyna.
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat