Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Problem z Hotline Miami Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Zenon57689
Świeży Headcrab

Steam ID: Zenon57689

PostWysłany: Sro Lis 25, 2015 20:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam, ostatnio nabyłem grę Hotline Miami, mam slaby komputer, ale wymagania gry nie są wysokie wiec powinno działać bez problemu. Lecz gdy próbuje włączyć wersje update, widzę ekran ładowania, po czym wyskakuje mi okienko z napisem "HotLine Miami.exe przestał działać" (czy coś w tym stylu). Przeczytałem gdzieś że mogę wyłączyć kompatybilność ze steam, lecz to nic nie dało. Próbowałem zmieniać rozdzielczość, lecz skończyło się to tym że już nawet wersja oryginalna nie chciała działać, musiałem zrobić reinstall, i usunąć wszystkie pozostałe pliki z hotline miami ( sam reinstall nie wystarczał). Normalnie bym sobie już darował i grał na tej oryginalnej wersji, ale mam mały monitor i ucina mi kawałek gry, chciałbym jeszcze raz przejść grę tylko że po polsku, i czasami bywa ze nie wczytuje mi się podłoga w grze, przy czym występuje wkurzające mryganie ekranu. Proszę o pomoc, zwróciłem się o nią już na innym forum, ale otrzymałem cisze.

Windows 7 Home Premium
Procesor: Intel® Core™2Duo CPU T5250 @ 1,50GHz
Karta graficzna: Mobile Intel® GMA X3100
2 GB Ram
32-bitowy stystem operacyjny
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Zenon57689
Świeży Headcrab

Steam ID: Zenon57689

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 16:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Bardzo przepraszam za spam, internet coś ostatnio szwankuje i chyba za dużo razy nacisnąłem "wyślij".
marcinoz97
Stary Headcrab

Steam ID: Meowchin

PostWysłany: Sro Gru 02, 2015 19:32 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Z tego co wiem, to HM ma tą czarną ramkę w celu niby dodania "retro feelingu", że niby grasz na automacie. I chyba nie da sie tego wyłączyć.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat