Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Informacje dot. zmartwychwstania HL2.pl Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
PawelS
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 18:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Witam,

Forum HL2.pl odżyje, tylko muszę je oczyścić ze zbędnych rzeczy (m.in. spambotów, czy informacji o sprzedaży na proźbę JKK), a to trochę potrwa.

Na dzień dzisiejszy mogę ujawnić, że będzie zakupiony vBulletin, więc to kolejna rzecz, która to trochę opóźni.

Co do nowej strony to mogę odrazu powiedzieć, że jest kilka opcji, a bez wsparcia społeczności raczej nie da się tego zrobić na tyle dobrze, aby miało to jakikolwiek sens.

Layout i CMS przepadł, Content (m.in. niusy, artykuły, etc.) na stronie należy jedynie do ich autorów/właścicieli, więc jeśli Ci wyrażą zgodę będzie mógł on być zamieszczony na nowej, starej stronie.

Na dzień dzisiejszy bez problemów można by przeprowadzić fuzję z hl.fpp.pl / hl2.fpp.pl / halflife2.pl

Nie wiem jak wy, ale Ja bardzo bym nie chciał, aby ta strona umarła do końca.

Oczywiście od nikogo nie wymagam, a wręcz nie oczekuję, że po tych wszystkich wydarzeniach będziecie chcieli ze mną wszystko to reanimować.

Chciałbym jedynie prosić redakcję i moderatorów, a także ludzi, którzy byli z tą stroną blisko związani o napisanie krótkiego posta o tym, czy zostają tutaj, czy mają jeszcze na tyle siły i chęci, aby zacząć budować to na gruzach od samego początku.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam,

zEB
Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 18:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cóż, osobiście uważam że istnienie DWÓCH wspierających (a nie zwalczających) się site'ów wyszło by, myśle, wszystkim na zdrowie.

HL2.pl i Headcrab.pl mogły by chyba nawiązać korzystną dla obu stron współpracę. Oczywiście wszystko leży w gestii .qam'a ale jeżeli obie strony wykazały by chęć współpracy, to myśle że wszyscy (fanowie) byśmy na tym tylko skorzystali.
Ja osobiście chciałbym poczekać na rozwój wypadków zanim złoże jakieś deklaracje (zresztą ostatnimi chwilami nie mam zbyt wiele czasu).
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
PawelS
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 18:20 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

zEB napisał:
Cóż, osobiście uważam że istnienie DWÓCH wspierających (a nie zwalczających) się site'ów wyszło by, myśle, wszystkim na zdrowie.

Ja chciałbym pozostać neutralny i nie mam zamiaru nikogo niszczyć.

zEB napisał:
HL2.pl i Headcrab.pl mogły by chyba nawiązać korzystną dla obu stron współpracę. Oczywiście wszystko leży w gestii .qam'a ale jeżeli obie strony wykazały by chęć współpracy, to myśle że wszyscy (fanowie) byśmy na tym tylko skorzystali.

Też tak myślę. Ze mną można się dogadać, więc Ja ze swojej strony problemów nie będe robić.

Pozdrawiam,

Kazio
Dojrzały Headcrab
Ostrzeżenia: 1

Steam ID: Prawdopodobnie Kazio.

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 18:56 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Jak najbardziej jest za!. Dobrę rozwiązanie i .... nie mam co dalej napisać ;p
Myślę, że odrodzenie hl2.pl wraz z fuzją z innych sajtów, wyszło by 2 razy lepsze niż poprzednio.
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 19:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PawelS napisał:
Layout i CMS przepadł, Content (m.in. niusy, artykuły, etc.) na stronie należy jedynie do ich autorów/właścicieli, więc jeśli Ci wyrażą zgodę będzie mógł on być zamieszczony na nowej, starej stronie.

Ja wyrażam zgodę.

Pisałem wszystko dla dobra publicznego i nie widzę powodów, dla których miałbym wszystko ciepnąć do sejfu zamkniętego na cztery spusty.

Cytat:
Nie wiem jak wy, ale Ja bardzo bym nie chciał, aby ta strona umarła do końca.

Ona już umarła, tylko że reinkarnowała się w innym wcieleniu - headcrab.pl. Spopielała i narodziła się na nowo, niczym mityczny feniks.

Reaktywacja starych zwłok może wyjść w tej sytuacji średnio na jeża Oczko.

Cytat:
Chciałbym jedynie prosić redakcję i moderatorów, a także ludzi, którzy byli z tą stroną blisko związani o napisanie krótkiego posta o tym, czy zostają tutaj, czy mają jeszcze na tyle siły i chęci, aby zacząć budować to na gruzach od samego początku.

Jawohl!

*Oczywiście pod warunkiem, że treść forum pozostanie nietknięta (jakiekolwiek odstępstwa od normy we wszystkich innych kategoriach, w tym nowy skin forum, zmieniony silnik etc. są akceptowalne Język).
PawelS
Świeży Headcrab

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 22:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
Ja wyrażam zgodę.

Pisałem wszystko dla dobra publicznego i nie widzę powodów, dla których miałbym wszystko ciepnąć do sejfu zamkniętego na cztery spusty.

Nie wiem czy to tutaj napisałeś JolKK'owi wystarczy, ale mam nadzieję, że raczej nikt w tej kwestii nie będzie robił problemów.
Czekam na resztę redaktorów ;)

prb napisał:
Reaktywacja starych zwłok może wyjść w tej sytuacji średnio na jeża ;).

To co jest nieświerze zostanie wymienione na nowy lepszy model, zresztą nowa forma jest składana z dwóch zwłok ;)

prb napisał:
*Oczywiście pod warunkiem, że treść forum pozostanie nietknięta (jakiekolwiek odstępstwa od normy we wszystkich innych kategoriach, w tym nowy skin forum, zmieniony silnik etc. są akceptowalne :P).

Treść nie, tylko spamboty łącznie z ich postami zostaną zdezintegrowane :D

ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 23:38 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

PawelS napisał:

prb napisał:
*Oczywiście pod warunkiem, że treść forum pozostanie nietknięta (jakiekolwiek odstępstwa od normy we wszystkich innych kategoriach, w tym nowy skin forum, zmieniony silnik etc. są akceptowalne Język).

Treść nie, tylko spamboty łącznie z ich postami zostaną zdezintegrowane Bardzo szczęśliwy
OMG! Wielka rura do lewatywy!

Moj content mozesz wykorzystac. Pomoc przy portalu jak najbardziej pomoge ale nie liczcie na zbyt wiele - studia i praca wysysaja resztki mojego wolnego czasu.

Stary Headcrab

Steam ID: lesiulodz
Xfire: lesiulodz
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 00:01 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

w sumie jestem za tym aby obie strony działały równolegle i cieszę się że strona trafiła w ręce kogoś kto bedzie chciał ją kontynuować. jednak bardziej będę się udzielał tam gdzie będzie większość 'starej' ekipy
służę moją pomocą z zakresu wiedzy o hl czy informatyki Rozbawiony Gordon

Świeży Headcrab

Steam ID: cveni

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 01:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ze strony czystego usera lepiej by dla mnie wyglądała zwykła fuzja. Tak byłoby według mnie łatwiej i wygodniej. To nie jest żadna propozycja, ani deklaracja, bo w tej sprawie jestem tylko widzem, ale taka wizja bardziej mi podpasowuje.

W końcu łatwiej prowadzić jeden większy sajt, niż 2 mniejsze, które byłyby z tą samą rzeszą ludzi. Konkurencja byłaby wtedy raczej zbędna, a utrzymywanie stronek potrzebowałoby 2 razy więcej czasu i wysiłku.
Żuber(ScraP)
Zaręczony headcrab

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 03:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ide tam gdzie moje kochane śmierdziele pójdą. :*

Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 09:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Uhm no nie wiem... Chyba będę jechał na dwa fronty Bardzo szczęśliwy I tu i tu jest mi dobrze... Oczywiście wyrażam zgodę na trzymanie swoich materiałów.

Co do halflife2.pl. Nie wiem, nie wiem. Byłem zmuszony do zamknięcia strony, bo administracja olała cały serwis. A kiedy chciałem prowadzić i opłacać wszystko sam to się kontakt dziwnie urwał :/
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
Gordon Commodore
Fast headcrab

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 10:46 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Cóż, ja nie zamierzam wracać na board. Ja już puściłem korzenie tutaj, na headcrabie. Ciężko było mi się rozstać z serwisem, a teraz nie chcę tam wracać. Nie mam nic przeciwko istnienia half-life2.pl i headcrab.pl równolegle, choć wątpie że to zbuduje coś super-hiper.

Gonarch

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:31 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zostaje na Headcrabie (a to Ci niespodzianka) i mam nadzieje że przez następny miesiąc zbudujemy (a raczej zbuduję) ostatecznie finalną wersje portalu. PawelS życze powodzenia ale jeśli o mnie chodzi to, co wydaje mi się oczywiste, skupiam się na tym mniejscu - za dużo włożyłem w nowe miejsce za dużo krwawicy i pieniędzy żeby od tak to zostawić. Mimo wszystko licze na otwarte, przyjacielskie stosunki jeśli chodzi o wymianę buttonów czy współdzielenie materiałów.

Natomiast jeśli chodzi o wspomnianą fuzję - ucinam krótko że odpada. Dwa portale o serii half-life napewno wzajemnie będą się motywowaly, lepiej dla nas wszystkich. Po stronie usera pozostaje decyzja gdzie się będzie udzielał bardziej a gdzie mniej (bo jechanie na dwa fronty może nie wypalić).

HL&HF
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
ClassicGOD
Gonarch

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 13:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.qam napisał:

HL&HF
Half-Life & Hell Fire? Bardzo szczęśliwy

Uber Metalowy Headcrab

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 14:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Fuzja IMHO też odpada. I to zawsze większy wybór dla userów gdzie chcą się udzielać. Ja osobiście zostane na headcrabie, ale nie omieszkam (skoro konto juz tam mam Język ) wpaść na half-life2.pl od czasu do czasu.
No i zawsze można to się powymieniać doświadczeniami tak międzyforumowo Uśmiechnięty
Guardb
Młody Headcrab

Steam ID: Guardb
Xfire: Guardb
PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 16:57 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja będę jechał na dwa fronty jak by co

Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: marco562

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 16:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Będę tu i tam Uśmiechnięty

IMO to jest dobry pomysł, żeby były 2 boardy Uśmiechnięty

Meet the Headcrab

Steam ID: Viroos433 / Zlewozmywak_kamikaze

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 18:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Głównie będę przebywał tutaj, chociaż będę też czasami na starym boardzie.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
kamiiru
Tsundere Headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 20:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Mi tutaj dobrze, nie chce mi się pisac na 2 forach.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
Elaks
Dojrzały Headcrab

Steam ID: Elaks

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 21:03 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja najprawdopodobniej będę dawał znaki życia na obydwu boardach, lecz nie mogę powiedzieć, że na pewno, gdyż to jest przyszłość i jeszcze dużo może się zmienić Uśmiechnięty W każdym razie trzymam kciuki i mam nadzieję, że już niedługo oba portale będą w pełni działały Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat