Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Filmy, Seriale i Kino Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu
Autor Wiadomość
Dav
Fast headcrab
Ostrzeżenia: 2

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 11:36 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Swoją drogą jest gra tworzona na podstawie serialu LOST. Zajmuje się tym Ubisoft. Gra ma się ukazać na PC, PS3 i Xbox360.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij email
meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 12:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Aha jeszcze zapomniałem o C.S.I Język Naprawdę świetny serial/seriale Język. Prawo Miasta jakoś nie przypadło mi do gustu Zmięszany
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 12:54 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

meJK napisał:
Aha jeszcze zapomniałem o C.S.I Język Naprawdę świetny serial/seriale Język. Prawo Miasta jakoś nie przypadło mi do gustu Zmięszany

BYć może to wina Wilczaka :/ w końcu ile można oglądać seriali czy tam filmów z tym gościem. Równie medialny jest Zakościelny, teraz nawet do holywood pojechał po filmie dlaczego nie. Tych seriali jest już za dużo i zaczynają mi się pieprzyć wydarzenia i aktorzy z tych seriali, polskich jak i zagranicznych.
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 13:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja polskich szmelcow w ogole nie oglądam z prostej przyczyny, są produkowane dla ilości a nie jakości zupełnie jak wenezuelskie telenowele. To się rzuca w oczy z odleglosci 100km, porownajcie dowolny polski serial do dowolnego zagranicznego, poprostu wszystko sie rozni, filtry, oswietlenie, ujecie, u nas to amatorzy są. Najlepszy serial pod wzgledem Technicznym jest "Odwróceni" lecz to i tak nie to.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćWyślij emailNumer Gadu Gadu
bil-u
Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Pią Maj 04, 2007 22:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dzisiaj zaliczyłem SpiderMana 3 ^^. Myśle że twórcy troche przegieli z umieszczeniem w filmie trzech złych charakterów bo film jest troche przepchany nimi, szkoda tylko że Venom ukazuje się dopiero pod koniec filmu i nie ukazuje ani kszty fajności tej postaci (brak języka !). Oczywiście pod względem efektów to film miażdzy (Sandman!) a i fajnie przeplatają się poważne sceny z tymi śmiechowymi co dodaje filmowi uroku. Cały film kręci się wokół romansu Petera z Mary Jane a bitwy z "bad guys" są tylko dodatkiem do tego co troche mnie irytowało bo ileż można słuchac tej samej śpiewki ;]. Napewno najlepsze i najbardziej orginalne sceny miały miejsce gdy symbiot kontrolował Petera bo wtedy zmienił się w naprawde złego madafake. Fajnie zrealizowany był pojedynek "Złego" Petera z Harrym bo mimo, iż bili się na śmierc i życie to było to ukazane w konwencji pojedynku kumpli ze szkoły ;]. No i oczywiście twórcy sobie tak zaplanowali fabułę że mogą jeszcze nakręcic z 3 części a 4 już jest zapowiedziana bo przecież Venom nie został zniszczony jako tako, jest Dr.Connors który jak wiemy stał się później Lizzardem, jest też młody Jameson który po powrocie z misji kosmicznej stał się Man Wolfem ale ja bym widział w następnej części Morluna który nieźle skopał tyłek Pajączkowi w serii The Amazing ^^. Reasumując - jeżeli jesteś fanem to idź i się nie zastanawiaj, jeśli nie orientujesz się w przygodach Petera to też idź by pooglądac efekciarskie pojedynki Gordon wywiesił jęzor . Filmowi stawiam 9/10 ale nie ukrywam że o wieeele bardziej czekam na Piratów z Karaibów 3 bo trailer z kina napalił mnie niesamowicie ! Diabelski Gordon
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
AwM
Fast headcrab

Steam ID: awm591
Xfire: awm505
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 16:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Przed chwilą się dowiedziałem, że robią kontynuację 28 dni później.
http://fdb.pl/w2548,28,tygodni,p%C3%B3%C5%BAniej,-,zobacz,krawawe,zdj%C4%99cia!.html jest news.
Są tam 2 zwiastuny.
Bardzo czekam na ten film, jako że pierwsza część mi się bardzo podobała.
Czekam też na Left 4 Dead, jako że jest on w tych samych klimatach Bardzo szczęśliwy

Ostatnio zmieniony przez AwM dnia Sob Maj 05, 2007 17:46, w całości zmieniany 1 raz
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
Volt
Młody Headcrab

Steam ID: adamb6@gmail.com
Xfire: voltpl
PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 16:55 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja już od dawna czekam na 28 weeks later, a najlepsze jest to, że premiera już 11 Maja Uśmiechnięty .
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Sob Maj 05, 2007 18:39 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

WOW! Ale będzie rzeźnia Bardzo szczęśliwy

Warto wyjść do kina Bardzo szczęśliwy
bil-u
Poison headcrab

Steam ID: bil-u

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 10:33 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Zaliczyłem Borata Gordon wywiesił jęzor . W niektórych momentach rzeczywiście idzie się ulac ale niektóre gagi nie trafiły do mnie żebym ocenił ten film na genialny. Dobre jest to, że film ukazuje ograniczenie amerykańskiego społeczeństwa i ogólną ich głupote ;]. Film śmieszny jak diabli jeżeli lubi się mocny, złośliwy humor bo jak jest się bardziej "dystyngowanym" to film może w niektórzych momentach kogoś zniesmaczyc albo nawet i urazic (gonitwa za Żydami ;]). Z filmów Cohena bardziej podobał mi się Ali G, którego obejżałem kilka razy i nawet w pewnych kręgach jest filmem kultowym i widze to w swoim otoczeniu bo niektórze powiedzenia czy gagi z filmu często są powtarzane ;].
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:30 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Obejrzałem Requiem for a Dream, film robi niezłe wrażenie i napewno jest ciekawy. Daję mu 8/10 za fajne rozwinięcie wątku i pokazanie jak wszystko moze sie zmienic, dla fanow dramy napewno obowiązkowa pozycja.

Wystawie jeszcze ocene mojemu ulubionemu filmowi ktory moglbym ogladac codziennie i o dziwo nie jest to film akcji Język Daję zasłuzone 10/10 dla filmu Lost in Translation, kto nie widział musi to zobaczyć!
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:42 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

DawSolo napisał:
WOW! Ale będzie rzeźnia Bardzo szczęśliwy

Warto wyjść do kina Bardzo szczęśliwy
WOW! Warto byc kretynem i pisac 500 postow dziennie, szkoda ze 90% z nich jest wezsza od avatarka skradzionego pewnie z jakiegos innego forum. ~~ Co tam, kilka eneterow i mozna rozciagnac nawet najkrotszego posta... W koncu statystyki lecza kompleksy, nie?
Colt napisał:
Obejrzałem Requiem for a Dream, film robi niezłe wrażenie i napewno jest ciekawy.
Wiadomo, widac kto polecal film, nieprawdaz? Oczko Tak na powaznie, jezeli lubisz kino akcji, to obejzyj sobie "Transporter". Moze juz ogladales, ale tak czy siak film jest genialny.
JiHAD^
Headcrab wyjadacz

Steam ID: FunkYoSelf

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:45 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

No Lost in Translation nawet mi sie podobał, ze staroci polecam 2001: A Space Odyssey mimo wieku film nadal się bardzo fajnie ogląda, a z tego co ostatnio oglądałem to Babel był całkiem fajny.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autoraNumer Gadu Gadu
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:47 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
WOW! Warto byc kretynem i pisac 500 postow dziennie, szkoda ze 90% z nich jest wezsza od avatarka skradzionego pewnie z jakiegos innego forum. ~~ Co tam, kilka eneterow i mozna rozciagnac nawet najkrotszego posta... W koncu statystyki lecza kompleksy, nie?

Ach, sweet, cute Waszka :*. Wciąż masz koszmary o DawSolo? Jesteś jak *** przez szatana skała, niczym święty Piotr...

Cytat:
2001: A Space Odyssey mimo wieku film nadal się bardzo fajnie ogląda

A Metropolis żeś widział? Język TO jest przykład kina, które się nigdy nie zestarzeje Oczko. A nie jakieś-szmakieś Odyseje Diabelski Gordon (żeby nie było wątpliwości, sam SO2001 bardzo lubię, ale jestem w humorze bitego bejzbolem rottweilera).
kamiiru
Tsundere Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:52 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
Tak na powaznie, jezeli lubisz kino akcji, to obejzyj sobie "Transporter". Moze juz ogladales, ale tak czy siak film jest genialny.

Napewno skorzystam, widziałem Cranka z tym aktorem, jako film akcji film był niezły (nawet bardzo) Bardzo szczęśliwy
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 14:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Colt napisał:
Napewno skorzystam, widziałem Cranka z tym aktorem, jako film akcji film był niezły (nawet bardzo) Bardzo szczęśliwy
Tak sie sklada, ze polecil mi go kiedys pewien "znawca" pracujacy w wypozyczalni, kiedy chcialem u nich wypozyczyc "TripleX". Wg. niego ten film jest niby lepszy od "Trzech iksow", chociaz nie mam pojecia co ma jeden do drugiego. Bardzo szczęśliwy
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:02 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
chociaz nie mam pojecia co ma jeden do drugiego. Bardzo szczęśliwy

AUDIOTELE!

a) Oba są filmami?
b) Oba miały budżet liczony w milionach dolarów?
c) Kartofel krojony poprzecznie.

Odpowiedzi ślijcie SMSami na numer: 506191854. Czekam Diabelski Gordon

PS. Niedługo premiera PoC 3, czy mi się zdaje? Gordon jest trendi
equ
HATEcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:06 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

prb napisał:
a) Oba są filmami?
b) Oba miały budżet liczony w milionach dolarów?
c) Kartofel krojony poprzecznie.

Odpowiedzi ślijcie SMSami na numer: 506191854. Czekam Diabelski Gordon
Jezeli rzeczywiscie jest to twoj numer, to moge wyslac esemesa, moze cos wygram. Jezeli masz zamair wyciagnac tego mesejdza przez karabiby i skazac mnie na dozywotnie roboty interwencyjne, to podziekuje. Bardzo szczęśliwy
prb napisał:
PS. Niedługo premiera PoC 3, czy mi się zdaje?
w00t?
prabab
Rainbow Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
Jezeli rzeczywiscie jest to twoj numer, to moge wyslac esemesa, moze cos wygram.

Tja, to mój numer. W nagrodę mogę ci nasikać na rękę.

Cytat:
w00t?

Piratos of Carribeanos.
snake-eyes
Młody Headcrab

PostWysłany: Nie Maj 06, 2007 15:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Seriale, filmy itp. - sporo tego, każdy znajdzie coś dla siebie Oczko

Miłego oglądania Uśmiechnięty
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćOdwiedź stronę autora
Dav
Fast headcrab

PostWysłany: Wto Maj 08, 2007 15:14 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Komiks 300 Uśmiechnięty
[bez takich linków, jak ktoś chce to sobie znajdzie. Ewentualnie zawsze można kupić (choć wiem że w tym kraju to ostateczność): http://www.merlin.com.pl/frontend/browse/product/1,433974.html , polecam wydanie godne ceny - .qam]
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu

Skocz do:   

Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat