Strona główna  | FAQ  |  Szukaj  |  Użytkownicy  |  Grupy   |  Rejestracja  |  Profil  |  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  |  Zaloguj

Wylej swoją frustracje! Zobacz następny temat
Zobacz poprzedni temat
Napisz nowy tematTen temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Autor Wiadomość
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 15:44 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Tak btw, to u tych młodzieńców ze szkolnego boiska można zaopatrzyć się w dowolne dragi. Wszyscy o tym wiedzą, ale nikogo to nie obchodzi, nikt nie reaguje.
W mojej dzielnicy ostatnimi czasy naprawdę zrobiło się niebezpiecznie... Wszędzie wystają te chłystki, a policji to można ze świecą szukać. A nawet jeśli się pojawi, to i tak nic z tego nie wynika. Nieraz mam stracha, jak wracam późno do domu, bo u nas zaczyna się robić gorzej, niż na niejednym blokowisku...
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomość
Debosy
Headcrab ALL in one

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 16:28 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

JAk tak was czytam to ja chyba mieszkam w raju.

meJKu
Zombine elite
Ostrzeżenia: 1

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 17:37 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dokładnie Debosy, gdyby to wszystko co się dzieje wokół miało mi przeszkadzać to już dawno wylądowałbym w jakimś wariatkowie ; ) Luise może powinnaś sama iść na jakiegoś stróża prawa i pokazać wszystkim jak się to robi. Mnie to osobiście tito, ani mnie nie obchodzi, że od kogoś można dostać dragi, ani to, że coś się stało kotkowi sąsiadki.
Magpie
Gonarch

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 17:59 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

meJKu napisał:
Mnie to osobiście tito, ani mnie nie obchodzi, że od kogoś można dostać dragi, ani to, że coś się stało kotkowi sąsiadki.

To może zamiast błyszczeć ignorancją po prostu się nie wypowiadaj, skoro cię to nie obchodzi?
Sam możesz pewnego dnia dostać w ryja od takich osób i na pewno będzie ci strasznie miło, że wszystkim dookoła to "tito", także policji.

Ostatnio zmieniony przez Magpie dnia Wto Cze 08, 2010 19:12, w całości zmieniany 1 raz
equ
HATEcrab

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 18:07 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Luise napisał:
Tak btw, to u tych młodzieńców ze szkolnego boiska można zaopatrzyć się w dowolne dragi.
W Polsce stanowczo brakuje ruchow Hardline typu xArmed For Battlex z Reno (USA). Oni by szybko nauczyli dzieciaki, ze to, co robia jest zle. ;)

DOOM Headcrab

Steam ID: BioOrc
Xfire: bioorc
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 19:13 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

equ napisał:
Przyslowiowo kopniesz psa w dupe, a ten dalej bedzie widzial w tobie Boga.

To objaw uczuciowości czy nieświadomości i bardzo wąskiego zakresu postrzegania rzeczywistości przez niedorozwinięte intelektualnie w stosunku do ludzi zwierze dla którego "daje jeść i dach nad głową = bóg"?

Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 19:49 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dlatego trzymam się od psów z daleka. Nie dlatego że ich nie lubie, ale dlatego że są nieobliczalne. Wolę nie ryzykować.
Mojej matce dalmatyńczyk parenaście lat temu poharatał twarz gdy go głaskała, a kuzynowi pare lat temu "spokojniutki, grzeczniutki kundelek" prawie nie pozbawił go oka - także podczas głaskania...
Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

A wiesz dlaczego, bo wszyscy trzej sie bali, lub odczuwali niepewność.

Kupiłem mafie z kolekcji klasyki i nie działa. Nie wiem czy to wina windowsa 7 czy co, ale gra wchodzi tylko do menu a po włączeniu któregokolwiek z trybów program nieodpowiada. Stosowałem różne cracki raki sraki i nic...

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:15 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ecto napisał:
Dlatego trzymam się od psów z daleka. Nie dlatego że ich nie lubie, ale dlatego że są nieobliczalne. Wolę nie ryzykować.
Mojej matce dalmatyńczyk parenaście lat temu poharatał twarz gdy go głaskała, a kuzynowi pare lat temu "spokojniutki, grzeczniutki kundelek" prawie nie pozbawił go oka - także podczas głaskania...

Pewien znajomy miał parę psów na wystawy z nimi jeździł jakieś.
kiedyś mu się jeden z psów (mimo że psy zawsze były spokojne) rzucił i pogryzł rękę jego 3 letniej coreczce i to dość poważnie , w domu zrobił się przy tym wielki wrzask i rumor.Znajomy wpadł do pokoju i jak zobaczył co się dzieje to wpadł w taką furię że zatłukł psa na śmierć metalowym drążkiem do hantli , byłem co prawda w szoku bo widziałem zwłoki psa i natłukł mu naprawdę pożądnie.

Niedługo potem pozostałe psy rozdał po swoich znajomych do dziś z psami mieć nic wspólnego nie chce.

Ja zresztą po tym wszystkim też jakoś chować psa nie zamierzam.

Getai Daktu napisał:

Kupiłem mafie z kolekcji klasyki i nie działa. Nie wiem czy to wina windowsa 7 czy co, ale gra wchodzi tylko do menu a po włączeniu któregokolwiek z trybów program nieodpowiada. Stosowałem różne cracki raki sraki i nic...

Może to obadaj.

Getai Daktu
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:21 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Dzieci często bywają ofiarami ataku psów, bo są niezrównoważone hałasliwe i nadpobudliwe, czego psy niestety nie lubią widocznie córeczka przehartowała i dobrze jej, szkoda tylko psa.

Apple Headcrab

Steam ID: kubastr11
Xfire: wywalcie tą rubrykę, i tak do niej wpisują same pierdoły
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:29 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Getai Daktu napisał:

PPM na skrót/Właściwości/Zgodność/Uruchom ten program w trybie zgodności z.../Windows XP Service Pack 2. Musi zadziałać. Zresztą, ta gra to starowinka, Windows 7 raczej jej nie lubi. Mimo wszystko i tak kocham Mafię.

Headcrab ALL in one

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 20:40 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

LUL nie dałem linka:

Tutaj masz do tej mafii fixa.
http://pieter.wigleven.com/it/archives/70

artemis00
Świeży Headcrab

Steam ID: superartemis

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 21:04 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Co do psów to na moim osiedlu też taki biega byk.Właścicielowi nie przeszkadza że niedaleko są małe dzieci, najczęściej piesek sobie hasa sam, a posiadacz siedzi w domu i się nim nie interesuje.
Ostatnio chciał mnie ugryźć w nogę i dostał w morde z glana.Widział to właściciel i darł się do mnie z balkonu że krzywdzę jego zwierzę.Zignorowałem to i poszedłem w swoją stronę.Według niego chyba miałem dać się pogryźć kundlowi.Przez 3 dni nie widziałem tego psa, dzisiaj znowu został wypuszczony i na mnie warczał.Jeśli jutro go zobaczę, dzwonię po policję.

Coraz bardziej wkurzają mnie stare baby z psami.
Ostatnio jedna taka zwróciła mi uwagę że depczę trawę...na boisku.
Dziwne, że babcia stała niedaleko, a jej kundel srał wprost na środek boiska.
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
SemaruPL
Dojrzały Headcrab

Steam ID: semaru2

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 21:08 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

wkurza mnie już że od sporego czasu niezależnie od gry po 5-15 minutach grania z grą muszę się pożegnać bo Pan Crash się wita... a jak już Pana Crasha nie ma to zabawę kończy Pan Bluescreen

Jeszcze jakby było jakieś sensowne wytłumaczenie tego problemu albo żebym przynajmniej znał winowajcę (jakiś plik albo część od komputera...)
Kalin
Headcrab wyjadacz
Ostrzeżenia: 3

Steam ID: Kalin1223
Xfire: to frajer!
PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 21:10 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Ja za to zostałem ciekawie naznaczony na ramieniu przez pewnego wilczura. Byłem mały, a pies był bardzo niestabilny. Podszedłem, dał się pogłaskać i nagle podrapał mnie po twarzy i na ramieniu, ponieważ zareagował gwałtownie na jakiegoś pijanego przechodnia :/ Nie miałem mu tego za złe, bo to przecież typowa reakcja. Rana na twarzy zagoiła się, a na ramieniu jest sexi blizna Bardzo szczęśliwy Niedawno dowiedziałem się, że zmarł Smutny
Ogląda profil użytkownikaWyślij prywatną wiadomośćNumer Gadu Gadu
Smiđur
Headcrab wyjadacz

PostWysłany: Wto Cze 08, 2010 21:22 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

SemaruPL napisał:
komputer mnie nie kocha

1. Ram
2. Sprawdź kondensatory
TheAndy666
Młody Headcrab

Xfire: theandy666
PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 12:25 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

Heh.. Do psów trzeba miec Pewnosc siebie, i nigdy nie patrzec im prosto w oczy, zawsze moje oczy spoglądały na nos Język
chyba że go oswoiłem xD

Natomiast frustuje mnie dzisiejsza młodzież...
Wracam z Spaceru z psem, jakas Baza z krzaków i drzewek, bawią sie tam dziewczynki (takie 8 lat ) A tu 2 chłopcy , ok. 7 lat, i mówią "Wypier**** z naszej bazy"... Boje sie , co bedzie za pare lat :/

Bad Company 2 Headcrab
Ostrzeżenia: 3

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 13:19 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

TheAndy666 napisał:
2 chłopcy , ok. 7 lat, i mówią "Wypier**** z naszej bazy"

Niestety, ale to normalne w "tych" czasach :/.

Ślepy headcrab

Steam ID: blindvampire

PostWysłany: Sro Cze 09, 2010 13:34 Odpowiedz z cytatemPowrót do góry

.arp napisał:
Niestety, ale to normalne w "tych" czasach :/.

Tylko skąd to się bierze, bo jak ja miałem 7-10 lat, to takich słów nawet nie znałem, nie mówiąc już o używaniu.